Огляд каталогу
- 316 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 316 результатів
Перегляньте суши у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 316 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 70,573 відгуків та оцінок.
“Дуже просторе АТБ, чистота на хорошому рівні. Вибір товарів дуже крутий, рекомендую)”
“Дуже смачно, ціна відповідає якості, доставка швидка))))”
“Набори, які з напоями, привозять без напоїв. А саме набір з 10-ти одиниць піцци та 6 л. напоїв, привезли без них і довезли черех 45 хв, коли піцца замерзла, дякую. Це вже вдруге, не думаю, що наступного разу наважимося робити замовлення тут знову. Отримали нове замовлення з вибаченнями і компліментом, дякуємо :)”
“Дуже смачна піца! Тісто реально дуже смачне, начинка теж!”
“Дуже смачна та поживна піца як для одного, так і для компанії. Добрий вибір на різні смаки. Замовляв кілька разів і завжди отримував вчасно.”
“Швидке, ввічливе обслуговування. Кухня - на висоті. Ціни помірні.”
“Дуже давно користуюсь доставкою 966, щоб отримати смачну їжу заплановано та вчасно. Окрема подяка курʼєрам за швидкість та ввічливість. Дякую взагалі всьому персоналу 966. Бажаю бути завжди на висоті!”
“Самобутньо, ввічливі офіціанти, гарне меню,сподобалось. Буду у Дніпрі, неодмінно зайду ще.”
“завжди смачно, роли просто клас, розмір великий, інгридієнти свіжі, начинки багато, салати теж смачні. єдине що не сподобалось це мохіто бакарді, кисло і не смачно. атмосфера тиха і приємна. замовляли їжу в закладі і доставку, завжди все супер”
“Набори, які з напоями, привозять без напоїв. А саме набір з 10-ти одиниць піцци та 6 л. напоїв, привезли без них і довезли черех 45 хв, коли піцца замерзла, дякую. Це вже вдруге, не думаю, що наступного разу наважимося робити замовлення тут знову. Отримали нове замовлення з вибаченнями і компліментом, дякуємо :)”
“Часто роблю замовлення в цій піцерії, завжди все чітко та вчасно!”
“Портофіно завжди приємно дивує, по-перше тут смачно і не просто смачно, а прям дуже смачно) і навіть якщо ви оббігали весь центр з вимкненим телефоном в пошуках зарядки , змерзли і зголодніли , вам допоможуть і з цим )”
“Приємний інтерьєр, краще, ніж на Глінки. Страви смачні, персонал привітний, ціни помірні. Через нестандартне планування залу офіціанти не завжди помічають нових відвідувачів, тому, зверніть увагу на дзвінок виклику на столі. В цілому, ресторан вартий уваги не тільки аборигенів Перемоги)”
“Замовляла вперше тут шаурму. Приготували швидко) Все свіже. Шаурма дуже смачна і соус просто Вау. Буду купувати тепер тут”
“Брали дорадо дуже смачний був) І бургери супер!”
“Дуже смачно, не дорого, швидко. Можна замовити їжу завчасно, можна поїсти в середині чи взяти із собою”
“Шість років тому, живучи в Кам'янському, я замовляла суші тільки тут — то був мій улюблений заклад. Через роки, повернувшись до рідного міста, вирішила знову спробувати... Часто буває, що згодом якість погіршується: економлять на інгредієнтах, обслуговування вже не те. Але не в цьому випадку! Я була приємно вражена: смак став ще кращим, порції щедрі, продукти свіжі, персонал — ввічливі та привітні лапочки! Це, як і раніше, мої найулюбленіші суші в місті, а ціни радують не менше, ніж смак. Дякую вам за стабільність та розвиток – ви великі молодці! Так тримати!”
“Замовили вперше в Кам'янському (до цього в Києві). Хочу сказати, що тут смачніше. Риби достатньо, всі інгредієнти свіжі, оформлення, смак - все сподобалося. Молодці! Рекомендуємо Осама суші (що на правому березі)!”
“Щиро дякую!!!!!дуже дуже смачно!!!!реберця,картопля,салат грецький!і ще,в подарунок морозиво ! Дякую щиро! Вперше в житті заказала їжу додому! Чудово! усім рекомендую!”
“Дуже смачна піца. Замовляли дві різні. Добре пропечена, начинки багато. Персонал ввічливий , будемо замовляти ще.”
“Смачне суші .. Ща ще замовлю Але зробіть собі дешевий сайт замовлення ... не дорого ж варто ... а то важко по телефону визначитися з цінами.”
“Ось читаю негативні відгуки і не можу зрозуміти, звідки люди таке беруть… Насправді все життя вважав, що смачнішої кухні ніж у мами та дружини немає, але Драйв Апетит довів, що так буває. Замовляємо на невелику компанію, привозять все дуже вчасно, їжа свіжа та смачна. Дуже радують різні знижки постійним клієнтам, акції та подарунки. Оператори все швидко оформлюють та пропонують скуштувати нові страви. Драйв Апетит дякую Вам за можливість швидко та смачно поїсти!!!!!”
“Мені подобається, якщо порівнювати вартість та якість - складно знайти достойного конкурента.”
“Дякуємо. Замовляли сет. Суші дуже смачні й великий вибір асортименту: суші, бургери, піца, сети й багато іншого сушиного. Довга доставка 1,5 години, але готові почекати”
“Дуже смачна їжа та привітний персонал. Потрапили сюди випадково, перебуваючи у відрядженні. Дякуємо, ви великі молодці!)”
“Дуже дуже смачні суші! Все просто супер. Замовлення доставили швидко та вчасно. Будемо замовляти в вас ще і не раз!”
“Дуже смачно! Доставка швидко, всім рекомендую.”
“Приємний сервіс та обслуговування. Куштували суші бургер, все було дуже смачно. Було дуже приємно, що персонал привітав з Днем народження та виніс презент у вигляді десерту”
“Декілька раз робила замовлення. Роли дуже смачні не дорогі. Сподобалось, що роблять все дуже швидко і не було затримок.”