Огляд каталогу
- 97 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 97 результатів
Перегляньте весело у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 97 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 24,477 відгуків та оцінок.
“Невеликий сад. Є ГПД. Проводять все ранки. З дітьми працюють.”
“Доброго дня! Хочу залишити позитивний відгук об автошколі "Віраж". Хочу сказати велике дякую Олегу Вікторовичу , який викладає теорію, за чудову підготовку к екзамену з теорії. Екзамен здала з першого разу без помилок (20 із 20). Буду всім рекомендувати автошколу "Віраж". Дякую)))”
“Приємно здивували холодні напої, для літа те, що потрібно. Сендвіч із копченою куркою зробив мій ланч), особливо відзначу баристу, Віку, знає свою роботу і дарує позитивний настрій).”
“Рекомендую гідну якість виконання від наших виробників! Ціни на рівні італійських меблів. І непоганий шоу-рум. Молодці”
“Шикарний капучіно. Приємне обслуговування. Усім рекомендую.”
“Відзначали татове та мамине весілля клас все дуже смачно супер.5зірок ставлю”
“Відмінна кава, дуже ввічливі та приємні дівчата бариста, 10/10”
“Найнижчі ціни на техніку епл, дуже задоволений покупкою SE”
“Дитина щаслива. Мама відпочила.”
“Дуже приємний та уважний персонал. Смачна піца, роли, поке). Повернуся до Вас ще!”
“Тут наразі піца Napo, дуже смачно та оперативно”
“Класний вибір страв. Доступні ціни. Мені таке подобається.”
“Відмінна студія, з гарним світлом, та атмосферою ❤️”
“Зробив замовлення зранку - на наступний день забрав мийку в Києві. Все дуже гарно запаковано, наявна інструкція і всі необхідні болти та конфірмати. За 30 хв можна зібрати самому. Товщина металу цілком достатня для користування. За таку ціну (900 грн) мийка дуже хорошої якості!! Однозначно рекомендую!”
“Смачна піца, снеки, дівчинки на барі привітні і позитивні Раджу всім заглянути”
“Єдине місце, де можна перекусити і попити каву в цьому районі, яке я знайшов :)”
“Часто купувала там піцу. Останнім часом особливо вечорами особлива завантаженість, довше чекати на замовлення, але це не заважає тому, що піца завжди дуже смачна, обслуговування ввічливе і хлопці мало того, що самі в масках і дотримуються правил поведінки при поширенні ковіда, а й просять відвідувачів так само одягнути маски. Загалом, респект за смачну піцу за прийнятною ціною та круте обслуговування!”
“20.11.20 клеїв захисне скло на телефон. Продавець – майстер зробив свою роботу чудово. Також запропонувала чохол. Залишився дуже задоволений. Дякую.”
“Дуже хороший магазин і приємні в спілкуванні співробітники, завжди допоможуть з вибором)”
“Завжди свіжа продукція та добрі продавці”
“Затишний магазин з чудовим вибором та привітними продавцями.”