Огляд каталогу
- 1,124 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 1124 результатів
Перегляньте pizza у Дніпрі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,124 результатів у Дніпрі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 330,092 відгуків та оцінок.
“Не буду оригінальним, якщо скажу, що даний ресторан має лише 2 суттєвих недоліки: надмірний ажіотаж серед відвідувачів, особливо на вихідних, коли бронювати столи й альтанки слід ледь не за тиждень; а також розташування вже майже за містом. Але воно й не дивно, адже відмінна кухня, затишна та колоритна атмосфера приваблюють багатьох. І коли хочеться смачного плову, і не тільки, то готовий навіть годину їхати з іншого кінця міста. Всі страви, що довелось скуштувати за весь час, були дійсно смачними та якісно приготовані. Серед улюблених шурпа, кебаби, казани з бараниною і качкою, й звісно чебуреки. Останнього разу відкрили для себе бешбармак, то справді м'ясна насолода. Готують в міру швидко, завалів не траплялось. Подобається гарний посуд та прибори, незвичайні стакани навіть під лимонади (тархун ТОП), та прикольні рюмки під чачу. Альтанки - то особлива атмосфера в теплу погоду, хоча дуже комфортно й в критих приміщеннях, по справді ресторан як справжній ресторан та колоритна окрема зала. Гарно, що на вулиці є окремо умивальники та туалет біля дитячого майданчику. Обслуговування без зайвих рухів та загравань, уважне та тактовне, що не може не подобатись. Ще б другу локацію десь поближче до Перемоги аби розбавити хінкальну гегемонію))) та частіше куштувати смачні узбекські страви.”
“Я тут вже далеко не вперше, але кілька років тут не була - ось останнього разу прийшли сюди з подругами. Усе було ДУЖЕ смачно! Я брала локшину Покким удон чікен, дуже сподобалась. Коктейлі смачні, десерт з арахісом Чапсальтток також дуже і дуже :) Хочу щееее (на фото замовлення подруги - Сею рамьон)”
“Нормально. Для невеликої компанії людей”
“Приємні ціни і дуже смачна їжа. Ідеальне місце для швидкого обіду.”
“Гарно, смачно, але і дорого))) якщо зп вище середнього- супер місце на почастіше))”
“Чудовий заклад, ціни вище за середні, але і в закладі все на вищому рівні. Дуже класна кухня, реально смачно, гарний інтерʼєр, чудове обслуговування!”
“Сьогодні поїхали в новий для нас єврейський заклад. В середині типовий молодіжний ресторант, петс френдлі і офіціант Рембо (хто дивився програму з Бєдняковим — зрозуміє) Ми замовляли розгорнуті шварми (на фото тарілки з фрі). Одну з телятиною, одну з фалафелем, лафу з телятиною (типу шаурми) Десерт кнафе (сир з солодким тістом). Смачно! Несуть не дуже швидко все, воду просили окремо. Мʼясо для мене було жирнувате. Воно прям лежало в олії. Нещодавно ми замовляли додому звідти чебуреки з мʼясом і супи. Супи не рекомендую, а от чебуреки топ. Вони невеличкі, але 3 на порцію.”
“Смачно. Дорого. Обслуговування гарне. Інтерʼєр на кшталт італійської траторіі, не чекайте шику ) Діткам пропонують зробити піцу разом з поварами”
“Дуже класний заклад, бургери тають в роті, та дуже смачні, певно кращі бургери які я коштував, chicken salad дуже смачний, коктейлі та пиво теж дуже сподобалися, ціни та очікування варті того щоб завітати в цей заклад та спробувати ці неймовірні страви. Рекомендую!”
“Були вперше у цьому закладі. Дуже сподобалось. Хочеться ще відвідали це місце.”
“Якісне місце, де зараз можна пом'янути людину, замовивши в них обід... Але... Це - не просто кав'ярня, тут повноцінна кухня пропонується, але клята Війна підломила їхній бізнес, й вони вимушені перейти на роботу лишень під замовлення... А Атмосфера там, пані та панове, дуже добра... Світло, затишно, приємний ввічливий персонал, смачно, різноманітно, й найголовніше зараз: люди, що працюють там, щиро бажають найскорішої Перемоги над одвічним Ворогом України, раз та назавжди!!!”
“Дуже смачно. Швидко падали. Офіціанти уважні. Атмосфера закладу позитивна та комфортна”
“Добрий сервіс, демократичні ціні, а саме найважливіше - дуже і дуже смачно”
“Відмінне місце з простими, але дуже смачними стравами та адекватними працівниками. Паштет дуже сподобався!”
e.Da — це дуже непогане місце для швидкого перекусу. Тут доброзичливий персонал, швидке обслуговування і, найважливіше, смачно.
“У вас смачна кухня. Дякую за обслуговування. Залишилися задоволені, ще завітаємо. Кава файна, добре готують. Молодці :)”
“Хороше розташування, затишне, світле місце, багато живих рослин. Дівчина після приходу протерла стіл антисептиком, принесла меню Смачно приготовлені роли та суші. Обслуговування швидке та якісне. Трохи голосно грає музика, як на мене, але загального враження це не псує. Зал великий та цікаво декорований. Бажання прийти ще раз.”
SIMPLE SUSHI — це місце з найсмачнішими ролами та суші в місті. Тут все дуже смачне і свіже, а рис не сухий і не перетравлений. Замовлення готують швидко, а ціни приємні.
“Гарний магазин! Свіжий товар. Питання, чому деякий товар без українського маркування, звідки він…а так все добре.”
“Частенько відвідуємо цей заклад,нас все влаштовує,смачна їжа, позитивний персонал,дякуємо за вашу працю))”
“Дуже смачні роли. Багато начинки, багато риби. Я в захваті! Дякую Вам за подарунок!! Рекомендую Вас!!! Одні з найкращіх в Дніпрі!”
“Відвідали заклад вперше, святкували день народження. Замовляли різні страви, і кожна сподобалася. Цікаві поєднання інгредієнтів, відкрили для себе нові смаки, були приємно цим здивовані. Обслуговування теж було на висоті, персонал приємний, врахували всі побажання. Неодмінно ще повернемося, бо і мені, і гостям хочеться спробувати і інші цікаві страви з меню.”
“Обслуговування завжди на високому рівні - доброзичливо, швидко, поофесійно! Дякую!”
“Нова Пошта, це в першу чергу зручно. За це велике спасибі. Що стосується даного відділення, то все уніфіковано, як в сюди”
“Дуже смачна піца, нагетси, стрипси.”
“Смачно готують, великі порції, привітний персонал.Непоганий асортимент.”
“Дуже хороші і уважні співробітники. Обслуговування завжди на вищому рівні!”
“Все свіженьке, порції великі, смачно!”
“смачно, дуже ситно дорого не дуже затишно тому що прямо на дорогу виходять вікна і всі дивляться на тебе але аналогів на соцмісті особливо і немає тому я рекомендую сюди сходити принаймні просто тому що дуже дуже смачно і величезна порція”
“Дуже затишний заклад, дуже смачна їжа і швидка подача,привітливий та професійний персонал. Власниця приємна та гарна жінка. Доступні ціни,великі порції. Зручне розташування з паркуванням для авто. Велике дякую Вам за обслуговування,Вам процвітання і багато клієнтів.”