Огляд каталогу
- 202 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 202 результатів
Перегляньте гурман у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 202 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 54,820 відгуків та оцінок.
“Відвідали сьогодні цей заклад. І не пошкодували! Дуже атмосферно та смачно. Давно не їла такої шаурми. Смачна, соковита, овочі свіжі, курочка не суха, соуси пікантні. Загалом дуже смачно! Також встигли покурити кальян, досить великий вибір смаків, теж дуже сподобалося. Були у вас вперше і повернемося ще!”
“Не в перший раз буваю у данному закладі. Дуже гарна кухня. Добрий і смачний кальян. Уважний персонал до деталей. Один з науютніших Мундштуків і добра музика. Гарно збиратися великою компанією, є настільні ігри. Рекомендую даний заклад до відвідування.”
“Звичайна забігайлівка, нічого особливого. Але ввічливість та обслуговування персоналу приємно здивували”
“Дуже смачний шашлик обслуговування на висоті вчасна доставка добрі ціни і всі продавці чемні и люб'язно обслуговують дякую вам за все будьте такі завжди ♥️”
“Просто моя повага!!! Мало того що порція на свої гроші "не з'їдається" так ще й смак навіть для студентської (а вона завжди шавухою славилася) просто шикарний. Окреме дякую за халопіння і за його кількість, попросив гостро зробити і мало не пошкодував що у закладі не пошкодували) рекомендую до відвідування обов'язково!”
“Приходив у заклад не вперше, все як завжди чудово ! Привітний персонал , та гарна якість обслуговування , що не може не радувати Замовлення принесли швидко , хоча попереджали що може бути з затримкою Всі страви були дуже смачні , напої також . Дякую вашій команді за теплу сімейну атмосферу !”
“Порції в меню виглядають більшими й трохи відрізняються. Втім все досить смачно, добре обслуговування.”
“Вітаю! Обожнюю цей ресторан. Все дуже смачно, мені, як пошановувачці східної кухні, було дуже смачно: лагман ідеальний, каре ягня, чебуреки, салати і звичайно узвар. Все топчик! Мій відвертий рекомендасьон ❤️”
“Не колись не писав відгуків! Але вирішив написати) ресторан справді хороший тихо, спокійно, є wi-fi)) замовив чай, тільки-но зібрався пити, як треба було терміново піти не на довго! Коли прийшов, мій чай вже забрали (подумав ну добре, нічого страшного) підійшов до офіціанта, сказав що мовляв так вийшло що чай я не попив (мені сказали сідайте і принесли новий)) я був здивований)) ставлю 5, все сподобалося))))”
“Кухня - це клас. Все сподобалось”
“Дуже гарне місце Гарний та привітливий персонал, окрема подяка бармену Владу за спілкування та за пояснення меню! Бургер Ван Хельсинг дуже смачний! Рекомендую на 100%, дуже атмосферне місце!”
“Вишукане місце, чудовий сервіс і смачні страви.”
“Дуже задоволений обслуговуванням компанії "Аквамол"! Їхні послуги з доставки питної води в Харкові є на вищому рівні. Вода завжди приходить вчасно, якість води надзвичайно висока, і я можу бути впевнений, що моя родина та я п'ємо чисту і безпечну воду. Крім того, співробітники "Аквамол" завжди дуже ввічливі та професійні. Вони готові відповісти на всі мої запити та завжди допомагають з будь-якими питаннями щодо замовлення. Я рекомендую компанію "Аквамол" всім, хто шукає надійного постачальника питної води в Харкові. Дякую за ваші відмінні послуги!”
“Дуже смачна та якісна піца. Однієї великої вистачає на 3-4 людини, щоб наїстися до відвалу. Піцерія не забуває періодично радувати клієнтів акціями.”
“Любов з першого відвідування! Навіть, якщо не хочеться кави. Просто любов!”
“Дуже гарне місце і смачно готують головне що Халяль і недалеко мечеть”
“Високоякісна продукція. Молодці хлопці, то тримати!”
“Магазин переїхав: вул. Малом'ясницька 9/11 (біля Чудо)”
“Цікавий атракціон від якого йде багато води в різні боки та яскраві емоції з боку людей, які знаходяться всередині човників.”
“Магазин там на момент 17.08.2023 (часто змінюються господарі) Магазин як магазин, ціни пристойні можна ходити”
“Еспресо найсмачніший із усіх кафе в ТЦ Україна. Персонал ввічливий. Посадкових місць дуже мало. Особливо дратують кадри, які просто прийшли посидіти, і тупо посідають місце.”