Огляд каталогу
- 316 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 316 результатів
Перегляньте суши у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 316 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 70,573 відгуків та оцінок.
“Швидке обслуговування, та все смачно Рекомендую!!!”
“Класне місце!Привітливий персонал,смачна їжа й свіже повітря”
“Суші були неймовірно свіжі, рис ідеально приготований, риба якісна. Це найкраще, що ми тут куштували! Піцу взяли для "закуски", і вона теж виявилася пристойною”
“Нам з чоловіком сподобалися суші. Смачно і швидко. Гарна ціна для тих,хто без суші не уявляє свого життя”
“Замовлення робила не заздалегідь,персонал уважний,зорієнтували через скільки буде готово і,як завжди, дуже смачно”
“Дякую велике EcoSushi за дуже смачну вечерю, ви зробили День Матері особливим. Найбільше нашій сім'ї сподобався гриль сет, куштували вперше, бо зазвичай брали класичні роли, і нам дуже сподобалося. Дякую від всієї нашої родини, тепер ми ваші постійні клієнти)))”
“Нам з чоловіком сподобалися суші. Смачно і швидко. Гарна ціна для тих,хто без суші не уявляє свого життя”
“Найкраща піцерія в яких я бувала. Найсмачніші піци саме тут,в цій піцерії. Обслуговування- чудове. Дівчатка дуже доброзичливі,уважні,і завжди з посмішками. Рекомендую саме цю піцерію.”
“Дуже смачні суші. Хлопці дуже старанно та якісно працюють. Є два мінуси: 1. Важко знайти без навігатора. 2. Немає доставки. Ми залишилися всім задоволені, братимемо ще. Рекомендую.”
“Добрий сервіс, демократичні ціні, а саме найважливіше - дуже і дуже смачно”
SIMPLE SUSHI — це місце з найсмачнішими ролами та суші в місті. Тут все дуже смачне і свіже, а рис не сухий і не перетравлений. Замовлення готують швидко, а ціни приємні.
“смачно, дуже ситно дорого не дуже затишно тому що прямо на дорогу виходять вікна і всі дивляться на тебе але аналогів на соцмісті особливо і немає тому я рекомендую сюди сходити принаймні просто тому що дуже дуже смачно і величезна порція”
“Дуже смачна піца! Рекомендую. Також брали салати які також виявились на висоті. Дуже зручний сайт для оформлення замовлення!”
“Доволі затишне місце. Кухня представлена рибою та морепродуктами. Можна скуштувати устриці. Готують досить непогано. Місце відмінно підійде для вечері з коханою.”
“Краще кафе у котрому я тільки був! Часто брав там каву з друзями, і ми всі у захваті від кави "Раф"! Ми з друзями довго сперечалися з приводу того де кава краща, і взяли на приклад той же Раф, і так, тут він був набагато кращий) в деяких ваще не знали як його правильно (приготувати тип) зробити... Так що це найкраще кафе, особливо для зустрічі з друзями)”
“Вперше спробували з друзями, всім зайшло! Особливо сподобалась Окінава, риби не пошкодували. Будемо замовляти ще.”
“Дуже смачні суші саме тут ) Де не пробували ніде немає кращих, рекомендую ! Швидко ,якісно, смачно, дешево))Сервіс найкращий !”
“Відмінність суші. Зробили швидко і смачно.”
“Як завжди все на найвищому рівні. Том ям реально дуже смачний, такого смачного ще не куштував”
“Відмінна іжа і норм ціни. Атмосфера поставив 3 бо там просто видача замовлень.”
“Класна піцерія, смачна піца, приємний персонал. Рекомендую.”
“Найкраща піцерія в Дніпрі!!! Дівчата привітні, замовлення швидкі! Хто бажає скуштувати смачну піцу то вам треба сюди!”
“Вже 3 рази брали, все гарно, швидко і смачно. Бачу що у конкурентів більше вага за ті самі гроші, але залишаюсь з вами, бо замовив 15-20 хвилин і можна забирати і по якості жодного разу не виникло питань.”
Сервіс доставки «SushiStory» (зареєстрований як «Фієста») пропонує мешканцям Дніпра страви японської кухні. Компанія орієнтована на надання якісного сервісу, що включає швидке опрацювання замовлень та оперативну доставку. Команда персоналу працює ввічливо, забезпечуючи гарне обслуговування.
“Знаходиться у дев'ятиповерхівці на першому поверсі. Відмінні суші, напевно, одні з найкращих, що я пробував. Якщо забирати самовивіз - виходить дешевше на 20%. Поруч паркування так, що є десь поставити машину. Пробував піцу, але вона на любителя дуже багато начинки.”
“Перший раз у житті спробувала піцу "Морська перлина" скільки пробувала по Кам'янському, це перша насичена піца яку я їла! Дуже смачно готують.”
“Пробували суші в різних закладах, в кумамото нам сподобалися найбільш. Дуже приємний персонал.”
“Все сподобалось Не дивлячись на відсутність світла всеодно прийняли замовлення, навіть не відмомивили у фритюрі хоча казили що не витягне Генератор Молодці”
“Куштували в перше, дуже вражені об'ємом шаурми та бургера.Ще дуже смачно! Дитина в захваті від подачі та смаків.Привітні робітники закладу , та хочу подякувати за обслуговування та смачніший Латте з густою пінкою.Божаю вам процвітання та мирного неба над головою!”
“Були проїздом в місті. Заїхали взяти на обід сет ролів преміум , дуже задоволені, риби багато, рис смачний , відварений ідеально . Дякуємо”