Огляд каталогу
- 1,699 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 1699 результатів
Перегляньте кухня у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,699 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 502,489 відгуків та оцінок.
“Я тут вже далеко не вперше, але кілька років тут не була - ось останнього разу прийшли сюди з подругами. Усе було ДУЖЕ смачно! Я брала локшину Покким удон чікен, дуже сподобалась. Коктейлі смачні, десерт з арахісом Чапсальтток також дуже і дуже :) Хочу щееее (на фото замовлення подруги - Сею рамьон)”
“Нормально. Для невеликої компанії людей”
“Приємні ціни і дуже смачна їжа. Ідеальне місце для швидкого обіду.”
“Гарно, смачно, але і дорого))) якщо зп вище середнього- супер місце на почастіше))”
“Дякуємо кухарям 142 школи, все дуже смачно, особливо випічка”
“Все дуже смачно. Особливо дякую за Ічіраку рамен. Ностальгія по дитинству. Датте байо”
“Чудовий заклад, ціни вище за середні, але і в закладі все на вищому рівні. Дуже класна кухня, реально смачно, гарний інтерʼєр, чудове обслуговування!”
“Атмосферне місце. Надзвичайно смачно, свіжі морепродукти. Мабуть, одне із тих закладів Дніпра, де дійсно найсмачніше меню! Великий вибір страв. По цінам - не дорожче, ніж будь-де у центрі міста”
“Сьогодні поїхали в новий для нас єврейський заклад. В середині типовий молодіжний ресторант, петс френдлі і офіціант Рембо (хто дивився програму з Бєдняковим — зрозуміє) Ми замовляли розгорнуті шварми (на фото тарілки з фрі). Одну з телятиною, одну з фалафелем, лафу з телятиною (типу шаурми) Десерт кнафе (сир з солодким тістом). Смачно! Несуть не дуже швидко все, воду просили окремо. Мʼясо для мене було жирнувате. Воно прям лежало в олії. Нещодавно ми замовляли додому звідти чебуреки з мʼясом і супи. Супи не рекомендую, а от чебуреки топ. Вони невеличкі, але 3 на порцію.”
“Смачно. Дорого. Обслуговування гарне. Інтерʼєр на кшталт італійської траторіі, не чекайте шику ) Діткам пропонують зробити піцу разом з поварами”
“Рекомендую, смачно, доступно та автентично”
“Замовляли поминальний обід. Було смачно. І великі порції.”
“Дуже класний заклад, бургери тають в роті, та дуже смачні, певно кращі бургери які я коштував, chicken salad дуже смачний, коктейлі та пиво теж дуже сподобалися, ціни та очікування варті того щоб завітати в цей заклад та спробувати ці неймовірні страви. Рекомендую!”
“Кухня як завжди найвищому рівні!!! Дуже смачно! Рекомендую!!!”
“Були вперше у цьому закладі. Дуже сподобалось. Хочеться ще відвідали це місце.”
“Цікаве місце з авторською кухнею.”
“Можу сказати тільки одне – якщо Ви зайнялися пошуком місця, де відпочити – раджу! Це той заклад, приходячи до якого, будь-який навіть найвибагливіший гурман не залишиться байдужим. Всі банкетні страви в меню підібрані ретельно і є шедевром кулінарного мистецтва. Найсмачніші страви на мангалі у місті! Їла б щодня, до речі ціни дуже демократичні! Відзначити сімейну подію у Family palace зробити свято по домашньому смачним та затишним!”
“Якісне місце, де зараз можна пом'янути людину, замовивши в них обід... Але... Це - не просто кав'ярня, тут повноцінна кухня пропонується, але клята Війна підломила їхній бізнес, й вони вимушені перейти на роботу лишень під замовлення... А Атмосфера там, пані та панове, дуже добра... Світло, затишно, приємний ввічливий персонал, смачно, різноманітно, й найголовніше зараз: люди, що працюють там, щиро бажають найскорішої Перемоги над одвічним Ворогом України, раз та назавжди!!!”
“Хороший заклад, з смачною кухнею та витонченим інтер’єром. Рекомендую. Варто спробувати.”
“Прекрасне враження про місце і людей.”
“Якщо Ви , так як я , любете поїсти, то Вам точно в цей заклад. Тут завжди раді новим відвідувачам. Душевна й домашня атмосфера закладу зачаровує. Неймовірно смачні страви. Смачна кава, вишукані десерти. Дуже вдячний за все. Якщо Ви , ще небули в цьому закладі, скоріше відвідайте!!!”
“Дуже смачно. Швидко падали. Офіціанти уважні. Атмосфера закладу позитивна та комфортна”
“Відмінне місце з простими, але дуже смачними стравами та адекватними працівниками. Паштет дуже сподобався!”
e.Da — це дуже непогане місце для швидкого перекусу. Тут доброзичливий персонал, швидке обслуговування і, найважливіше, смачно.
“Сердечно дякуємо колективу фірми Арт-Днепр за відмінно виконану роботу в короткий термін. Арт-Днепр,Ви-НАЙКРАЩІ !!!”
“тут є все, що тільки можливо придумати”
“Швидко, качествено,дешево,Супер,приходить не пожалкуете. Майстеру дякую.”
“Хороше розташування, затишне, світле місце, багато живих рослин. Дівчина після приходу протерла стіл антисептиком, принесла меню Смачно приготовлені роли та суші. Обслуговування швидке та якісне. Трохи голосно грає музика, як на мене, але загального враження це не псує. Зал великий та цікаво декорований. Бажання прийти ще раз.”
“Гарне місце, все нове в будинках, відпочинок супер.”
“Привітні господарі. Затишні та зручні номери, атмосфера домашнього тепла.”