Огляд каталогу
- 749 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 749 результатів
Перегляньте обед у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 749 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 338,834 відгуків та оцінок.
“Саме те місце, якщо бажаєте смачно поїсти і приємно відпочити. Розташування неподалік м. Дніпро дозволяє добратись сюди без проблем, а столики під навісом дають можливість перекусити на природі. Дуже смачна кухня й привітний персонал.”
“Дуже смачно та душевно! Все свіже і найголовніше що гриль справжній, на вугіллі, з димком!) Є відкрита тераса в чагарниках дикого винограду, що зараз дуже важливо, тому що вже не хочеться сидіти в приміщенні.”
“Були у магазині Vintage. Затишно, великий вибір вина та ін. знайшли те, що шукали.”
“Чудова сучасна «столова» Їжа смачна Доступні ціни”
“Маленький, але дуже затишний заклад, добрий та привітний персонал.”
“Це вже Mcdonad's нового рівня: з терміналами для оплати та вибору страв (страви можно комбінувати за смаком і це круто), також є офіціанти.”
“Смачно готують, великі порції Затишне місце.”
“04.05. було весілля у цьому ресторані. Все пройшло просто на вищому рівні! Персонал чемний та досвідчений! З усіма приємно спілкуватися та всі питання вирішуються дуже швидко. Адмістратор Ірина мужньо витримала всі наші забаганки та бажання. Рекомендую всім цей заклад в будь-який день та на важливу подію. Залишитесь на 1000% задоволені!”
“Нещодавно завітали до кафе "Тигран" на ж/м Клочко, і я залишилася дуже задоволена! Це саме місце, де відчувається справжня домашня атмосфера. Інтер'єр з легкою ноткою старовини надає закладу особливого шарму. Все дуже чисто та акуратно, а головне – неймовірно затишно. Окрему увагу хочеться приділити гостинності. Видно, що кафе тримають люди, які справді вкладають душу у свою справу. Тут тебе зустрічають тепло та привітно, створюючи атмосферу комфорту з перших хвилин. Щодо кухні — це просто захоплення! Особливо вразило м'ясо — свіже, соковите та чудово приготовлене. Порція виявилася не лише смачною, а й дуже ситною. Приємно здивувало співвідношення якості та вартості, особливо з урахуванням розмірів порцій. Кафе "Тигран" - це те саме місце, куди хочеться повертатися заради смаку, затишку та душевної атмосфери. Рекомендую всім, хто цінує смачну їжу та тепле ставлення!”
““Відвідали цей заклад і залишилися дуже задоволені! Атмосфера затишна, інтер’єр стильний, а персонал привітний та уважний. Страви були смачні й красиво подані.Обслуговування швидке, повернемося ще!””
“Надзвичайно смачно! Той випадок,коли сподобалось все,що замовили! Чоловік у мене вибагливий, він оцінив. Місця небагато всередині закладу, але достатньо. Є і тераса. Єдиний мінус - трішки було вже брудно у туалеті. Обслуговування швидке. Приємно, що у місті є такі заклади.”
“Дуже смачний сет філаделфія 1,4кг всім рекомендую, сервіс прекрасний, дуже рекомендую суші бос.”
“Чудова піца, хлопці заморочилися і продумали соуси під всі види піци, а це вкрай рідко де зустрінеш. Також варто відзначити розмір великої піци, вона просто здоровенна! Начинки як на мене можна було б і більше, але дуже смачно, звичайно якщо їсти гарячу) Всім рекомендую цей заклад!”
“Дуже стильний заклад. Шикарні страви. Нетривіальний дизайн. Чудове обслуговування. А стільці - це щось!”
“Нічого прикольного ну зато серветки халявні і барашка класна тоже”
“Напишу лише про каву, бо сенсу писали про все iнше немає, все на дуже високому рiвнi. Щодо фiльтр кави, то вона просто нормальна, як для закладу, в якому це не основний продукт.”
