Огляд каталогу
- 797 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 85% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 797 результатів
Перегляньте розвага у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 797 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 244,438 відгуків та оцінок.
“Залишилися лише позитивні емоції після відвідування цього центру. Сподобалося все - від привітної дівчини на касі до усміхнених техпрацівників, які підтримують чистоту в залі та туалеті. Дуже вдячна кухарям - все, що спробували з меню відповідає фотографіям, всі інгредієнти свіжі, страви неймовірно смачні, швидка подача (незважаючи на те, що досить багато банкетів). Окремо хочу відзначити офіціанта Руслана та помічника (нажаль, не запам'ятала ім'я) - хлопці працюють з посмішкою, привітні, чудово орієнтуються в меню, швидко та непомітно прибирають зайве зі столу. Із задоволенням спостерігала за роботою барменів-зілляварів, які готують смачні та красиві коктейлі. Дякую адміністрації за чудову організацію роботи - зроблено все для чудового відпочинку та гарних вражень. Повернемося ще.”
“Замінили задню потріскану кришку на нову, котру я приніс. Зробили все менше чим за годину. І ціна доволі недорога. Але могли б поправити гарантійну пломбу на головній платі, котра трохи поплила вбік коли відклеювали стару кришку(видно на фото), але в цілому я задоволений.”
“Клас. Звук добрий. Чути далеко. Тінь від дерев. Коли немає світла, включаються генератор. Їжа поряд. Пуф по 100 грн”
“5 зірочок за сміливість працювати у ці складні часи”
“Кава влаштовувала нам корпоратив і залишили про себе приємні спогади, всі хлопці організатори дуже доброзичливі і відкриті, по орг питань спілкувалися з Анною, вона порадила що краще провести, а що прибрати за сценарієм, так і в цілому досить мила дівчина, яка з душею робить свою работу☺️ Зазвичай відгуки і подяки не пишу, але так як всі залишилися задоволені, хотіли б висловити подяку) і тепер ми тільки з вами ❤️”
“Сьогодні були із сином та друзями вперше. Дуже сподобалося! Діти набігалися та порозважалися досхочу. Ми обрали час, коли було мало відвідувачів, і тішилися з цього. Замовляли салати і дитяче меню - все сподобалося. Наполеон сирно-ягідний - то пісня. Він не солодкий і не жирний, дуже сподобався. Але, друзі, вибачте, кава у вас несмачна. Ми купували американо з молоком - ні, більше каву у вас пити не буду ;-)”
“Доброго дня, Мирамідо! Замовляю у Вас вже вдруге іграшки. І ось сьогодні після чергової посилки вирішила Вам подякувати. Я в захваті від якості та цін. Купувала у Вас пазл анатомія (дерев'яний), трактор великий з причепом та сміттєвоз. За таку ціну, чекала каверза, АЛЕ немає якість супер. Доставка супер швидка! Дякую вам велике за Вашу роботу. Ще познайомилася з Вами у розділі про нас. Ви крута команда. Процвітання Вам. Тепер Ви у мене на першому місці при покупці іграшок.”
“Не тривіальна, не гламурна місцина. Оплот техно та експериментальної музики.”
“Класний! Все в ідеальному порядку! Чисто! Взуття приємно взути! Кулі не розбиті! Дуже пристойний боулінг! +шикарний ресторанчик!⭐⭐⭐⭐⭐ Рекомендую!”
“Кращий магазин з зоною для відпочинку”
“Приїхали на обід в кафе «Хвиля», дуже смакувала піца з грушею дор-блю , та смачна окрошка як вдома! Рекомендую тут зупинитися”
“Відпочивали цього літа у вас з чоловіком та друзями. Загалом компанія складала 4 людей. І це був просто нереальний відпочинок)) Надзвичайно смачна кухня, нереально професійний і ввічливий персонал. Інтер*єр та екстер*єр просто на висоті. Є багато забав для дітей, тому готель підійде для сімей з дітьми. Є правила, з якими ознайомлюють абсолютно всіх - для тих, хто не запам*ятовує - є пам*ятки на дверях. Тут є басейн, який завжди чиститься та миється, а також безкоштовні шезлонги. А ще ми закохались в смачні коктейлі, які хотілося брати ще і ще. Дуже чисті та затишні номери, прибирання кожних 3 дні. Є кондиціонер. І ті, хто пише, що можна за такі гроші зняти номер біля моря - так і ми і були біля моря. Все, що залишається - просто спуститись вниз. В мене залишились тільки позитивні враження - не хотілось повертатись додому. Ще великий плюс, для мене особисто, те що готель віддалений від центру і немає шуму ні машин, ні відпочиваючих. РЕКОМЕНДУЮ, РЕКОМЕНДУЮ І ЩЕ РАЗ РЕКОМЕНДУЮ. Маленька ремарочка. Ті хто хоче відпочити на 300-500 грн - місце не для вас. Адже тут ціни відповідають якості. Вілла Баварія, процвітання вам та багато відпочиваючих! Ми обов'язково ще до вас приїдемо)))”
“Дуже хороший відпочинок, дуже привітні господарі. Чи не дорого. Обов'язково приїдемо ще.”
