Comfy
“Дуже задоволена покупкою, приємно вражена, персонал дуже чемний,привітний,сподобалося відношення ,працівники молодці,знають продукцію,гарно спілкуються з клієнтами, помітно що люди цінують і люблять свою роботу, хочу відмітити продавця 353,зустрів, ненав'язливо,професійно запропонував придбати товар,вийшли з магазину щасливі покупкою та атмосферу,яку відчули в магазині.Бажаємо вам постійно клієнтів, процвітання,миру!!!”