Огляд каталогу
- 46 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 80% З відгуками
- 72% З фото
Знайдено 46 результатів
Перегляньте акції кафе у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 46 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 22,696 відгуків та оцінок.
“Завжди смачно, дівчатка справжні господині.”
“Гарне обслуговування, чисті столики, приємний запах у залі.”
“Дуже смачно готують. І приємні ціни.”
“Смачно та недорого. Те, що треба, щоб перепочити в дорозі.”
“Зустрічають в приємній атмосфері. Вічливий колектив. Допоможуть підібрати саме то, що тобі потрібно. Сервіс на вищому рівні, готують швидко, а саме головне дуже смачно. Рекомендую”
“Дуже смачна та рідна для мене піца. Гарне обслуговування та адекватні ціни. Смачні чаї. Все, що може бути добре, все добре. Немає мінусів”
“Моє улюблене місце у Дніпрі. Коли приїжджаю, іду туди. Раджу звернути увагу на їхні "цукерки" без цукру та цукрозамінника, особливо з арахісовою пастою ❤️”
“Приємне місце випити кави та пообідати,провести в затишній атмосфері вечір.Дуже смачні,ситні та соковиті пироги,рекомендую(навіть діткам до смаку,краще будь-якої піци).”
“Все чудово все супер їжа обслуговування всі фрази українською мовою кумедні і модні”
“Добра мережа автозаправних комплексів. Завжди приємний персонал, гарний сервіс та якісне пальне. У будь-який час можна заправити автомобіль та заправитися самому! Рекомендую!”
“Одна з кращих заправок Кам'янського. Хороша якість палива, уважний доброзичливий персонал. Не останнє значення має система персональних знижок - в сумі дає конкурентоспроможну ціну палива.”
“Ми з друзями довго чекали на відкриття ресторану SAVOR і вчора вперше його відвідали. Хочу сказати, що очікування того вартувало! Інтер’єр стильний, зі смаком, м’яке освітлення і дуже затишна атмосфера. Обслуговування на найвищому рівні! Офіціанти уважні, привітні, професійні. Замовила стейк з фуагра. Що можу сказати, ніжнішого та соковитішого м'яса я не куштувала. Ідеально!!! Крем-карамель на десерт підсолодила мій вечір. Щаслива, що в Дніпрі з'являються такі вишукані місця.”
“Що можна сказати про цей заклад:таку атмосферу,таке обслуговування,таку їжу-я давно не зустрічала,щоб все було на найвищому рівні. Окремо дякую Максиму за його ввічливість,гумор,за знання блюд,які він пропонує. Дякую за хороший настрій. Бажаю всім відвідати цей заклад. Найвищу оцінку вони засглуговують.”
“Завжди є все, що треба. Рекомендую брати будь-які салати. Під вечір є черги, але швидко проходять, бо є 2 каси самообслуговування й 2 каси для людей, які з готівкою”
“Чисто,комфортно, затишно, смачна кава!”
“Магазин Collin`s у ТЦ Наша Правда завжди був у пріоритеті та виправдав надії цього разу. Купував сорочку. Знайшовся улюблений колір і продавець Людмила підібрала розмір з першої примірки! Приємно здивований. )) Подобається і магазин загалом та асортимент зокрема. Радив і раджу! Ходжу і приходитиму. Успіхів Вам та процвітання!”
“Сервіс та комфорт на вищому рівні.”
“Залишилося приємне враження після відвідин. Майстри ввічливі. Особлива подяка майстру манікюру Катерині. Вона любить та якісно виконує свою роботу.”
“Невеликий торговий центр. Є супермаркет Фуршет. Є все потрібне.”
“Ідеальний шашлик з моменту відкриття і до цього дня! Дуже смачно, не пошкодуєте, і ціна норм”
“Дуже файне місце. Найкраща піцца в місті. Привітний персонал. А велика кількість тварин створюють дуже цікаву атмосферу.”
“Відвідала цей ресторан уперше й була приємно вражена. Атмосфера затишна, продумана до дрібниць: м’яке освітлення, стильний інтер’єр і приємна музика створюють відчуття комфорту з моменту входу. Обслуговування на високому рівні — персонал уважний, привітний і вміє порадити страви відповідно до смаку гостей. Кухня заслуговує окремої похвали. Страви подають красиво, порції великі, а смак перевершує очікування. Це місце, куди хочеться повернутися, аби знову насолодитися атмосферою та смачною їжею. Рекомендую всім, хто цінує якісний сервіс і гастрономічне задоволення.”
“На першому поверсі кавово-чайний бутік - дуже затишне місце з приємним обслуговуванням.”
“Шалено смачно, величезне спасибі!))”
“Відмінна служба доставки! Порядні та привітні кур'єри, привозять у строки і часто йдуть на поступки)”
“Очень вкусные, свежие, крупные. Была приятно удивлена.”