Огляд каталогу
- 301 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 301 результатів
Перегляньте вечірка в у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 301 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 95,266 відгуків та оцінок.
“Шикарний магазин, виглядає дуже дорого і солідно, дуже якісний і красиві вироби, одягли вже всю сім'ю. Хочеться підкреслити що незважаючи на преміум рівень магазину ціни досить демократичні і дешевше ніж на тому ж барабані, тільки тут нас обслуговували приємні консультанти і пригостили кавою, це було дуже приємно і тепер ми Ваші постійні клієнти.”
“Супер обслуговування! Ввічливий персонал, дуже чисто! Швидко! Рекомендую цю точку Альтбір”
“Найкраща ціна на ринку сейфів у країні. Рекомендую”
“Гарне місце для відпочинку. Відзначали день народження дитини. Зняли альтанку. Накрили дитячий стіл та стіл для дорослих. Місце дозволяє. Дітям викликали аніматорів. Є де побігати. Є стіл, світло, розетка, мангал. Для безпеки просять шашлики робити тільки на вугіллі. Компанія була десь 20 чоловік. У велику альтанку всі з легкістю помістилися. Що то принесли з собою, що то замовляли. На вугіллі зробили шашлик, гриби і вперше вирішив спробувати картоплю з салом на вугіллі .... Так і. грошей брати не схотіли.”
“Всім привіт. Відвідували цей заклад 9.10.2021. Нас зустріла приємна, товариська дівчина, запросила за стіл. У нас швидко прийняли замовлення. А ми поки вирішили оглядітися тому в кожному куточку є щось цікаве. Прогулявшись ми не захотіли залишатися в приміщенні і попросили накрити нам на терасі. Офіціант без проблем переніс сервіровку столу і замовлення на терасу. Подано було все вчасно, обслужили красиво, розрахували швидко. Велике спасибі!!! Будемо раді відвідати вас знову. Хороших, позитивних вам відвідувачів !!!”
“Гарний був салат з морепродуктів. Дівчина офіціантка приємна і ввічлива. Атмосфера супер. Нам сподобалось.”
“Дитина щаслива. Мама відпочила.”
“Клас, смачно і недорого, порадував офіціант Андрій, добре і вчасно роблячи свою роботу”
“Відмінна вантажоперевезення (Харків), доступні ціни. Усі виконують, як і домовлялися. Мої речі залишилися цілими і неушкодженими після переїзду. Дякую. Біду звертатися тільки до вас.”
“Викладач з теорії Курський Олег Вікторович дійсно навчає. Більша частина групи склала екзамен з першого разу. Заняття цікаві, Олег Вікторович не тільки навчає правил дорожнього руху, які можна і так вивчити, подивившись в ПДР, а на заняттях розглядає також реальні ситуації на дорозі, використовує інтерактивні матеріали, завжди готовий відповісти на будь-які питання з приводу правил. Навчання було дуже цікавим і мене дивують негативні відгуки про автошколу. Під час другого місяця навчання викладач пропонує проводити проміжні екзамени з тими ж питаннями, що будуть у сервіс-центрі під час складання іспитів. Якщо ви не будете пропускати заняття та відповідально поставитесь до навчання, то вивчите правила дорожнього руху на відмінно і навіть задумуватись не будете у складних ситуаціях на дорозі. Навчатися аби як не вийде. Свою дружину на навчання відправлю тільки у Віраж!”
“Відмінний асортимент, якість, ціни та обслуговування!”
“Купую взуття з самого відкриття магазіна.Очень задоволена.”
“Велика школа. Я здивований, що він досі працює. Я закінчив у 90-му”
“Люблю цей бренд. З салтовке далеяпетко їхати, але воно того варте.”
“шикарне завіденіе Побувавши в ньому перший раз”
“Відмінна фотостудія із найсучаснішим обладнанням. Затишна та чиста, найкращий персонал, завжди чуйний та допоможе у будь-якому питанні.”
“Показник автошколи- це інстуктори. Величезна подяка інструктору Дмитру за якісні та продуктивні уроки з водіння. Витриманий. Уважний. Чемний. Розбирали все до дрібниць. На всі питання відповідав чітко і по ділу. Підлаштовувався під зручний для нас час. Завжди мотивував. Іспит склали з другої спроби. Дякую . Приємно було вчитися. Результативно.”
Food.Prom — це місце, де можна скуштувати ситну та смачну шаурму. Тут також є лимонади з натуральними фруктами та ягодами.
“А тут я працював. Мало темного пива”
“Дякую за сервіс, обов'язково прийду знову!”
“Замовила контекстну рекламу, всі налаштували чудово, вже в перші дні були продажі! Співпрацюватиму і далі!”
“Гарний магазин, приємне ненав'язливе обслуговування. Класна зона для приміряння на нижньому поверсі. Речі хорошої якості за власну ціну, багато натуральних тканин.”
“Дуже смачна піца, тонке тісто, дитина теж у захваті. Дякую та удачі Вам))”
“Зробив замовлення зранку - на наступний день забрав мийку в Києві. Все дуже гарно запаковано, наявна інструкція і всі необхідні болти та конфірмати. За 30 хв можна зібрати самому. Товщина металу цілком достатня для користування. За таку ціну (900 грн) мийка дуже хорошої якості!! Однозначно рекомендую!”
“Чудова величезна шаурма! Особливо у співвідношенні ціна/якість! А ще тут дуже смачний бургер! Всім раджу! Незважаючи на те, що їли тут у будь-яку пору року і навіть спекотного літа, ніколи не було нічого зіпсованого!”
“Єдине місце, де можна перекусити і попити каву в цьому районі, яке я знайшов :)”