Огляд каталогу
- 1,188 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 1188 результатів
Перегляньте десерти у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,188 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 310,524 відгуків та оцінок.
“Улюблений ресторан міста. Смачно, затишно, зелено) не пошкодуєте. Welcome”
“Чудовий ресторан, завжди смачно, а в приміщенні чисто і затишно. Сервіс ніколи не викликав запитань, персонал ввічливий та доброзичливий”
“Затишно, смачно, гарний сервіс! Рекомендую!”
“Рекомендую заклад Алібі усім, хто бажає отримати задоволення від смачної їжі , затишної атмосфери та прекрасного сервісу! Меню дуже різноманітне, страви - просто шедевр! Особливо мені сподобались котлети зі щуки та неймовірний салат з вугрем і авокадо! А ще смачний український борщ з домашньою сметаною та салом!”
“Дуже приємне місце. Привітний персонал та смачна їжа. В обідній час може бути черга. Хоча людей багато, обслуговування швидке і якісне.”
“Затишна атмосфера, приємне обслуговування. Піца, як завжди, дуже смачна. Несподіваний комплімент від ресторану у вигляді морозива. Особлива подяка офіціанту Ірині.”
“Затишно, смачно і є куточок та стільчик для діток.”
“Неймовірний заклад зі смачними тортиками та найсмачнішою кавою в місті!!! Привітливий персонал який з радістю може допомогти з вибором десертів як для себе так і для друзів! Дуже рекомендую усі точки цього закладу .”
“Чудова крамниця з великим асортиментом солодощів, дуже сподобався дизайн упаковок. Дуже смачна іриска та шоколад з передбаченням у вигляді горішка)”
“Хороші та не дорогі страви, органічний дизайн.”
“Дуже смачні суші та піца. Гарне пакування. Доставка швидко та якісне обслуговування. Рекомендую та обов'язково буду замовляти ще,❤️❤️❤️”
“Майже щодня заходжу за булочками та десертами. Все супер. Все смачно. Дівчата приемні. Ціни дуже адекватні.”
“Відмінно, щас їх оновили стало краще”
“Заходили з хлопцем двічі, один раз брали на виніс, один раз у закладі. Дуже світлий та затишний інтер'єр, немає відчуття, що у тебе сидять на голові. Є багато видів кухні, можна вибрати піцу або, наприклад, азіатські страви. Ціни звичайно вищі за середню, але відповідні якості. Також все вчасно забирається після кожного гостя. Є літній майданчик із фонтаном. Якщо будете в районі саржіного яру, рекомендую взяти хоча б каву”
“Чарівна кава та напої. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Можна прийти з дітьми їсти дитячий куточок, морозиво молочні коктелі для дітей та всякі смакоти.”
“Скажу так, це кафе, просто супер. Реально! Дуже атмосферне, лампове, та приємно місце. + до того, як для мене, то там найсмачніша кава у місті!”
“Дуже приємна атмосфера, заходили з чоловіком, працювали дві дівчини, дуже привітні, кава смачна, і дуже сподобався киш із куркою та грибами. Раджу для відвідування, залишилися лише позитивні емоції.”
“Кав'ярня приємна та мінімалістична. Ціни адекватні: капучино 200 мл. - 50 грн, круасан з чоколадом - 69 грн. Капучино не гірке, ніжне, пінки присутня. Круасан гарно спечений, із достатньою начинкою всередині, яка не нудотно солодка. Атмосфера спокійна, в якій хочеться працювати, вчитися.”
“Гарно, затишно та смачно. Дуже сподобалась нова піца "4 сира".”
“Найкращий Цезар в місті. Дуже хороше авторське меню, приємна атмосфера.”
“Один із улюблених закладів у місті. Тут є чим поживитися вегану, вегетаріанцю, шанувальникам пп і просто любителям смачно поїсти)) Порції великі, страви смачні та корисні, персонал максимально чемний і приємний у спілкуванні. Окремо радують насіння, соуси, яким можна додати до свого салату самостійно, та безкоштовна вода з лимоном. І суть не в тому, що всі прямо п'ють її літрами. Але сам факт її наявності дуже тішить і завжди підкуповує!)”
“Чудове місце для проведення зустрічей, побачень та просто насолоди кухнею та єднання з природою! Дуже смачна кухня! Приголомшливий шашлик та теплі салати з печінкою та телятиною. Дуже сподобався салат "Цезар" із креветками) Абсолютно демократичні ціни. А обслуговування просто вище за всякі похвали! Дуже уважні господарі, які ставляться до всіх клієнтів як до родичів або найдорожчих гостей) Сподобалося неймовірно! Бажаємо багато клієнтів і процвітання у Вашому бізнесі. Дякуємо за такий оазис Щастя та Задоволення у великому місті!”
“Кухня та обслуговування дуже сподобалося. До того ж ціна приємно здивувала, рекомендую. Якби не віддаленість від роботи, заїжджав би частіше на обід.”
“Не була в Глорії років 20,і проходячи мимо зайшла,нічо не змінилось, інтер'єр бажає Відновлення,аж кричить,но морозиво,також не змінилось,дуже смачно і класна порція”
“Чудове місце. Дуже смачно. Обслуговування на найвищому рівні. Дякую вам. І головне продовжуйте працювати в таких важких умовах.”
“Дуже люблю цю кав'ярню за чудову каву і приємне обслуговування. Також, у них смачні десерти, моті - це щось! Щиро рекомендую.”
“Крім традиційно смачної кави та різних смаколиків, хочемо відзначити затишну атмосферу, ввічливий персонал. WC у доступі, чистота ідеальна. Рекомендуємо відвідати.”
“Чудове місце, атмосферне та з красивим інтер'єрм. Також варто відзначити арахісове какао”
“В морозяний день побачила літні крісла й столики під кав'ярнею. Страх, як люблю оптимістів. Аж зігріли думки про тепле сонечко. Приємне спілкування, гарна музика. Чистий санвузол без зайвих "ароматів".”
“Ходимо до "Bakery" не перший рік. Перепробували майже весь асортимент. Замовляли торти на дні народження. Діти розбігаються очі: тістечка як машин, звірів, принцес. Це не лише гарно, це ще й дуже смачно. Тематична випічка до свят. Можна взяти із собою, можна спробувати на місці. Напої: чай, кава, лимонад (як мохіто), коктейлі в асортименті. Рекомендую.”