Огляд каталогу
- 318 Всього бізнесів
- 3.3 Середній рейтинг
- 82% З відгуками
- 68% З фото
Знайдено 318 результатів
Перегляньте врач у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 318 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.3/5 на основі 46,737 відгуків та оцінок.
“Хороший лікар, кваліфікований і уважний. Я дуже задоволений.”
“Кваліфіковано оформили документи для виїзду тварини за кордон.”
“Много лет доктор Куликович поднимал моих приёмных детей, которые пришли в семью с "букетом" болячек. Делал это совершенно бесплатно. Мы очень благодарны всему коллективу за добрые сердца, умелые руки! С уважением Любовь Кулаковская, мама 20 детей.”
“Вже півтора роки ходжу на узд до доктора Даниленко. Прекрасна лікар і дуже хороша людина. Уважна, чуйна і, незважаючи на щільний графік прийому, завжди приділяє достатньо часу. Була також у дерматолога Титаренко. Допомогла взяти під контроль екзему, з чим півроку до цього не могли впоратись лікарі з шкірно-венерологічного диспансеру. З мого досвіду клініка хороша. Буває складно додзвонитись іноді, але воно того варте. П. С. Ходжу завжди в філію на тополі”
“5 зірок я ставлю особисто Лікарю з великої літери Білоусу Григорію Андрійовичу. Самій клініці, сервісу та ставленню до пацієнтів - 1 і то буде завищеним балом! У вас у клініці веде прийом справжній Діамант – чудовий лікар Білоус Григорій Андрійович. Однак, незрозуміло чому чудовий Лікар повинен працювати зовсім у неприпустимих робочих умовах? Я неодноразово заплющувала очі на те, що кожного разу під час прийому в кабінет раз у раз забігає адміністратор, заважаючи спілкуванню пацієнта з лікарем. А ось чому під час прийому пацієнта в кабінеті, окрім лікаря, присутня якась медсестра, яка активно розмовляє телефоном, вирішуючи питання звітності і намагаючись при цьому перекричати і лікаря, і пацієнта – цього я зрозуміти не можу! Як і не можу зрозуміти як, перебиваючи лікаря на півслові, до кабінету може вриватися адміністратор, якій треба терміново передати телефон медсестрі (!), а та, у свою чергу вже по гучному зв'язку продовжує вирішувати свої робочі питання, ігноруючи присутність у кабінеті і пацієнта, і лікаря! Звичайно, при такій поведінці персоналу нижчої ланки і ставленні до пацієнта і до лікаря, само собою зрозуміло, що поняття медичної етики, деонтології та медичної таємниці - порожній звук і для метушливого адміністратора, і для медсестри, що кричить у кабінеті по телефону, як у чистому полі, тому обох явно буде не поведінки.”
“Чудові стоматологи! Вже багато років відвідуємо цих лікарів усією родиною. Тут і лікування, і протезування - від коронок до імплантів. Тетяна Володимирівна та Станіслав Ігорович справжні професіонали своєї справи. В екстрених ситуаціях "рятували" в телефонному режимі.)) Дуже рекомендую цю стоматологію!”
“Доброго часу доби! Звернулася з гайморитом у клініку до доктора Бєлова Сергія Володимировича! Дякую величезне, дуже грамотний спеціаліст, після першого ж візиту стало набагато легше! Я і моя сім'я тепер ваші пацієнти.”
“А нам подобається. Звичайна лікарня. Люди працюють адекватні. Кібер ножів немає, але обладнання якесь є і персонал ставиться до нього дбайливо. Все чисто. Немає натовпів, а отже є організація. Реформи? Тож давайте дамо їм реформи, ну це ж гідну зарплату насамперед, чи де?”
“Мені дуже лікар. Виходиш із кабінету з надією та гарним настроєм. Рекомендую”
“Вперше потрапили до цієї клініки більше року тому, все чудово. Лікарка прийняла за записом, своєчасно, враховуючи вікові особливості пацієнта (моєї бабусі) та стан здоровʼя. Чітко та зрозуміло розшифрували кардіограму та надали коректні рекомендації щодо лікування та способу життя. Були на звʼязку весь термін лікування та контролювали стан. Можу сміливо рекомендувати даний медичний заклад.”