“Кухня, офіціант, інтерʼєр - все на рівні. Замовляли стейки. Дуже сподобалось. Ціни середні. Так що кому хочеться соковитий стейк в районі Слобожанського - однозначно сюди))”
“Знаходиться поруч з нашим офісом, так що на обід завжди завітаю до кафе "смачно тут". І я вам скажу , що реально смачно за невеликі гроші. Дуже смачні та завжди свіжі торти. Дякую персоналу.”
“14 грудня відвідали заклад із колективом по роботі. Все дуже сподобалося, їжа смачна, привітні офіціанти! Особлива подяка кухарю мангальщику Євгену! Страви на мангалі це витвір мистецтва! Дякую Вам !”
“прийшли з подругою на смачненьке та коктейлі, залишились дуже задоволені. велика подяка офіціанту Владиславу, гарно розповів компоненти та смак всіх коктейлів і страв, допоміг обрати все по нашим запитам. обслуговування на вищому рівні)”
“Дуже вдячна персоналу за чудове обслуговуваня. Неймовірно смачні страви. Ви зробили мій день народження незабутнім”
“Відвідав цей караоке-бар і залишився у захваті! Атмосфера просто чудова – стильний інтер’єр, приємне освітлення та комфортні зони для відпочинку. Окремо хочу відзначити якісний звук та великий вибір пісень, що зробило вечір незабутнім. Персонал привітний і уважний, швидко реагує на всі побажання. Тут справді можна відпочити душею та насолодитися улюбленою музикою. Обов’язково повернуся ще!”
“Святкуємо там вже третій рік день народження! Кожен раз хочеться повернутись сюди ще)Обожнюємо їх терасу, смачнішу їжу, якісне та привітне обслуговування ☺️Всім раджу!”
“Двічі бронював цей готель. Перший раз все було добре. Другий раз в останню ніч проживання гостя мала ранній виїзд і не могла відвідати сніданок, про що повідомила на рецепції при заселенні і запропонувала зробити ланч-бокс в цей день або вирішити в інший спосіб. На що отримала відповідь, що ланч-боксів немає. Я звернувся на електронну пошту готелю з проханням вирішити питання, та отримав таку саму відповідь. Другим листом я написав, що це не клієнтоорієнтований підхід, та відсутність бажання хоч якось вирішити проблему псує враження про готель. Цей лист був проігнорований. Було багато способів вирішити питання: знижка в ресторані на обід чи вечерю на суму оплаченого сніданку, повернення грошей, якийсь промокод, та що завгодно. Але проблема клієнта не цікавила персонал. Будьте готові до байдужого ставлення персоналу до ваших проблем під час проживання в готелі. Наступного разу цим готелем вже не скористаюся.”
“Хотдоги класні. Ціни приємні. Дуже сподобався малиновий "Не чай".”
“Замовили два набори Спека та Спекотний сезон, гарячі суши, дуже смачні, подача- швидка! Часто в цей заклад ходимо з подругами, обслуговування дуже добре.”
“Вже кілька раз були у цьому закладі, дуже зручно що є дитяча зона, де дитина може побігати і пострибати. Кухня середня, обслуговування завжди було добре, але сьогодні прям були дуже приємно здивовані, можливо змінились кухарі, але все замовлене було дуже смачно, навіть дитина, котра майже нічого не їсть в закладах, була дуже задоволена і навіть хачапурі котре вона ніколи не їла - з задоволенням куштувала.”
“Замовляю суші ЕБІWAY регулярно. Завжди смачно, гарно запаковано. Кращої доставки до м. Дніпро не знайти. У сушах та ролах дуже багато риби та безкоштовна доставка. У подарунок дають жуйку, що означає жоден романтичний вечір із поцілунками не буде зіпсований навіть пікантними ролами. Окреме спасибі, хочу сказати, хлопцям, які приймають замовлення та кур'єрам, дуже ввічливі та доброзичливі. :)”
“Дуже смачно і дуже-дуже швидко. Молодці!”