Огляд каталогу
- 223 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 71% З фото
Знайдено 223 результатів
Перегляньте гігієна у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 223 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 16,262 відгуків та оцінок.
“Будьте обережні у хамам. Пара подається з двох труб, можна обпекти гомілку. Я і подруги обпеклися. Вдруге дуже пристойно, другий тиждень лікую опік. Цікаво, чи дотримано технології. В інших хамам такого не було.”
“Чудова клініка з дуже привітним і доброзичливим персоналом! Іван Євгенійович професіонал своєї справи, доброзичливий та уважний. Вдячна за якісне, комфортне та безболісне лікування. Рекомендую всім пацієнтам цей колектив професіоналів.”
“Звернувся із побажанням поміняти олію в АКПП на Мерседесі Спрінтері. Усі зробили оперативно, приємний у спілкуванні колектив”
Повний шлях лікування від брекетів до імплантів; чуйний супровід, дистанційні рекомендації та безболісні операції.
“Ось уже близько 14 років Наталія Юріївна – наш сімейний стоматолог. Одного разу, після випадкового знайомства в одній з клінік наша сім'я стала її постійними клієнтами. Роблять все дуже якісно. Також встановлював у них імплант (у підлітковому віці не вберіг зуб). Все ттт добре.”
“Всім добрий день! Сьогодні нам з дочкою випала можливість відвідати цей чудовий заклад (їдальня 1). Приміщення невелике, напевно, тому і атмосфера затишна, хоча інтер'єр на "4". Вибір страв досить великий, все виглядає дуже апетитно !!! І, о диво, дійсно, на перевірку виявилося смачненько (брали сьомгу і пюрешку). Спасибі адміністрації і персоналу за прекрасне обслуговування !!!”
“Не дивлячись на погані відгуки нижче, я все ж таки вирішила піти в цю стоматологію і не пожалкувала. Не завжди можна спиратися на чужу думку. Лікарі справжні професіонали своєї справи, дуже ввічливі та компетентні, все стерильно , гарна атмосфера. В іншій клініці мені хотіли видалити та поставити імплант , а тут мені врятували мій зуб. Дуже дякую, колективу стоматології.”
“Уважні та високопрофесійні лікарі! Багато років ходжу до Олександри Уварової. Лікар від Бога! Завжди ввічлива, уважна, найкращий фахівець та найкращий стоматолог, що я зустрічала! Жахливо боюся з дитинства стоматологів, а до неї біжу із задоволенням! Більше б таких лікарів!”
“Відмінна клініка, лікарі та сервіс! Лікуюся у лікаря Гордієнко Анастасії Володимирівни більше року, задоволений на всі 100%. Дуже подобається індивідуальний підхід, враховуючи мою не сильну любов до лікарів: D Отримав реально корисні рекомендації по догляду за зубами в домашніх умовах, тепер електронні щітки і флоси у кожного члена сім'ї, завдяки чому ефект від професійних чисток продовжується на кілька місяців. Спасибі, що зробили мої зуби здоровими :)”
“Дуже задоволена візитом! Професійно, акуратно та без болю. Приємний персонал і комфортна атмосфера. Рекомендую!”
“Дуже круте обслуговування, якісна робота зроблена. На жаль, не запам'ятав прізвище лікаря. Людина реально з великої літери, золоті руки, професіоналізм, швидкий прийом, повна стерильність, доброзичливість та уважність, так безболісно мене дуже давно не лікували, дуже ввічливе ставлення до клієнта, планую долікувати зуби виключно у неї. Вже радив цю клініку друзям!”
“Прекрасний навчальний заклад, дуже цікаво все розповідають, є озера, зоопарк міні, і багато лісу, де можна дихати чистим хвойним повітрям”
“Хочемо висловити подяку стоматологу Алісі Сергіївні! До лікаря приємно приходити на прийом. Тільки їй довіряємо здоров'я зубів. Аліса Сергіївна сумлінно та якісно виконує свою роботу. Справляється зі складними випадками. Дякую вам, лікарю!”
“Дуже смачно готують та затишна атмосфера.”
