Огляд каталогу
- 257 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 257 результатів
Перегляньте вечері у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 257 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 83,763 відгуків та оцінок.
“Смачна піца. Начинки багато. Тісто тонке”
“Дуже ввічлива оператор Анастасія все пояснила швидко та даходчиво, дуже швидка доставка, їв гарячою, що дуже сподобалось, ввічливий кур'єр, всім велике дякую, ви найкращі так тримати, такої смачної піцци в місті Харків ще не їв, всім гарних буднів, ще раз велике дякую”
“Замовили на будинок суші! До останнього шукали підступ, але ... Після замовлення їх привезли через 45 хвилин (живемо недалеко, але все ж) ... Це рекорд !!! ... Замість заявлених 1120 грам було 1190 (так, ми зважили, жодна харківська доставка ще не покладала більше, зазвичай тільки менше). Соєвого соусу рази в 3 більше, ніж в будь-який інший доставку !!! І самі суші цілком адекватні! Загалом, перевершили всі очікування) Швидко, смачно, багато і недорого!”
“Автентичний в'єтнамський ресторан, у роки розвитку в'єтнамського бізнесу, був постійно забитий гостями.”
“Чудове кафе біля траси, поїсти тут з дороги саме воно. Кухня супер!”
“Ех, пам'ятаю були часи, далекий 2005-2007, як по дорозі до школи ми підходили до віконця і брали піцу ... Аромат тієї піци запам'ятав на все життя, де я тільки не був і не жив - смачніше за цю міні-піцу більше ніколи не зустрічав..☺️”
“Можна купити хліб, свіжу випічку та тістечка. А можна попити каву чи чай, є термінал. Вночі працюють через вікно. Одне незрозуміло чому в АТБ кулінівський хліб дешевший.”
“Сьогодні вперше завітала до магазину "Кулиничі" — і залишилася дуже задоволена! Обслуговування на найвищому рівні: продавчиня була ввічлива, уважна, все швидко, з посмішкою і доброзичливістю. Дуже приємна атмосфера, хочеться повертатися ще. Випічка свіжа, ароматна й смачна — видно, що все зроблено з любов’ю та турботою. Особливо сподобалася булочка з маком — просто смакота! Дякую за чудовий сервіс і якість! Рекомендую всім!”
“Непогана закусочна і я вам всім її раджу, заходите якщо що.”
“Дуже затишне місце, нормальні ціни, привітний персонал, дуже смачна кухня. Є дві зали: тиха і шумна(де сцена і розважальна програма). Весела атмосфера, постійно ввечері є розважальна програма, фотограф, привітні хостесс, офіціанти. Але було мало відвідувачів.”
“Сподобався підхід до учнів — без криків і нервів. Почав розуміти дороги так, як ніколи раніше.”
“Найсмачніші сети за чудові ціни! Замовляю тільки тут - швидка та безкоштовна доставка. Роли дуже смачні та доступні за ціною. На жаль, боули та суші-бургери ще не пробував, але обов’язково спробую! А роли — 10/10 у будь-якому сеті!”
“Швидко привезли, смачна піца, багато начинки, цільнозернове тісто. По всіх пунктах задоволений і ціна гідна, однозначно рекомендую!”
“Гарне кафе. Завжди залишишся ситим і задоволеним.”
“Красиві пряники з акуратними малюнками. Брала на подарунок. Все дуже сподобалося)”
“Гарне кафе. Смачна кава. Дуже м'які дивани, на яких дуже комфортно чекати на посадку в літак. Ціни трохи кусучі, але для аеропорту норм. За Латт віддали 65 грн., за експресо 45 грн.”
“Їжа подобається, хоча новинка-ролл виявився дещо сухий без розігріву. Але взагалі, добре знову бути в Харкові і їсти в Vilka : )”
“Просто посидіти з бакальчиком пива та послухати музику гарне місце. Є караоке, танці. Василь Степанич, який веде музичну програму, шалено добре співає. Тільки заради цього вже варто посидити цей заклад”
“Забігти, перекусити? Саме те. Не очікуйте ресторанної піци. Як на мережевий фаст-фуд , то ціна-якість. P.S піца з халареньйо не гостра (”
“Відмінний сімейний ресторан, чудова кухня, чуйний персонал. Все круто) Величезний банкетний зал.”
“Щоразу мені рекомендую чудовий хліб або батон. Усередині навіть є живі квіти!”
“Піца дуже смачна, дитині подобається, рекомендую!”
“Великий асортимент. Приємний персонал. Малувато місця і часто як то темно в приміщенні.”
“Прекрасне чисте місце, смачна кава і привітні бариста. Дякую за гарний настрій!”
“Шикарний капучіно. Приємне обслуговування. Усім рекомендую.”
“Класне місце, смачна кава) Швидко та якісно! А що ще треба) Баріста Аня робить смачно”