Огляд каталогу
- 1,188 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 1188 результатів
Перегляньте десерти у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,188 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 310,524 відгуків та оцінок.
“Шоколадний з вишневою просоченням і Червоний оксамит від Галини - one love !!! Тричі замовляли двоярусні тортики, оформлення - чудово, смак - незабутньо, неможливо зупинитися, коли пробуєш перший шматочок. Смак насичений, немає нудотно солодкого післясмаку, як буває з солодощами, супер просочені коржі тануть у роті, а крем - ммммм, словами не описати :)) А який незвичайної краси оформлення у цих тортів, справжній шедевр! Спасибі величезне Галині, ми з Вами і з Вашої смачною випічкою навіки!”
“Відмінна кава. Гарна атмосфера. Чудове душевне обслуговування. Дуже сподобалося!”
“Кав'ярня маленька, але головне, це якість кави та те, як її приготують. І навіть якщо у меню чогось нема, наприклад дитячого лате, то баріста знайде вихід. Важко тільки знайти суму кав'ярню. Потрібен вказівник при дорозі))) Я півроку ходила і не помічала кав'ярню. До кави я прискіплива дуже. Тому впевнено можу порадити цю кав'ярню. Це вам не кава з кулінічів))”
“Дружний колектив, приємна атмосфера.”
“Дуже , смачна піца , е доставка все сподобалось”
“Дуже полюбляю цей заклад. Завжди смачно, приємний персонал. Приємні ціни та атмосфера. Кожну зустріч будь то ділова чи неформальна ми завжди завітаємо до вас, бо не можемо пройти між нашого улюбленого закладу. Ви найкращі!!!”
“Чудовий грузинський ресторан у серці Харкова! “Батоно Буба” – це справжня знахідка для тих, хто цінує автентичну кухню та затишну атмосферу. Від порогу відчуваєш неймовірне тепло та гостинність – все по-справжньому. Окремо хочу відзначити кухню – все надзвичайно смачно! Кожна страва приготована з душею. “Батоно Буба” – це те місце, куди хочеться повертатися знову і знову. Рекомендую всім, хто хоче насолодитися справжньою грузинською кухнею в приємній атмосфері. Дякую за чудовий вечір!”
“Чомусь дуже недооцінений ресторан. Зайшли до нього зовсім випадково. І були дуже здивовані різноманітністю кухні. Тут можна скуштувати і італійську, китайську та просто традиційну кухню. На смак страви були дуже смачні. Злегка недосолені, але це не проблема, кожен може довести страви на свій смак. Обслуговування відмінне, дуже привітне та ненав'язливе. Тож відвідуванням цього закладу залишилися дуже задоволені. І, до речі, також вони готують їжу на виніс.”
“Чудовий заклад, дуже смачно! Атмосферно, затишно та комфортно) Величезне спасибі за позитивні емоції та гарний вечір з грузинським колоритом.”
“Найсмачніша піца у Харкові !!!!”
“Чудове кафе, дуже смачний бургер, чай і рол! Сподіваюся потрапити ще раз, коли буде батат в меню.”
“Були в кафе із сумного приводу, але все дуже сподобалося. Так тепло й душевно було, наче вдома. Кухня просто чудова! Неймовірно смачна скумбрія на грилі і взагалі все було дуже смачно і по-домашньому. Процвітання Вам та більше позитивних заходів. Обов'язково повернемося до Вас.”
“Відмінне місце де можна випити чашечку смачної ароматної кави і з'їсти ситний, а найголовніше корисний біф рол або бургер за адекватну ціну!”
“Не поганий магазин, достатній вибір різних прикрас на торти, свята. Ввічливий продавець. Не погане розташування, 5-7 хвилин від м. Студентська. Є два входи, з боку тротуару та з боку дороги, зручно. З недоліків: найходовіші свічки цифри розібрали, нам потрібна була 5ка для дівчинки, вона була тільки в блакитному кольорі, в інших кольорах їх розібрали. Маленький вибір прикрас для тортів із мультфільмів, це було б дуже доречним. Але загалом все добре.”
“Дуже смачна піца, швидка доставка та чудове обслуговування у приміщенні. Раджу!”
“Вітання железнобітонному Харькову від нескореного Херсону. Дякую усім команді "Кавоманії" за компетентність, за великий вибір смаків та швидке замовлення... Замовляв і буду замовляти каву. Дуже дуже смачна і всім рекомендую.”
“Цукерки, тортики як в дитинстві))))”
“Обожнюю цей заклад, особливо подорозі на роботу. Завжди швидко. якісне обслуговування. Привітний персонал, який підіймає настрій на весь день та, звісно, смачна кава. Що може бути краще?”
“Відмінна кав'ярня, маленька, але дуже затишна. Музика приємна) Особливо хочеться відзначити обслуговування та випічку. Дуже доброзичливі бариста та свіжі смачні синобони залишили найкращі враження))”
“смачнющааааа кава і десерти!!!! рекомендую всім, особливо дякую Тетяні!!!! чарівна дівчина, що робить неймовірну смачну каву!!!!”
“Люблю цю кав'ярню, завжди заради неї їжджу на інший кінець міста. Шалено смачна кава і ескімо шоколадне. Відкрийте будь ласка на Салтівці кав'ярню Datis”
“Дуже гарне обслуговування, татар з телятини дуже смачний , халумі як на Кіпрі , як з Греції в один в один , стейк рибай огонь , найсмачніші коктейлі з усього Харкова,рекомендую”
“Смачна кава. Затишне місце для зустрічей.”
“Одне з небагатьох місць з правильною кавою. Сміливо можу рекомендувати”
“Кофейня понравилась.Обстановка душевная.Бариста Марго приятная девушка,которая хорошо разбирается в кофе и смогла предложить вкусный кофе.Рекомендую.”
“Обслуговуюсь на цьому СТО з 19 року. Дві машини. Діти професійно підходять до роботи. Виконувалися ремонти по ходовій, компресора кондиціонера, системи охолодження двигуна, системи випуску, шліфування ГБЦ, заміни стабів та багато іншого. Віталік, Максим - чудові фахівці, які знають свою справу. Про заміну олії варіатора, двигуна вже й не говорю. Завжди все виконується якісно та швидко. Діти з Реал, так тримати! Дякую вам за вашу роботу. ПиСи: Дивує єдиний "невдоволений" комент серед усіх присутніх (спеціально переглянув усе, може це мені так пощастило?). Роблю висновок, що це "проплачений комент", який не має нічого спільного з цим СТО. Соромно кидатися брудом у грамотних спеців.”
“Чудове місце, смачна кава та позитивно налаштований персонал. Завжди заходжу туди, якщо є змога. Моя оцінка відмінно)))”
“Для хлопців із Фонду "Допомога та Щастя" було організовано три екскурсії. Екскурсоводи – Катерина та Анастасія – знавці своєї справи. Дякуємо їм велике за пізнавальні, веселі та смачні екскурсії.”
“Замовила Оперу. Дитині і нам сподобалось! Дуже смачно, якісно, натурально, по-домашньому! Замовлятиму ще!”
“Доброго дня. Замовила торт синові на 18 років. Хочу подякувати кондитерам за чудовий дизайн та назвичайний смак. Замовляла з сирно-йогуртною начинкою з фруктами. Торт чудовий. Раджу.”