Огляд каталогу
- 1,699 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 1699 результатів
Перегляньте кухня у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,699 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 502,489 відгуків та оцінок.
“Надзвичайно смачно готують. Затишні зали”
“Швидке обслуговування, та все смачно Рекомендую!!!”
“Відвідала вперше ресторан, була на бізнес-ланчі: їжа смачненька, як вдома, отримала задоволення! Дякую персоналу кухні за страви))) Так тримати!!!”
“Гарне місце, мало місця на терасі і палять сигарети, не дивлячись що поряд сидять діти, готують смачно, подача в суботу ввечері не дуже оперативна, особливо довго чекали на хачапурі, скоріш за все про нього зовсім забули, поки не нагадали коктейлі були також смачні, да і самі хачапурі також”
“Класне місце!Привітливий персонал,смачна їжа й свіже повітря”
“Все дуже смачно та гарно. Обслуговування офіціантів дуже добре. Раджу всім спробувати цю лапшу.”
“Суші були неймовірно свіжі, рис ідеально приготований, риба якісна. Це найкраще, що ми тут куштували! Піцу взяли для "закуски", і вона теж виявилася пристойною”
“Смачні страви, привітний персонал!”
“Підійшов туди.Капищя. стояв мужик с тупором начав на мени кричать не раджу туди ходить там злі і не культурні люди..”
“Мимохідь завжди заходжу купити ласощі. Привітний і ввічливий персонал дуже має в своєму розпорядженні. Завжди щось запропонують щось нове, що неможливо відмовитись”
“Хочу подякувати за гостинність , вся команда неймовірно добрі та уважні люди. Завдяки Вам Дніпро запамʼятається чудовим людьми !!! Номери класні , дуже чисто та затишно . А також безпечно!!!”
“Нам з чоловіком сподобалися суші. Смачно і швидко. Гарна ціна для тих,хто без суші не уявляє свого життя”
“Добрий вечір, ніч, ранок, день або інша частина дня! Хочу подякувати готелю «Цунамі», Дніпро за чудову гостинність протягом відрядження. Тепер мені надзвичайно цікаво, а як у вас відпочивати. Я у вас другий раз, проте «розпробував» тільки зараз. Номер чудовий – «Джунглі». Панно – шпалери на задньому фоні за ліжком просто магічні, дуже цікаво їх досліджувати. Дуже дякую за ліжко «королівського розміру», його мені не вистачало вже рік. Не буду казати, в якому я номері, а то буде черга, й мені нічого не дістанеться наступного разу. Можливо єдиний нюанс, хотілось би більше світла в номері, бо я у вас по роботі. Проте списав це на «готичну атмосферу». Особливо дякую за звукоізоляцію. Мабуть, найкраща з усіх готелів, навіть п’ятизіркових, в Україні, майже нічого не чути з сусідніх номерів, не заважають генератори (дуже дивно, що вони ще комусь заважають на четвертий рік війни). Дійсно, зайві звуки не заважають. Дуже дякую адміністраторам Альоні та Аліні, за терпіння, так, ввічливість та професіоналізм. Ви надзвичайні, а посмішка – це взагалі бомба-ракета. Дякую працівникам сніданку за ваше розуміння, якісне обслуговування. Дякую вам та працівникам кухні за те, що так рано прокидались, щоби смачно нагодувати нас (млинці з м’ясом та куряче філе – окремий респект та уважуха). Окремо хочу відзначити ваш спортивний зал. Маю одне слово – СУПЕР! Ще окрема повага тренерам, дуже приємно, що вітались особисто з першого дня. В мене було відчуття, ніби, я у своїй «качалці». Спеціальна подяка покоївкам, дякую за вашу важку та кропітку роботу. Мені добре та затишно у вас. Хочеться вірити, що ми скоро побачимось знову! З повагою та побажанням веселих та мирних зимових свят, Роман _____________________________________________________ Good day, wherever and whenever you are reading this! I would like to thank the Tsunami Hotel in Dnipro for its wonderful hospitality during my duty trip. Now I am very curious to see what it is like to vacation here. This is my second time here, but I have only just discovered the vibes of your hotel. The room is wonderful — it is one of the “Jungle” rooms. The wallpaper behind the bed is simply enchanting; it is very interesting to explore. Special thanks for the king-size bed; I have been missing one for a year. I won't say which room I'm in, otherwise there will be a big line, and