Огляд каталогу
- 45 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 45 результатів
Перегляньте бар з кавою у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 45 результатів у Харкові. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 26,644 відгуків та оцінок.
“Різноманітні смаки, привітний персонал. Однозначно варто завітати і поласувати.”
“Чудове місце. Інтер'єр - чудово, люблю лаконічний стиль у 2-3 кольори, виглядає солідно. Кухня - чудово: замовляв бульйон, болонєзе, сінабон і лимонад (бульйон - класичний, приємний, без нав'язливих і зайвих смаків; болонєзе - чудово, без зайвих слів; сінабон - чудово, ніжний, м'який, насичений смак; лимонад лимон-базилік - пречудово, дуже сподобався, величезне "дякую" від душі). При наступному візиті до Харкова в першу чергу - до Вас у гості) Успіхів. З.І.: вибачте за тавтологію, але дійсно бракує слів)”
“приємний персонал,смачно, тепло, запашна кава.”
“Писати багато не буду, але велике спасибі компанії РТК Стіл за те, що допомогли нам привезти метал для виробництва металоконструкцій з відстрочкою платежу 3 дні. Дякуємо за довіру, Всім рекомендуємо осудну компанію!”
“Атмосферно! Персонал любить та живе настільними іграми, розуміє як зацікавити. Тут допоможуть вибрати гру, пояснять правила, приготують смачну каву та подадуть десерти. Ігри у відмінному стані та повній комплектації (що далеко не скрізь буває). Великий вибір, можливість оренди та гарні ціни. Дякую)”
“Приємний персонал, гарна та смачна кава, смачна їжа”
“Зараз кафе працює на замовлення. Це чудове місце для будь-яких приватних заходів. Є різні зали, великий майданчик на вулиці. Ми замовляли поминальний обід і отримали відмінне меню за всіма правилами. Було смачно, акуратно, уважно... і недорого, правда, єдиний нюанс, що такий обід можна замовити мінімум на 10 осіб. Але можна забрати їжу, якщо буде бажання. Ми залишилися задоволеними, заплатили гроші і ні про що не турбувалися.”
“Дуже гарне кафе. Все сподобалося. Меню сучасне. Замовив суп пюре з печерицями, салат із сиром фета, каву. Обійшлося близько 120-130 грн. Все було смачно та красиво. Зручні крісла. Приємна система обслуговування. Дякую.”
“Дуже смачно, і їжа, і гарячі сезонні напої. І обслуговування теж супер.”
“Чудова атмосфера. Смачне пиво та їжа) Підходить для компаній.”
“М'ясо замовив - і воно так і потекло між моїми зубима. Ващє м'ясо жирне. В смислі в Стіні такий крутий кусок відбивної був, що я протащився. А ще й грибочки біля нього поклали, то я навіть просльозився, так смачно було. А ще тут стоїть барабанна установка, я б її обняв, але трохи всоромився забитих тутухами офіків. Туси тут, духом чую, бувають аж гай шумить.”
“Класний інтер'єр, гарячі страви в міру, гарний сервіс”
“Маленьке, але дуже затишне місце. Більше за кав'ярню, але поїсти тут теж можна. Дуже смачний хот дог І холодна кава з апельсиновим соком чудова. Є доступ до інету, можна посидіти з ноутбуком. Є столик на вулиці для курців або охочим подихати свіжим повітрям. Загалом дуже пристойний заклад.”
“Діти намба ван. Разів 30 точно їв, готують за 15 хвилин і ще за 10 приносять їжу під двері. Будь-яка форма оплати, завжди тепла їжа. Молода команда, всі бадьорі та ввічливі. Ключові заклади міста можуть позаздрити такій команді. Дякую вам за все. Додайте в меню страви більш зожні, тому що на бургерах довго не простягнеш. І весь район буде вашим. Кухаря зожного порекомендую. Дякуємо за даблчизбургери та +7кг, ви найкращі)”
“Дуже приємно вражені цим місцем. Приклад того, як в подвальному приміщенні можливо зробити офігєнний паб з класним , авторським інтер'єром. Чудова мексіканська кухня, смачне пиво та власні настоянки. Окрема подяка офіціантці Кристіні за чудове обслуговування. Дякуємо за чудовий вечір в Вашому закладі!”
“Урбан кав'ярня у найкращих традиціях. Чудові вікна на всю стіну. Десерти, від яких хочеться ніколи не сідати на дієту. Кава з будь-яким молоком, взагалі з будь-яким. Навіть із кокосовим. Затишні чашки та можливість поспілкуватися з айтішниками з офісу зверху довершують справу.”
“Найвища похвала дівчатам- працівникам цього закладу. Завжди якісна, свіжа та найсмачніша випічка. Смачні страви домашнього смаку. Душевне та тепле відношення персоналу. Ще й на все це - низькі ціни. Дякуємо Вам!”
“Замовляли кілька разів піцу, залишилися задоволені. Смачно. Ціни середні. Зручно, що можна поряд із будинком замовити гарну піцу, у них до речі, багато різних начинок)”
“Смачна їжа, великий вибір напоїв. Приємна атмосфера. Єдине, підкачала подача страв - замовляли одночасно, але спочатку принесли основне блюдо, а навздогін закуску. Власне, на те вона і закуска, що хотілося скоротати час до основного блюда. Проблема не критична - можна виправити, тому знижувати оцінку не буду :-) Рекомендую”
“Страви просто чудові, особливо паста та десерти — смакують неймовірно.”
“Гарний затишний паб,смачне пиво.Ціни помірні.Чекали недовго.Завітали за 15 хв.до зачинення,трохи затримались доки дотягували пиво,але хлопці та дівчата з персоналу спокійно зачекали нас,навіть не натякаючи,що вже час зачинятись.”
“Незважаючи на те, що точки андеграунд кави знаходяться в метро тут одна з найкращих кав у Харкові. Часто бувають черги, але хлопці-працівники швидко із цим справляються і завжди приємні люди.”
“Гарне місце для святкування сімейних свят.”
“Гарне місце для сімейного відпочинку, відпочинку з компанією.”
“Дуже задоволений, приємна атмосфера, уважний та компетентний персонал, дуже смачні бургери!”
“Затишне місце на проспекті Гагаріна. Навпроти туалет знаходиться поруч вокзал і вихід до зупинок на автобуси та трамваї. !!!”
“Відмінний заклад відзначали там день народження. Доволі скромно та без пафосу. Дуже ввічливий персонал, дуже смачний шашлик. Спиртне можна із собою. Ціни дуже потішили. Безперечно рекомендуватиму кафе друзям і самі прийдемо сюди ще не раз.”
“Офіціант Денис зробив наш вечір. Все було на висоті. Ми задоволені. Кухня відмінна. Сервіс такий, який не зустрінеш в інших містах. Повернемося обов'язково”
“Були літом. Їжа смачна. Замовляли сет суші. Напої та коктейльна карта теж добрі. Обслуговування гарне. Єдине побажання - покращити літню веранду, все хитається. Коли ми сиділи, пішов дощ. З навісу почало капати на нас. Пересіли. Але й там дощ нас застав. Хоча дощ був невеликий. Пересідати ще раз було вже незручно.”