“Приємне місце, чисте, акуратне. Були ввечері у будній день - ми були єдиними відвідувачами на території, весь пляж був у нашому розпорядженні. Пісок чистий, захід у річку зручний. Денне відвідування 60 грн\людини. Є невеликий дитячий майданчик, кафе, альтанки. Великий гостьовий будинок, незабаром буду номери в готелі та зимовий ресторан, ще будуються.”
“Великий зелений парк з річкою, обладнаними місцями для відпочинку (столи-лавки і альтанки), чиста вбиральня, водопровід. Територія доглянута. З мінусів: мало тіні, маленькі мангали біля альтанок, альтанки досить близько одна до одної.”
“Гарне місце для відпочинку, ресторан та кухня на нормальному рівні, ціни, як на мене трішечки завищені, але не критично, дуже гарна сауна.”
“Тут вам завжди допоможуть, підкажуть та не ошукають. Ціни - одні з найнижчих в місті. Також є ремонт комп'ютерної техніки.”
“Класний клуб, живі рок-концерти, смачно готують, хостел.”
“Майданчик у відмінному стані, якщо щось зламали щось полагодять, є гірка маленька і велика, пісочниця, лавочка над якою "Береза", Гойдалка (Одна з них на ланцюгах), Пісочниця.”
“Шикарне місце. Недалеко за містом, ходить транспорт з площі Островського. Відпочивали з палатками. Чистий пісок, тепла вода, сосновий ліс. Єдиний мінус - далеченько до магазину.”
“Гарне місце, мінус тільки в тому що пляж росте кущами, ніхто за цим не слідкує.”
“Відмінне місце для прогулянок із дітьми. Якісне покриття та гойдалка теж. Добре місце для навчання кататися на роликах.”
“Тут є багато дитячих колективів. Всі разом вони брали участь у Новорічній казці – "Аліса в країні чудес" (якщо не помиляюся). Особисто я була в захваті! Дякуємо керівникам колективів за чудову казку та розвиток таланту у дітей!”
“Неймовірно грайливе, веселе та добре місце для проведення часу з дітьми. Нещодавно відвідала "Чудо Парк" зі своєю маленькою сестрою, дитина була в захваті, не хотіла виходити, навіть, коли час був вже закриватися. Привітний персонал, приємні ціни та неймовірна атмосфера.”
“Двічі бронював цей готель. Перший раз все було добре. Другий раз в останню ніч проживання гостя мала ранній виїзд і не могла відвідати сніданок, про що повідомила на рецепції при заселенні і запропонувала зробити ланч-бокс в цей день або вирішити в інший спосіб. На що отримала відповідь, що ланч-боксів немає. Я звернувся на електронну пошту готелю з проханням вирішити питання, та отримав таку саму відповідь. Другим листом я написав, що це не клієнтоорієнтований підхід, та відсутність бажання хоч якось вирішити проблему псує враження про готель. Цей лист був проігнорований. Було багато способів вирішити питання: знижка в ресторані на обід чи вечерю на суму оплаченого сніданку, повернення грошей, якийсь промокод, та що завгодно. Але проблема клієнта не цікавила персонал. Будьте готові до байдужого ставлення персоналу до ваших проблем під час проживання в готелі. Наступного разу цим готелем вже не скористаюся.”
“Щиро дякую дівчатам Валерії та Ірині за обслуговування з посмішкою на устах”
“Гарні і чисті кімнати. Кожного дня обслуговування номерів, в пару хвилинах центр і квартали з багатьма закладами, транспортна розвʼязка, жд в 20 хвилинах пішки. Тепер в Дніпрі буду зупинятися тут ))))”
“04.05. було весілля у цьому ресторані. Все пройшло просто на вищому рівні! Персонал чемний та досвідчений! З усіма приємно спілкуватися та всі питання вирішуються дуже швидко. Адмістратор Ірина мужньо витримала всі наші забаганки та бажання. Рекомендую всім цей заклад в будь-який день та на важливу подію. Залишитесь на 1000% задоволені!”
“Затишний хостел за приємну ціну. Смачні блинчики є в морозілці, особливо з сиром. Смачна кава безкоштовна. Багаааато настолок. Тихо і спокійно. Гарне розташування. Дякую! :)”
“Гарний магазин, привітні консультанти. Але є одне але. Це ціни дорожчі, ніж в інших магазинах, але там якісна косметика. Дякую!”