I will not get it next time. The only thing I would like to mention, probably, is that there should be more light in the room, because I am here on duty. However, I attributed it to the “gothic atmosphere.” But everyone likes gothics :) Special thanks for the soundproofing. Probably the best hotel, even among five-star ones, in Ukraine: almost nothing can be heard from neighboring rooms, and no generators disturb (it is very strange that they still bother someone in the fourth year of the war). Indeed, no unnecessary sounds disturbed me. Many thanks to the administrators Aliona and Alina for their patience, politeness, and professionalism. You are extraordinary, and your smiles are simply amazing. Thank you to the breakfast attendants for your understanding and quality service. You and the kitchen staff deserve appreciation for waking up so early to prepare delicious meals for us (meat pancakes and chicken fillet rule and cool :) ). The gym is awesome! Special shout-out to the coaches; it was really nice that they greeted me personally from day one. I felt like I was in my weight room. Special appreciation to the maids, thank you for your hard and painstaking work. I feel good and comfortable at your hotel. I want to believe that we will see each other again soon! Best regards and wishes for a joyful and peaceful winter holiday season, Roman”
“Дуже приємний ресторан, страви смачні, офіціанти ввічливі, уважні та дуже харизматичні. Все виглядає гарно та автентично. Замовляли тартар з лососем та кукурудзяне курча, все дуже смачно, це треба скуштувати, так не розповісти. З відкритого майданчика відкривається чудовий вид на Дніпро. Кухнею, сервісом та атмосферою задоволені на 100%. Тепер це наш улюблений ресторан.”
“Швиденько впоралася, завдяки знаючому касиру та заправщику. Дуже дякую за швидкість, підтримку та розуміння.”
“Доволі оригінальний заклад з різноманітною авторською кухнею. Меню постійно змінюється, є дегустаційні сети. Професійні офіціанти. Однозначно рекомендую!”
“Офигенный бурум, очень вкусное фирменный сэндвич "cubanos", пальчики оближешь "салат теплий з телятиною" и в скоре будет меню для наших захисників ЗСУ зі. Знижкою) усім рекомендую відвідати цей заклад , ціни помірні готують вкусно)”
“Дуже чудове місце, смачне вино, чудове розташування. Ми замовили вино і смузі, але офіціант так смачно розповів про їхні десерти, що ми не втримались скуштувати. Загалом в них тільки три види десертів. Перед подачею вина, нам винесли безкоштовну водичну- великий плюс. Вино є на будь-який гаманець. Ви замовляєте або пляшку, або бокал (150мл). Якщо вам сподобалось вино, ви може його там і купити. Дуже привітний персонал і така тиха тераса, посеред шумного центру міста, якщо замерзнете- вам винесуть пледи.”
“Замовляв пасту, дуже сподобалась, бонусом до смачного блюда додалося ще -25% обідньої знижки.”
“Хороша банька. Чисто, акуратно. Рекомендую!”
“Дайте сайт, будь ласка, вашого магазину) У вас на сайті є товар ,який в магазині?”
“Дуже сподобався заклад. Куштували с друзями майже все. Готують швидко і смачно)”
“Декілька разів зупинялась в цьому готелі, коли була у відрядженні, готель розташований у зручному місці. Обслуговування на вищому рівні,чисто, охайно, готують смачно. Готель рекомендую дуже сподобався.”
“Готель комфортний, наповнення хороше. Сервіс приємний.”
“Приємне місце випити кави та пообідати,провести в затишній атмосфері вечір.Дуже смачні,ситні та соковиті пироги,рекомендую(навіть діткам до смаку,краще будь-якої піци).”
“Чудове місце для особливих вечорів! Інтер'єр вражає своєю елегантністю, а музика ідеально доповнює настрій. Обслуговування на висоті, офіціанти дуже уважні.”
“Дуже смачно , та не довго чекати , чудове обслуговування, дуже часто відвідую цей заклад. Приємне обслуговування від Софії, надихає на гарний настрій.”
“Прекрасне місце з напрочуд смачною кухнею. Є зони для бенкету, для танців, фото. Можна провести чудовий романтичний камерний вечір тут. Підходить для елітного відпочинку компанією.”
“Чудове місце, дуже смачні страви і атмосферний інтерʼєр, гарне обслуговування”