Огляд каталогу
- 29 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 29 результатів
Перегляньте блюдо у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 29 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 4,744 відгуків та оцінок.
“Завжди маска і мій улюблений кондиціонер в наявності. Ціна влаштовує. Зручне розташування магазину.”
“Їжа дуже смачна,та в закладі дуже приємно, і приємливі ціни воно того варте”
“Дуже приємна атмосфера — затишно, охайно та зі смаком. Інтер’єр створює комфортний настрій, усе продумано до дрібниць. Приємне місце, куди хочеться повертатися.”
“Я тут вже далеко не вперше, але кілька років тут не була - ось останнього разу прийшли сюди з подругами. Усе було ДУЖЕ смачно! Я брала локшину Покким удон чікен, дуже сподобалась. Коктейлі смачні, десерт з арахісом Чапсальтток також дуже і дуже :) Хочу щееее (на фото замовлення подруги - Сею рамьон)”
“Смачна їжа, ціни доступні,кава дуже хороша”
“Маленький театр з неймовірно чудовим колективом”
“В усій Україні не знайдеш шаурми кращої за цю!”
“Відпочивали на базі 3 доби майже в кінці серпня. Все сподобалося, 3 дитячих зони: біля басейну, на пляжі та біля номерів. Біля номерів з дитячою кімнатою на аніматором, який з діточками з ранку до 20:00, аніматор працює тільки у літній період. Сподобалося все. Жили у 3-місному комфорт. У номері є рушники, постіль, міні фен, туалетний папір, навіть шапочка для душу одноразова, одноразові капці, чашки, чайник, 3 пакетики чаю, 2 пакети нових для сміття, цукор, дошка для нарізання та консервний ніж навіть. Кондиціонера немає, але він і не був потрібен. Вся територія засаджена дубами і вона у тіні, окрім басейну та пляжу. Ми приходили з басейну вдень, а у номері аж прохолодно. Номери з гарним ремонтом. На першому поверсі 2-3 місні, на другому поверсі 4-х місні з гарним та великим балконом. Прибирають у номерах кожні 3 дні. Дуже уважні та ввічливі адміністратори та працівники на території. Сніданки смачні, які входять у вартість. Можна замовити кальян на території. Велика та гарна база, на якій багато альтанок які можна орендувати за окрему плату. Є 2 мангальні зони з мийкою, тому приготувати шашлик собі не проблема. Тиха територія, можна рибалити та насолоджуватися тишею. Оренда сапів та каяків 150 грн година. Ми відпочили дуже гарно і хочемо приїхати ще. Також на території є гамаки у яких можна полежати і відпочити. З мінусів візуально мало на пляжі лежаків, але ми туди майже не ходили, тому що місцями під водою водорості і це неприємно, хоча пляж охайний. На басейні також не дуже багато, але нам вистачало. Сам басейн невеликий, але глибокий, максимальна глибина 180 см. Ще з мінусів це що біля номера 3-місного на вулиці біля столика лише 2 стільці, постійно брали у сусідів, добре що їм він не завжди був потрібен. Але то таке. Дуже сподобався відпочинок і приїдемо ще”
“Смачно, великі порції, ціни адекватні!”
“Крутий заклад, нам дуже подобається! Свіжі продукти, класна концепція, прямую тільки туди смачно і швидко посмакувати. Окрема вдячність Дмитрові! Сьогодні нас вразив смачними ролами!)”
“Подобається сіть магазинів "МаркетОпт". Переважно в них купую продукти та напої.”
“Завжди смачно, дівчатка справжні господині.”
“Часто беремо на обід, все дуже смачно та швидко готують. На прохання прибрати деякі інгредієнти готують без них.”
“Завжди свіжа та пахуча випічка та привітні дівчинки:))”
“Нещодавно вперше завітала до цього закладу. Замовила сет вихідного дня. Уважно спостерігала за приготуванням мого сету. Робоча поверхня була чистою, а сушист в одноразових перчатках. Приємно здивувала якість риби. Роли дуже смачні, тому якщо ви живете неподалік Калнишевського, то раджу завітати.”
Studio 54 — це заклад з неймовірним видом та смачними напоями. Тут приємні враження від закладу, затишно, а персонал якісно обслуговує.
“Дуже класно роблять великі, смачні, ситні, васабі дуже смачний і ніжний, не просто порошок, багато імбиру. Однозначно раджу. Найкращі на перемозі.”
“Загальноживлення швидкого харчування”
“Відмінний асортимент, якісна робота”
“Кава смачна,особливо лате, булочки з вишнею соковиті,привітний персонал.”
“Непогане місце, смачні стейки та салати. Добре обслуговування. Мабуть краще місце у цьому Каравані.”