Огляд каталогу
- 1,400 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 1400 результатів
Перегляньте кафе у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,400 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 351,648 відгуків та оцінок.
“Найситніші роли тут. Завжди ввічливий персонал доставка вчасно. Постійно користуюсь послугами!”
“Смачна кондитерка та гарна кава!”
“Продавець на солодощах просто супер.”
“Караоке відстій. Раніше дівчинка на пульті була афигенная. З музичним слухом і вміла музику під людини налаштовувати. А зараз дівчинці яка там сидить взагалі на все пофіг.”
“Зайшла сьогодні до закладу і залишилась дуже задоволена Привітний продавець та кухарі, побажали гарного дня, приємні та щирі Піца ну дууже смачна, мабуть найкраща в Дніпрі 10/10 обовʼязково повенусь”
“Якщо бажаєте скуштувати смачних вареників, пельменів, то завітайте на третій поверх ТЦ Апполо. Вареники з м'ясом, сиром, картоплею, вишнею, маком, капустою, потрібкою (лівером). Також є борщ, узвар.”
“Кожен день вранці в цю кав'ярню. Кава смачний, дівчата привітні. Завжди чисто. хороша кав'ярня”
“Я військовий. Довелося переночувати ніч. Дуже чуйне і відповідальне відношення до мене. Адміністратор допомогла розселитися, оплатити, а на ранок замовила таксі. В номері чисто і тепло, білизна чиста, зручності в коридорі. Якщо нема якихось претензій до комфорту, то саме те. Ціна дуже приємна! Враження цілком позитивне. Якщо буде потреба зупинитися в цьому місті не роздумуючи поїду сюди”
“Апельсиново- шоколайдний дуже дуже смачний!”
“Найсмачніший Кебаб який я їв. Стамбул - не чинить таких крутих кебабів! Респект Вам, дуже смачно!”
“Їдальня, звичайна їдальня. Їжа норм., ціни трохи вище норми, поїсти можна.”
“Піца смачна, недорога. Швидко готують. Було б добре якби висів монітор, де видно було б готовність замовлення, а то доводиться постійно підходити і питати.”
“Делают очень вкусные корзинки и трубочки с белковый кремом. Можно заказать выпечку и многое другое на заказ.”
“Хороше місце розташування, дуже смачно готують, але доведеться почекати. Демократичні ціни”
“дуже смачно я там їв усім раджу”
“Просто супер, місце для різноманітно го відпочинку”
“Дуже особливе та душевне місце. Видно, що там багато хорошого відбувається. Школи для молоді, арт-івенти, соціальні проекти. Був там гостем із Дніпра. У Дніпрі нічого схожого не знаю. А хотілось би)”
“Дуже смачний і великий чебурек. Вартий уваги.”
“Приїжджала до цього містечка на екскурсії, і як чудово, що є таке затишне місце. Привітне обслуговування та тепла атмосфера. Рекомендую”
“Доброго дня! Підскажіть, як можна з вами зв'язатися?”
“їжа та персонал на найвищому рівні!”
“Приємна, душевна атмосфера, запашна кава і просто дивовижні десерти. Що ще потрібно?”
“Привітні бариста та смачна арабіка. Більше нічого і не треба”
“Дуже затишне місце, смачні десерти і напої)”
“Смачна картопля фрі та піца, швидке приготування, приємне обслуговування :) можна замовити з собою”