Огляд каталогу
- 223 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 71% З фото
Знайдено 223 результатів
Перегляньте гігієна у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 223 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 16,262 відгуків та оцінок.
“Раджу вам Дарину Сергіївну, чудовий фахівець ходив до неї більше 6 років, стиснув у неї брекети, приходив на огляд на висмикування зуба і т.д. залишився дуже задоволеним. Всім раджу”
“Чисте акуратне місце, де можна поплавати в басейні з дітьми, перекусити і є де припаркувати авто.”
“Магазин, який змінив мою думку про якість фруктів та овочів у магазинах "біля будинку". Немає необхідності перебирати або просити відкласти зіпсований! Заходиш, береш свіже та якісне, виходиш, миєш-даєш дітям! Дякую Вам величезне!”
“Супер діагностика та лікарі! Вже кілька років я, моя сім'я та всі друзі ходимо тільки до VL стоматології! Рекомендую!”
Імплантація та терапія з ретельністю і комфортом; акуратна робота хірурга й терапевта.
Студія апаратної косметології для обличчя та тіла. Пропонують широкий вибір процедур у затишному просторі.
“Лікар Шевченко зробила якісну чистку. Швидко та професійно.”
“Чудове місце, чудові коні та люди в цьому закладі!)) Однозначно рекомендую)) Підкажіть, як знайти їхній сайт чи сторінку в соц.мережах?”
“Був у Андрія на прийомі! Дуже добрий фахівець! Дякую велике.”
“Приємний персонал, хороші фахівці, також приємні ціни”
“Був у клініці на періодичному огляді та професійному чищенні зубів. Все на високому рівні – приємне обслуговування та спілкування, професіоналізм лікарів, сучасне обладнання, чистота. Після огляду лікарем-терапевтом чистку зубів провела гігієніст Єлизавета. Їй хочу висловити окрему подяку! Є з чим порівняти цю клініку з іншими у Харкові, тож рекомендую.”
“Дуже хороші лікарі. Якісно роблять зуби.”
“Хочу порадити цю клініку, звернувся за рекомендаціями від знайомих та залишився задоволений результатом, робив 2 пломби, чистку та скол переднього зуба Будуть проблеми, прийду ще , ціна-якість”
“Відмінні майстри, зручні кушетки, швидке та якісне нарощування вій)) дуже задоволена)”
“Без сумніву тут працюють майстри. Особливо Медведенко Олена Володимирівна, завжди вилікує, ніколи непотрібного лікування не порадить, завжди лікування проходить на відмінно. Весь персонал у цій клініці ввічливий і доброзичливий. Клініка сама по собі стильна, кабінети з новим обладнанням та завжди чисті.”
“Хочу висловити свою подяку колективу клініки за здорові зубки моєї донечки. Оперативно та компетентно провели лікування із застосуванням седації. Вилікували 14 зубів за 1 прийом. Все пройшло успішно. Як результат – здорові зуби, спокійна дитина, яка із задоволенням приходить на планові огляди, задоволені батьки. Велике дякую Марині Русланівні за професіоналізм та душевність, за любов до дітей та обраної професії)) Руслану Вікторовичу – за компетентність та турботу! Ганні Олександрівні - за теплоту та ніжність! Тетяні Василівні – за уважність, доброзичливість та ввічливість! Процвітання всім вам і багато здоров'я)))”
“Я дуже вдячна всім співробітникам неврологічного відділення. добрі, чуйні люди. Особлива подяка Ярошенко Ніні Вікторівні. Миру вам усім здоров'я”
“Стоматологія Amarillis мені сподобалася. Дякую за гарну усмішку. Вони спромоглися вирішити мою проблему. Усі дуже доброзичливі та ввічливі. Якщо хочете потрапити у добрі руки – Вам сюди!”
Професійна команда з багаторічною довірою; детальні пояснення та якісна гігієна.
Швидкий прийом при гострому болю; акуратні видалення та естетичні коронки.
“Технологічність, професіоналізм і людяність. Це те, що я тут знайшов. Дякую.”
Якісне й безболісне лікування; сучасні технології та приємна атмосфера.
“Найкращі стоматологи й стоматологині в найкращій стоматології. Будь-яка проблема з зубами для них не проблема. Роблять швидко, якісно і бюджетно. Особиста подяка Анні Юріївні в неї золоті руки.”
“Рекомендую Дмитра Ігоровича, роботу зробив добру, та прислухається до пацієнта( все ніжно) , ще звертатись буду!”
“Робила плазмоліфтинг у Олександри Йосипівни та Наталії Олександрівни, обидва косметологи чудові.”
“Найкращий лікар це Надія Василівна. Дякую їй, лікує зуби дуже якісно. Поверніть її будь-ласка та не слухайте наклепників!!!”
“Найкращий лікар це Надія Василівна. Дякую їй, лікує зуби дуже якісно. Поверніть її будь-ласка та не слухайте наклепників!!!”
“Ходжу не перший раз у ortho dental, завжди все на найвищому рівні! Едуард Олександрович професіонал своєї справи! дуже задоволена лікуванням, все показує, розповідає”