Огляд каталогу
- 257 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 257 результатів
Перегляньте вечері у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 257 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 83,763 відгуків та оцінок.
“Цікаве затишне місце, але прайс не суворий”
“Неймовірно затишне місце зі своєю атмосферою! Страви смачні, подача акуратна, усе свіже й ароматне. Особливо сподобалась паста та піца — ідеальні за смаком! Персонал дуже уважний і привітний, обслуговування швидке й приємне. Інтер’єр стильний і теплий, хочеться залишитися довше.Закохана у це місце усім серцем!❤️”
“Часто відвідуємо цей заклад. Дуже подобається і їжа, і обслуговування. А зараз ще й прикрасили заклад до нового року, можна зробити гарні фото)”
“Нормальні ціни. Смачні суші. Є доставка”
“Чудовий паб з майже домашньою атмосферою.”
“Красивий, стильний інтер'єр, дуже затишно. Смачні напої та десерти. Рекомендую!”
“Магазин новий, відкрився влітку, дуже подобається товар: риба, фрукти, овочі, смачна випічка. Сьогодні була, задоволена, чистенько, персонал ввічливий.”
“Принятнi цiни, добра подача, ввiчливий персонал, блюда смачнi напоi теж достойнi. Менi подобаеться.”
“Дуже смачний бургер, як у дорогих закладах. Хоча дизайн приміщення та демократична ціна наводили на думку, що бургер буде звичайнісіньким. Коли зайшла здалося, що потрапила... кудись не туди)) Якби не гості в залі з дитиною, то пішла б одразу. Тепер думаю ще прийти. Але я все-таки порадила б усвідомити приміщення. Хоча б меблі.”
“24 на 7. Дуже зручно і їжа не погана. Нормальний прайс.”
“Замовив дві піци карбонара та чотири сири, випадково сплутав адреси і приїхав отримувати замовлення у ТРК УКРАЇНА замість ботанічного саду(( Та дівчатка звьязались миттєво з ботанічним садом та запропонували безкоштовну доставку, або зробити нові у ТРК . Дякуємо за повагу до клієнтів та смачну піцу!!! ))) Вибачте за те шо сплутав ресторани, не ображайтесь)))”
“Мені це місце здається дуже романтичним. Літній майданчик тут чудовий, проспект Науки завжди приємно споглядати. Подобається кухня, подача та офіціанти: на мою українську відповідають українською. Взагалі, один з найкращих закладів мережі в Україні: маю змогу порівняти з закладами у Дніпрі та у Черкасах. До речі, з усіх закладів з японською кухнею у Харкові саме тут готують найкращі супи!”
“Чисто, смачно, затишно, привітний персонал”
“Готують з душею, смачно і недорого. Шаурма просто найкраща в місті, дуже смачні бублики з куркою. Рекомендую. Хлопці завжди йдуть назустріч клієнту, соуси свого приготування, рекомендую. Але шаурма просто Топчик, особливо сподобалася царська з гострим соусом, наївся до відвалу будучи дуже голодним. Є супчики вельми хороші, лагман і шурпа. Загалом прекрасне місце для обіду або вечері. У залі цікавий інтер'єр, є столики на літньому майданчику.”
“Чистий просторий номер. Трошки дещо застарілий ремонт. Але дуже чисто і охайно. Велика подяка хлопцю, який був на рецепції і пізно о 24.00 нас зустрів- було виконано побажання застелити диван постілью, бо з нами було 2є дітей. Сподобалося наявність сніданку. Все чудово. Дякую!”
“Як завжди - смачне фондю, ситні салати і пасти. Для жіночих посиденьок ідеальний варіант.”
“Круте місце зі смачними сирниками, рекомендую”
“Гарний заклад, кухня супер, якісне караоке”
“Дуже смачна шаурма 50 грн величезна, є літній майданчик, кальяни по 130 грн, ввічливий хлопчик офіціант. Я не доїла і мені запакували у фольгу з собою”
“Супер магазин!!! Низькі ціни, великий вибір.”
“За пів години до закриття взяла дві шаурми з куркою XL. До цього купувала лише маленьку, тож була приємно вражена розміром порції. Приготували дуже швидко — смачно, соковито, багато м’яса та свіжі овочі. Обов’язково завітаю ще раз!”
“Просто моя повага!!! Мало того що порція на свої гроші "не з'їдається" так ще й смак навіть для студентської (а вона завжди шавухою славилася) просто шикарний. Окреме дякую за халопіння і за його кількість, попросив гостро зробити і мало не пошкодував що у закладі не пошкодували) рекомендую до відвідування обов'язково!”
“Гарне та затишне місце, смачна кухня. Приємні ціни”
“Приходив у заклад не вперше, все як завжди чудово ! Привітний персонал , та гарна якість обслуговування , що не може не радувати Замовлення принесли швидко , хоча попереджали що може бути з затримкою Всі страви були дуже смачні , напої також . Дякую вашій команді за теплу сімейну атмосферу !”
“Вітаю! Обожнюю цей ресторан. Все дуже смачно, мені, як пошановувачці східної кухні, було дуже смачно: лагман ідеальний, каре ягня, чебуреки, салати і звичайно узвар. Все топчик! Мій відвертий рекомендасьон ❤️”
“Часто замовляємо бургери тут. За смаком та наповненням завжди відмінні. Поєднання інгредієнтів та баланс смаку відмінно витримані. Також приємним бонусом є акції, якими ми успішно користуємось. Упаковка замовлення завжди акуратна, все підписано. Доставляють завжди гарячим. Дуже ввічлива та приємна менеджер, яка приймає замовлення. Для нас зробили кільця цибулі окремо на наше прохання. Загалом були дуже смачні, але кляр для них краще робити не такий розсипчастий. Їжу в самому закладі не куштували, але за доставку бургерів – тверда 5!”
“Офіціант Денис зробив наш вечір. Все було на висоті. Ми задоволені. Кухня відмінна. Сервіс такий, який не зустрінеш в інших містах. Повернемося обов'язково”