“Найкращий зал, в р-ні Одеської. Величезний плюс це его площа і кількість тренажерів. Як мінус можу відзначити відсутність інерційних велотренажерів, які саме в цьому залі були але з його розширенням зникли. Тепер у зоні кардіо тільки бігові доріжки, хотілося б бачити велотренажери і саме ті, що були інерційні (поверніть хоча б парочку)!!!!!! Хотів прибрати одну зірку, але авансом залишу))))”
“Відвідувала психіатра Матковську Т. В. Дуже приємна, завжди усміхнена лікарка. Уже більше місяця приймаю призначені ліки, бачу позитивний результат.”
“Ходжу в цю лазню вже кілька років і всім теж рекомендую. Персонал завжди доброзичливий. Також періодично ходжу і масаж, т.к. масажисти тут дуже добрі. Також тут можна і перекусити, кухня у них досить хороша та порівняно недорога.”
“З самого відкриття відвідую стоматологію! Бо живу в цьому районі. Спочатку полікувала всі зуби, робила двічі відбілювання, результат мене радував! Тепер я ходжу вже 1,5 року з брекетами! Не шкодую ні про що! Доктор - класна ) весела , завжди розповідає що змінилося з моїми зубами ) У клініці завжди чисто та затишно! Є кулер з водою) Роблю чистку раз на 3 місяці (оскільки в мене брекети) за 500 грн!) Загалом раніше я боялася стоматологів - тепер я їх не боюся)) для мене стоматолог - найбезпечніший лікар)”
“Найкраще, що траплялося з моїми зубами - це Ваш стоматолог на Одеській. Професіонали свого діла. Чуйні, турботливі. Особиста подяка та уклін Лавошник Олені Сергіївні - доктор від Бога. Також Середенко Руслану Володимировичу. Навіть, страшні зуби мудрості не встояли. Дякую! Рекомендую на 1000000%”
Професійна команда, чіткий план лікування й безболісні процедури; сучасний сервіс і турбота після прийому.
“Дуже сподобалось обслуговування , кваліфіковані спеціалісти . Були у ортодонта на лікуванні , задоволені результатом. Приємна , ввічлива лікарка.”
“Посад ! мені подобається є де поставити авто ,зручно ,просторо, вічливі продавці.”
“Отримала якісну послугу.Дуже задоволена. Дякую Ганні Віталіївні!Професіонал свого діла.”
“Залишав свого Лабра на 10 днів поки ездл у відпустку. Пес кайфонул що не хотів їхати від хлопців! Ще й дві команди вивчив хоча я оплатив пансіон без дресирування !! Дякуємо”
“Дуже радий, що потрапив до стоматології Alident до чудового лікаря Аліні, приходжу на лікування, чищення, огляд із задоволенням. Лікар дуже доброзичлива, завжди порадить правильно, найкраще. Раніше не думав, що у кріслі стоматолога можна навіть відпочити. Лікування абсолютно безболісно і до блиску!”
“Лічусь у Ліліт Георгіївни, чудовий лікар! Робить все швидко та якісно! Приводив до неї на огляд доньку, залишилися задоволені, т.к. лікар вміє знайти підхід до дітей!”
Дитяча та доросла стоматологія з теплим ставленням; уважні фахівці й багаторічна довіра.
Збереження зубів пріоритет; детальні консультації, безболісні видалення та комплексне лікування.
“Через знайомого стоматолога звернувся сюди зі скаргами на біль у щелепному суглобі. Того ж дня мене прийняли та поставили діагноз – бруксизм. На місці відразу ж зробили зліпок і вже через пару днів забрав індивідуально виготовлену капу, але ось біда через пару днів побачив, що вона почала відшаровуватися на два окремі шари: (Одразу ж написав про це - мені оперативно відповіли і домовилися зустрітися в клініки, оглянули капу і відразу ж запропонували замінити по гарантії.) Відмінна клініка, відмінний Лікар та асистені, рекомендую!”
“Порції в меню виглядають більшими й трохи відрізняються. Втім все досить смачно, добре обслуговування.”