Огляд каталогу
- 1,699 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 1699 результатів
Перегляньте кухня у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,699 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 502,489 відгуків та оцінок.
“Гарний бичок. Завжди пофарбований свіжою фарбою, а яєчка кожен раз іншим кольором місцевими по п'яні. Кажуть, що колись вони були набагато менше, але постійні зміни кольору накопичили багатошарову фарбу, тим самим збільшуючи їх у розмірі.”
“Чудова піцерія. Піца смачна, готують швидко. Персонал дуже ввічливий”
“Вперше спробували з друзями, всім зайшло! Особливо сподобалась Окінава, риби не пошкодували. Будемо замовляти ще.”
“доброго вечера. дуже затишний заклад, смачні суші та гарне оформлення, це дійсно найсмачніші суши Дніпра також найсмачніші які я коштувала. замовляємо тільки у вас ❤️”
“Дуже смачно та бюджетно. Можна поснідати, пообідати та повечеряти. Гарний асортимент с перших, основних страв, м'ясних продуктів та салатів”
“Дуже класне та надійне турагентство, приємні менеджери!”
“Достатньо просторе приміщення, працює кондиціонер. Привітний персонал. Запропонували скористатися бонусами (не часто буває). Заїхали перекусити. Вибір не дуже великий, але голодним не залишишся. Столи чисті, за цим слідкують. Людей небагато. Загалом все сподобалось.”
“Моя найулюбленіша кафешка, де я обідала. Сумуватиму за вашими домашніми смаколиками”
“Чудовий великий сучасний номер в готелі, дуже смачні страви в ресторані та супер персонал. Дякуємо!”
“Доволі затишне місце. Кухня представлена рибою та морепродуктами. Можна скуштувати устриці. Готують досить непогано. Місце відмінно підійде для вечері з коханою.”
“Відзначали там день народження. Усі страви були дуже смачні, красиво оформлені. Обслуговування хороше, чемні дівчата-офіціантки. З певного часу працює діджей, так що і потанцювати ми змогли) Красиво прикрашений зал та ялинка до Нового року. Загалом відвідування цього закладу залишило приємні спогади.”
“17 лютого відзначали мій день народження. Замовляючи банкет, я дуже переживала, тому що це був перший мій відвідин цього ресторану. Нас дуже привітно зустріла адміністраторка Ганна. Запропонувала банкетне меню та порадила що краще вибрати з огляду на наші уподобання. Цінова політика в цьому ресторані є дуже лояльною, а обслуговування на висоті. Усі мої побажання було виконано. Подача страв, сервірування столу, ставлення персоналу-все було ідеально. Офіціант завжди привітно посміхався і не відходив від столу. Замовляли фаршировану щуку-вона не всім вдається, але кухар цього ресторану готує її дуже смачно. І ще один немало важливий момент-у цьому ресторані дуже тепло, навіть у лютому сюди можна прийти у відкритій вечірній сукні і не боятися замерзнути! Спасибі "Старий замок" ви зробили все, щоб моє свято вдалося! Бажаю вам процвітання, тепер я ваш клієнт!”
“Одної ночі гуляли великою компанією на набережній дніпра враження незабутні)”
“Чудове атмосферне місце. Кальян відмінний. Широкий вибір чаїв”
“Обіцяв дівчатам лишити чесний відгук. Гарний готель, привітний персонал. Все чисто, затишно і без зайвих проблем. Можу сміливо рекомендувати.”
“Чудове розташування готелю. Великі просторі кімната та ванна. Порадувала міні-косметичка та збільшувальне дзеркало із підсвіткою. В номері можна самостійно приготувати чай чи розчину каву. Також, приємною несподіванкою було ввімкнений обігрівач, бо насправді без нього у кімнаті прохолодно.”
“Обслуживание быстрое, пицца отличная.”
“Хінкалі бомба, тільки тут і купую, хто не куштував гороховий суп з ребрами, обов'язково спробуйте! Подача як у ресторані! Varenika продовжуйте в тому ж дусі, не зіпсуйтесь ! Ви наш фаворит ) ^Балувану Галю^ прийшлось залишити )”
“Нереально смачні обіди. Дуже сильні кухарі. Персонал ввічливий і приємний. Спробуйте, не пошкодуєте”
“Були у закладі 19.04. Дуже смачно, атмосфера приємна, красивий інтерʼєр та привітний персонал. Залишились дуже задоволені, обовʼязково будемо приходити ще багато разів! Особлива подяка за хачапурі з жульєном- це просто смаковий вибух ❤️”
“Дуже все смачно всім рекомендую спробувати”
“Просторо, зручно, розкішний вигляд.”
“Ми з друзями довго чекали на відкриття ресторану SAVOR і вчора вперше його відвідали. Хочу сказати, що очікування того вартувало! Інтер’єр стильний, зі смаком, м’яке освітлення і дуже затишна атмосфера. Обслуговування на найвищому рівні! Офіціанти уважні, привітні, професійні. Замовила стейк з фуагра. Що можу сказати, ніжнішого та соковитішого м'яса я не куштувала. Ідеально!!! Крем-карамель на десерт підсолодила мій вечір. Щаслива, що в Дніпрі з'являються такі вишукані місця.”
“Що можна сказати про цей заклад:таку атмосферу,таке обслуговування,таку їжу-я давно не зустрічала,щоб все було на найвищому рівні. Окремо дякую Максиму за його ввічливість,гумор,за знання блюд,які він пропонує. Дякую за хороший настрій. Бажаю всім відвідати цей заклад. Найвищу оцінку вони засглуговують.”
“Гарна випічка та доступні ціни а також гарне обслуговування”
“Все дуже смачно , сервіс на рівні , атмосфера затишна”
“Дуже сподобалося швидке обслуговування, смачна піца”
“Дуже приємне місце, чудове обслуговування, смачний турецький сніданок) Єдине, що на мапі гугл ви все ще Картопляна хата, а не Onur Bakery)”