Огляд каталогу
- 118 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 118 результатів
Перегляньте закуски в у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 118 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 14,699 відгуків та оцінок.
“Відмінна піца, і ще більш прекрасний сервіс, хлопець мене врятував, купивши додатково пиво! Дякую тобі мій рятівник! Було б більше зірок, поставив би ще більше! Всім рекомендую, все на найвищому рівні! Топ!!”
“Смачна кава і по доступним цінам ! Особливо Кенія (на мій смак)”
“Отримали повне задоволення від вечері у вареничній. Привітний персонал,смачна кухня. Хороша цінова політика як для центру міста. Рекомендую відвідати цей заклад”
“Замовляла суші , все сподобалось , дуже смачно , в подарунок положили торт Наполеон в банці , також смачний.”
“Замовили та за 15 хвилин забрали. Дуже смачна піца, тісто не товсте, сухе. Начинки багато. Рекомендую!”
“Крутое место хороше обслужования и самое главное очень прям очень душевний колектив каторий прекрасно обслужует и всегда на позетивчеки. Мои побратими АТО стоет зайти в ето заведения поверте. ЖУК С 25 ОПДШВ.”
“Смак бургерів на висоті. Велика, добре просмажена яловичина, соус, всі інгредієнти на своїх місцях, що створює ідеальне смакове поєднання у роті.”
“Найкраще місце в Кам'янському!! Дуже атмосферно і неймовірно смачно, сервіс на висоті, персонал завжди привітний, все розкажуть-підкажуть.Ну а їх тортики- то кулінарний екстаз! Рекомендую як для сімейних/дружніх поседеньок, так і просто забігти на смачнючу каву❤️✨”
“Звернулися до цієї компанії за порадою сусідів. Потрібна була душова та дзеркало з LED - підсвічуванням. Наступного дня приїхав замірник, зняв виміри душової та дзеркала, підібрали за місцем відповідний колір скла та конструктив душової. Через 3 тижні замовлення було готове та встановлене. Ми дуже задоволені =) Процвітання компанії та більше вдячних клієнтів!”
“Дуже смачно, обслуговування на високій якості, персонал швидкий”
“Дуже смачна та рідна для мене піца. Гарне обслуговування та адекватні ціни. Смачні чаї. Все, що може бути добре, все добре. Немає мінусів”
“Відвідала з чоловіком цей гарний заклад Отримала дуже гарні емоції в наш важкий час Дуже ввічливі та привітні люди нас обслуговували Велика подяка працівникам Рекомендую на100%”
“Дуже смачно та швидко! Замовляю вже не один раз, все супер! Приємно що менеджер дає можливість вибрати напої, наприклад: Кола зеро або звичайна, холодна або тепла, за це величезний плюс!”
“Тарас із дружиною просто молодці!!!! Все смачно і недорого))) Дякуємо Вам за Ваш сервіс та дуже смачну піцу!!!!”
“Чудове місце! Тут завжди охайно, затишно та почуваєшся комфортно. Я обожнюю грузинську кухню. Це просто смкота. Моє найулюдленіше блюдо в цьому ресторані це житній хачапурі з телятиною та сиром, смак неймовірний, ситний та соковитий. Варто спробувати!)”
“Тут вже немає піцеріїї!!! Замість неї медтехніка”
“Атмосфера в закладі чудова, за 15 хвилин приготували смачну піцу, відвідування рекомендую. Працюють до 10-ти (22:00).”
“Нормально. Для невеликої компанії людей”
“Обслуживание быстрое, пицца отличная.”
“Гарна випічка та доступні ціни а також гарне обслуговування”
“Давно не була в рідному місті, була приємно здивована змінами)) Добре що є кафе такого плану, затишне, завжди є відвідувачі, ціни нормальні, "завищені" хіба що для скупих людей)), є моменти які можна допрацювати(по чистоті залу) але не такі значні, бо людей як я бачила заходить дійсно багато. Молодці)”
“Катя та Назар the best! Хочеться повертатися знову і знову)”
“Дуже смачно. Особливо акційні пропозиції. Рекомендую гамбопіцу , піцу з шинкою та грибами. Чудовий лимонад.”
“Організовувала приїзд артистів у цей готель — і хочу щиро подякувати всій команді! Неймовірно уважний, відкритий та турботливий персонал, який завжди готовий допомогти та вирішити будь-які питання. Окреме дякую за комфортні, чисті та доглянуті номери — все було на високому рівні. А від імені артистів — особливий привіт і вдячність ресторану: дуже смачна кухня, усе свіже, з любов’ю приготоване. Щиро рекомендуємо і обовʼязково повернемося ще!”
“Дуже смачно і дуже-дуже швидко. Молодці!”
“Пиво чудове, особливо медове. За тару не беруть. Картою розрахуватися можна. Спробувати можна.”
“Затишно, тепло, запашна кава і привітні бариста. Є Круасанчики.”
“Приємний персонал. Добрі страви. Наїлися від пуза за смішні для центру Києва гроші.”
“Хлопці молодці. Людське ставлення. І якість роботи підкуповують.”