Огляд каталогу
- 628 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 628 результатів
Перегляньте залом у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 628 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 107,703 відгуків та оцінок.
“Дуже смачна піца! Рекомендую. Також брали салати які також виявились на висоті. Дуже зручний сайт для оформлення замовлення!”
“Прекрасне місце для тренувань та відпочинку.”
“Чудовий великий сучасний номер в готелі, дуже смачні страви в ресторані та супер персонал. Дякуємо!”
“Обслуживание быстрое, пицца отличная.”
“Ми з друзями довго чекали на відкриття ресторану SAVOR і вчора вперше його відвідали. Хочу сказати, що очікування того вартувало! Інтер’єр стильний, зі смаком, м’яке освітлення і дуже затишна атмосфера. Обслуговування на найвищому рівні! Офіціанти уважні, привітні, професійні. Замовила стейк з фуагра. Що можу сказати, ніжнішого та соковитішого м'яса я не куштувала. Ідеально!!! Крем-карамель на десерт підсолодила мій вечір. Щаслива, що в Дніпрі з'являються такі вишукані місця.”
“Отримала велике задоволення від КАПЕЛЛИ БАНДУРИСТІВ. Такі гарні хлопці. Аккапельно співали дуже приємно. Жива музика Бандури. Не звичні інструменти також сподобались. Дякую.”
“Гарна траса і взагалі душевне місце. Такий собі релакс відпочинок і спортивний дух водночас.”
“Дуже швидке оформлення та видачі товару. Відгукиливі працівники.”
“Чудовий спорт зал. Є все необхідне для занять як old school так і для фітоняшок. Робоча атмосфера. Адекватний тренер”
“Центр подобається з багатьох причин: хороші тренери (півспорт), ціна, сауна до тренувань, масаж, привітні менеджери. Є звичайно і недоліки, але їх можна за бажанням усунути: не завжди ідеальний туалет, кондиціонер не справляється в спеку. Планую й надалі відвідувати клуб, поки альтернативи у цьому районі, як для мене, немає.”
“Хороше обладнання роблять добре і в термін”
“Постійно користуюсь послугою подолога, хочу відзначити фахівця своєї справи Олену Воронову, з турботою та професіонально робить свою справу, під час процедури завжди комфортно і з максимально якісним результатом. Взагалі в оздоровчому центрі завжди панує доброзичлива атмосфера! Дякую персоналу за високоякісний сервіс!”
“Все швидко (для мене це було дуже важливо), професійно та якісно зробили. Всім дуже рекомендую.”
“Гарна зала. Недешевий, але не забитий як усі зали у центрі. Також є хороша парилка і невеликий басейн.”
“Приємний персонал, чисто, мені подобається”
“Кожен раз із великим задоволенням раджу цю студію своїм знайомим. Неймовірно комфортно та затишно! А уважні тренери з професійним підходом до кожного тренування надихають прийти знову і знову. Тому стовідсотково улюблена студія”
“Ми дуже щасливі були прибувати в ваших апартаментах. Це щось надзвичайно неймовірне. Все продумано Від і До для комфортного життя, просто 10 із 10 оцінюю. Дякую щиро за можливість отримати такий гарний сервіс!!!”
“Дуже смачні суші саме тут ) Де не пробували ніде немає кращих, рекомендую ! Швидко ,якісно, смачно, дешево))Сервіс найкращий !”
“Ми постійно замовляємо суші в даному закладі, дуже зручне розташування на Сонячному, смачне поєднання ролів, досить великі порції та кожного разу свіжі інгредієнти. Моя вдячність за теплі роли в меню, при замовлені я беру одну порцію або сет на компанію. Ми завжди замовляємо по телефону, щоб не гаяти часу та не чекати.”
“Хотілось би лишити відгук про дану базу відпочинку. Були тут вже вдруге , обрали це місце так як минулого разу все пройшло супер . Сама база чудова , прекрасні альтанки , відокремлені одна від одної щоб різні компанії не заважали один одному , прекрасний басейн , також в оренду дається все що потрібно ( дрова , мангал , сітки шампура і т.д. ) , що дуже зручно . Але є і одне величезне " АЛЕ " . Це жінка власниця будинку , яка с першої секунди вашого знаходження показує своє незадоволення , та буде кожні 5 хвилин підходити до вас з приводом та без . Про якусь тактовність або ввічливість ця людина явно не в курсі . Дозволяє собі недоречні коментарі всім гостям , та складається враження що ми прийшли особисто до неї в хату безкоштовно погуляти . Спілкується з гостями як з якимись "братанами з 90х " . Минулого разу був інший власник ( Володимир ) , і все пройшло дуже добре. В цілому якщо її ігнорувати то можна гарно відпочити , але хотілось би більше поваги до гостей комплексу .”
“5 зірочок за сміливість працювати у ці складні часи”
“Багатий вибір метизних виробів.”
“Гарні спеціалісти. Дуже сервісно. Та приємно приходити в ті місця, деособливо красиво!”
Экспресс Стрижка — перукарня у місті Дніпро. Серед послуг — стрижки та барбер.
“Рекомендую це прекрасне місце, меблі і ремонт нове, постільна змінюють дуже часто! Персонал турботливий, приїжджаєш і відчуваєш себе як вдома! Єдиний мінус, немає кухні і не годують, але це у них в процесі! Дуже задоволений, спасибо огромное!”
“Маленький театр з неймовірно чудовим колективом”
“Хороший сервіс та приємний хазяїн професійно виявили та позбулися проблеми.”
“Відпочивали цього літа у вас з чоловіком та друзями. Загалом компанія складала 4 людей. І це був просто нереальний відпочинок)) Надзвичайно смачна кухня, нереально професійний і ввічливий персонал. Інтер*єр та екстер*єр просто на висоті. Є багато забав для дітей, тому готель підійде для сімей з дітьми. Є правила, з якими ознайомлюють абсолютно всіх - для тих, хто не запам*ятовує - є пам*ятки на дверях. Тут є басейн, який завжди чиститься та миється, а також безкоштовні шезлонги. А ще ми закохались в смачні коктейлі, які хотілося брати ще і ще. Дуже чисті та затишні номери, прибирання кожних 3 дні. Є кондиціонер. І ті, хто пише, що можна за такі гроші зняти номер біля моря - так і ми і були біля моря. Все, що залишається - просто спуститись вниз. В мене залишились тільки позитивні враження - не хотілось повертатись додому. Ще великий плюс, для мене особисто, те що готель віддалений від центру і немає шуму ні машин, ні відпочиваючих. РЕКОМЕНДУЮ, РЕКОМЕНДУЮ І ЩЕ РАЗ РЕКОМЕНДУЮ. Маленька ремарочка. Ті хто хоче відпочити на 300-500 грн - місце не для вас. Адже тут ціни відповідають якості. Вілла Баварія, процвітання вам та багато відпочиваючих! Ми обов'язково ще до вас приїдемо)))”
“Дякуємо за гарний Вечір!офіціант Єлизавета дуже любʼязно все розповіла,дуже гарна.всім рєкомендуємо цей заклад.В закладі спокійно та гарно.Їжа дуже смачна”