Огляд каталогу
- 729 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 729 результатів
Перегляньте обід у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 729 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 242,460 відгуків та оцінок.
“Смачна піцца, давно шукав таку в своєму районі”
“Обслуговування швидке й коректне. Замовлення відповідає опису в меню.”
“Дуже смачно, є багато варіантів їжі (як для любителів гострої азійської так і для прихильників більш здорового та дієтичного меню.”
“Це вже Mcdonad's нового рівня: з терміналами для оплати та вибору страв (страви можно комбінувати за смаком і це круто), також є офіціанти.”
“Завжди дуже смачно! Буває багато людей…”
“Заклад швидкого приготування відповідає якості: незважаючи на тривоги, коли доводиться їм зачинятися і вимикати прилади, коли ж все таки за півгодини запрацювали - більше півсотні людей нагодували за лічені хвилини. Чисто, смачно, а з сертифікатими ще і дешевше, тому встановлюйте додаток.”
“Паста карбонара — просто ідеальна! Одне з улюблених місць.”
“Дуже крутий заклад! Замовляли хінкалі, сподобалися всі, цікаво було спробувати з сьомгою та сиром. Нам дуже сподобалось! Також скуштували курку по-чхмерські: ніжна, соковита, смачний соус. Ще хочу відмітити домашнє вино - смачно! Сучасний інтерʼєр в екологічному стилі, доглядають за квітами!”
“Замовили обіди в офіс. Вибрали на сайті все, що бажали. Подзвонила оператор, все уточнила, з'ясувала. Їжу привезли доставкою Уклона. Гарячу, добре упаковану і дуууже смачну. По пакетиках розподілили і підписали всім персонально. Дуже дякуємо!”
“Мені сподобалось. Спробували десерти та коктейль молочний класичний. Смачно. Чистенько. Швидке обслуговування . Гарний дизайн інтерʼєру. Туалет чистенький”
“Чистенько, прохолодно в спеку, можна швиденько перекусити.”
“Вітаю!Хочу подякувати керівництву Нової пошти за чудового її представника у цьому відділенні,яку звуть Самійленко Влада.Знаю її на цій посаді приблизно з 2017 року,але при будь-яких обставинах,незалежно від того ранок чи вечір,сніг чи спека,вона завжди швидко та любязно робить свою справу!!!Що,до речі,викликає в мене відчуття поваги,захвату та подив:невже це справді можливо?!Бажаю їй та Новій пошті успіхів!”
“Дуже смачна їжа, все сподобалося”
“Краще і смачніше суші і роли ніде не їла! Так тримати”
“Тут затишно та розумні ціни, великий вибір меню та дуже смачно”
“Приємний персонал. Добрі страви. Наїлися від пуза за смішні для центру Києва гроші.”
“Затишне місце з бездоганною кухнею, смачною піцею та суші. Місце для проведення весілля, дня народження чи корпоративу. Вимуштрений персонал та чисті вбиральні.”
“Дуже смачно, та атмосферно, навіює спогадами про дім”
“Читаю і прихожу в шок.Алєся Кузьменко-одна з найкращих ведучих.замовлення на півроку-рік розписані наперед.вона-член міжнародноі асоціаціі ведучих та асоціаціі ведучих Украіни.іі свята проходять весело ,душевно та змістовно.вам пощастило,що саме ця жінка провела ваше свято.Зараз Алєся пішла працювати в заклад Капкан і я впевненна,що в забігаловці не працювала б.я особисто знайома з Алєсею.ми колеги .молоді ведучі хочуть наслідувать іі.НЕ ВІРЮ в те,що ви написали!!!!!!у Алєсі свій підхід до проведення заходів.”
“Наткнувся випадково. Всесдуже сподобалось) Ціни невисокі, їжа смачна, персонал привітний) І найголовніше, заклад в місті. Подібного роду кафе очікуєш зустріти на трасі, а не у центрі міста. Але тут значно атмосферніше ніж у придорожних) Добре що у Дніпрі є така мережа, і хотілося б щоб такого роду заклади були у кожному великому місті. Бо шаурма, піца, бургери, роли, і таке інше - це звісно добре, але інколи хочеться просто нормальної людської їжі. І тут вона є)”
“У мене з цією пошитою ніяких проблем не було, і співробітники гарно виконують свою працю, Дякую їм.”
“Смачно і доступно. Чистий посуд і меблі, великий вибір страв по досить доступних цінах, смачно і просто. Поїсти- те, що треба.”
“Нещодавно дізнався про цю службу доставки. Дуже сподобалося, оперативно обробляють замовлення, кур'єр під'їхав точно до вказаного часу та піци були дуже гарячі, гаряче було їх нести. Піца чизбургер просто супер, дуже сподобалася, незвичайний склад. Дякуємо компанії 2 марки за смачну їжу, відмінний сервіс та швидку доставку :)”
“Дуже смачні роли, и приємне обслуговування, детально розповіли про все що цікавило, дуже задоволена. Обов'язково буду замовляти ще)”
“Дуже смачна кухня. Єдине, на що хотів би звернути увагу - відсутність вбиральні. Але враження від закладу хороші. Рекомендую”
“Просто отвал всього як смачно. Більше слів нема”
“Відвідали нещодавно кафе Карусель. Відразу нас зустріла дівчина-адміністратор, провела до столика. На цьому гарне обслуговування закінчилось. Офіціантів не вистачає, чекати довго. Спочатку поки принесуть меню, потім поки прийдуть за замовленням... Але про те, що в 21:20 вже будуть зачинені і кухня і бар ніхто не повідомив!!! Тобто, взявши по 1 келиху вина і пива з надією дозамовити, нам прийшлось давитись морепродуктами всухом'ятку, так як бар зачинений вже !!!! Як так? Без попередження відвідувачів!!!! Мій відгук негативний!”
“Супермаркет Varus на нагорному ринку просто супер, все чисто, величезний вибір і працює цілодобово. Навпроти супермаркету, а іменно тютюнової каси є суші-точка, взяли там макі-сет - дешево і смачно. Сушист досить приємний та чесний хлопець: замовили сет, розрахувались сказав сет буде готовий через 15-20 хвилин, щоб не стояти не чекати пішли за продуктами в супермаркет коли вийшли підішли та забрали наш сет, а міг просто кинути на гроші, але цього не зробив. Обовязково зайду ще раз.”