“Лікар — справжній професіонал, уважно вислухав і детально пояснив план лікування.”
“Хороший спеціаліст, один з найкращих кардіологів Дніпра”
“Тільки приємні враження від спілкування та професіоналізму лікарів та персоналу.”
“Зоя Олександрівна чудовий психолог! Допомогла мені вирішити проблеми, які буквально стали частиною мого життя. Усім рекомендую.”
“Дуже вдячна лікарю -хірургу Криворучко Євгену Васильовичу,за проведення операції з видалення жовчного міхура. Дуже гарний лікар,завжди з вами на зв'язку) Дуже уважний.Йшла на операцію без страху)”
“Сдавала аналізи в клініці в Придніпровську. Залишилась дуже задоволена. Реєстратори ввічливі, приємні, компетентні, відповіли на всі мої запитання. Медсестра швидко взяла аналізи. В приміщенні чисто та затишно. Буду рекомендувати своїм знайомим.”
“Звернулися в клініку за допомогою з батьком, так як у нього був "задавнений"абсцес після лікування в лікарні ім.Руднєва. Спершу нас записали до одного лікаря, але так склалося , що нас перезаписали до Берішвілі Кахабера Гурамовича і можу сказати, що нам дуже пощастило, так як хірургія це реально його стихія. Він в умовах поліклініки робив процедури стаціонару. Три тижні "воювали" з наслідками Руднєва, при чому ми підлаштовуватися під графік лікаря і їздили на перев'язку в те відділення , в якому приймав лікар. Дуже рекомендую Кахабера Гурамовича- хірурга від Бога!!!”
“Велика подяка вашому спеціалісту Ірині Сергіївні Мороз і всьому персоналу що обстежували і лікували і допомагали Ви незрівнянні!”
“Прекрасна клініка. Дякую за відношення! Віталій дуже любить тварин і такі ветеринари велика рідкість!”
“Дуже задоволені клінікою! Ходить уся моя сім'я. порекомендували кільком сім'ям знайомих, тепер теж ходять до доктора Дєєва. Все з різними запитами, але Володимир В'ячеславович справляється з проблемами зі здоров'ям різної складності. Велика подяка. Щиро раджу всім! Підхід дуже м'який, делікатний, індивідуальний і, що найголовніше, ефективний.”
“Гарний центр. Підписали декларацію із сімейним лікарем і вже декілька разів зверталися: небо і земля у порівнянні із державними закладами. Компетентный лікар, який вислухає, по-справжньому серйозно поставиться до проблеми. Це місце, де ми - не пацієнти, а люди, яких поважають! Дякую.”
“Був у клініці кілька разів, лишився задоволений відвідуванням, персонал ввічливий, все за графіком, у черзі чекати не довелося, завжди були місця для паркування. Звертався до ЛОР лікаря Глаговський Тетяни Іллівна з гайморитом. Фахівець високого рівня лікування швидко допомогло, рекомендую.”
“Дуже вдячна всім працівникам. Всі привітні. Окремо велике дякую лікарю Олені Павлівні. Зробила операцію маленькому кошеняті, яка важила 440 грам. Дякую вам від нас з Масянею. Вона її врятувала і киця жива та йде на поправку”
“Читаю відгуки і якось дивно! Мені потрібно було терміново УЗД, мене прийняли, лікар дуже все доступно пояснив, підказав, приділив максимум уваги! Аналізи взяли прекрасно! У мене дуже погані вени, але кров взяли з другого проколу, все дуже вічливо і турботливо! Дівчина адміністратор записала на наступний прийом, без хамства і всяких нарікань, все пояснила! Дякую за прийом!”
“Сьогодні звертались за допомогою через травму ока до кабінету невідкладної допомоги. Дуже дякуємо лікарям, які надавали допомогу. Ми не встигали доїхати до закриття, зателефонували, пояснили ситуацію і нас дочекались. Надали якісну допомогу та призначили подальше лікування. Щиро дякую медикам, які сьогодні на зміні. Ви найкращі”
“Нам лікар Сєдіна врятувала дитину, коли у Здоровому поколінні відправляли на оборот. Дуже їй вдячні та завжди тільки до неї.”
“Гарний комп'ютерний томограф на другому поверху.”