Огляд каталогу
- 200 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 74% З фото
Знайдено 200 результатів
Перегляньте дорослих у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 200 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 9,636 відгуків та оцінок.
“Дитина кайфує! Дівчата-тренера уважні до дітей, заняття проводять в ігровій формі! Умови в роздягальнях комфортні для малюків! Ціни доступні! Дякую!) Рекомендую!)”
“Не место красит человека) Отличная школа, с прекрасными педагогами) в соотношении цена/качество, качество однозначно берет верх) особенная благодарность Островской и Кравченко) пожалуй, лучшее преподавание теории, за всю мою жизнь)”
Дитяча стоматологія «Місто Дент Kids» у бізнес центрі "Місто" надає широкий спектр послуг: гігієна та профілактика, лікування зубів та ясен, видалення молочних та постійних зубів, виправлення прикусу,...
“Дуже задоволена клінікою. Видалення зубів та встановлення 4х імплантів було зроблено одномоментно, все пройшло дуже добре, безболісно, я дуже дякую Олексію Олександровичу Любченко! Лікування ще не закінчено, але професіоналізм лікарів вже вражає та надає впевненості у результаті.”
“Купували басейн. Все чудово. Всі задоволені.”
“Купила зимову куртку, вона просто ідеальна! Дуже тепло, іноді навіть жарко, після прання пух нікуди не злазить, не збивається, дякую Вам. Дуже теплий та індивідуальний підхід до клієнтів. Рада що знайшла Вас!) Буду й надалі робити покупки у вашому магазині))”
“У Чугуєві вперше довелося шукати куди йти з проблемою зору. Пішла на повну діагностику, через чотири дні повернулася на підбір очок. Я задоволена, дівчинки ввічливі, лікар уважна, на всі запитання відповіла, підбирали окуляри довго, бо очі, як сказала лікар чутливі, трошки провозилися. Я задоволена, йшла перевірити зір та отримати результати та рецепт. Окуляри не замовляла, ніхто мене не змушував. До питання процедури питань нуль, порівнюючи з Харковом, як на мене, тут все на хорошому рівні. Торік доводилося екстрено нести доньку 1,5 року, врізалася у гілку. Теж дуже сподобалося, як лікар спілкується із такими малюками. Клініку рекомендую, сама повернуся через час на повторні перевірки. Дякую лікареві та дівчаткам! Успіхів вам!”
“Чудовий курс , який охоплює повну програму для ЄВІ як і по англійській так і по логіці . Схожих курсів не зустрічав , тому радий , що натрапив на ці курси . Дякую Світлані Вадимівні , Оксані Олександрівні та команді за набутий досвід. Рекомендую !”
“Ми відвідували заняття з підготовки до школи в Центрі розвитку дитини "Совенятко". За два місяці занять син почав досить швидко читати, навіть вивіски в магазинах). Крім цього, вчителька Олена Василівна показала сину як правильно тримати олівець або ручку, виправляла поставу дитини. Син з радістю відвідував заняття, виконував домашні завдання. Олена Василівна влаштовувала на заняттях музикальні п'ятихвилинки - це цікаво і весело. В Центрі доброзичлива атмосфера, зручний графік занять та відпрацювань. Ґречно дякуємо Олені Василівні та керівнику Центру Карині Андріївні за професіоналізм і компетентність. Навіть той факт, що Центр "Совенятко" працює в Харкові, що є мужні вихователі, які навчають наших дітей попри все, надихає та вселяє впевненість!!!! Спасибі вам!!)))”
“Я починала майстер - перукар універсал. Отримала круту базу для старту по фарбуванням і стрижкам.”
“Найкраща школа англійської, з тих, де мені доводилося вчитися! Відмінні викладачі, креативний підхід, маса вражень залишається після кожного заняття чи проекту EnglishWho! Все зроблено так, щоб студенти могли практикувати інгліш максимально і з носіями, і в різних ситуаціях! Але найголовніше - це їхня атмосфера)) Тут не буде відчуття, що працюєте, все проходить легко і весело;)) Однозначно рекомендую!”
“Востаннє вивчала англійську в школі, тоді вона була десь на середньому рівні. Після них взагалі не займалася, дійшло до того, що не могла зрозуміти елементарних речень. Нині займаюся у школі Langhouse. Про неї мої враження найпозитивніші: мій рівень англійської значно підвищився, минулого тижня повернулася з поїздки Європою, де вже впевнено могла спілкуватися англійською, хоча коли прийшла до школи не могла і двох слів зв'язати. Дякую прекрасним педагогам школи за це)”
“Хочу висловити велику подяку всій команді клініки Біостом! Звернулася до клініки з питанням імплантації та протезування зубів. Все було виконано в обговорені терміни та якісно. Дуже задоволена результатом! Тут справді відчувається високий професіоналізм, уважне ставлення та щира турбота про пацієнтів. Лікарі — справжні професіонали від Бога. Вони не лише якісно виконують свою роботу, але й підтримують, заспокоюють і ставляться з максимальною увагою. Особливу подяку хочу висловити: Сидоренко Артему Владиславовичу - за майстерність та якісно виконану роботу з імплантації та Радіонову Олександру Олександровичу - за уважність до деталей та чудовий результат протезування. Весь колектив - від лікарів, асистентів, адміністраторів - це чудова команда, де кожен на своєму місці. Відчувається, що тут дбають про комфорт пацієнтів. Адміністратори завжди усміхнені та привітні, допомагають із записом і супровідними питаннями. Дякую адміністратору Наталі за її привітність, уважність, чуйність, доброзичливе ставлення до кожного клієнта. Найкраще і найякісіше пофесійне обслуговування за все моє життя! Бажаю вам процвітання!”
“Були уроки і на Континенті і в центрі на Кравцова, і там і там класи добре обладнані, все є для якісної подачі інформації! За цей час встигла пройти рівень А2+ та половину рівня В1. З кожним заняттям відчувається прогрес, тому що викладачі вкладають у кожного студента багато, дуже доступно пояснюють, завжди відповідають на питання не тільки на заняттях, а й у позаурочний час готові прийти на допомогу! Загалом багато залежить ще й від кожного студента, адже для досягнення якоїсь мети необхідно докласти чимало зусиль, а в цій мовній школі завжди готові тобі допомогти!”
“Відмінна школа! Найголовніше це індивідуальний підхід та професійне викладання. Коли прийшла на заняття, починала практично з нуля, а зараз уже можу підтримати будь-яку розмову англійською.”
“Рекомендую цю школу, працюють професіонали, гарно і зрозуміло викладають, панує дружня атмосфера, заняття пролітають швидко і легко))”
“Доброго дня! Хочу залишити свій відгук за мазь яку до речі в перше нам принесла хірург. І правду кажучи як би я знала, що це мазь не аптечна то я б на врячче її спробувала застосувати. Але так сталося, що у мами моєї стався інсульт і ми сподівалися , що у неї все буде добре. Але через три місяці мама померла . Їй було 79 і інсульт був тяжким а серце слабке тому так сталося, що ми не змогли врятувати її життя. Але тих три місяці яких вона пролежала ми спасли її від всіх ран та пролежнів які у неї були тільки тією маззю. Конкретно у нас була від пролежнів та трофічних язв. Коли ми привезли маму додому з лікарні виявилося, що на одній нозі був великий пролежень а так як вона була в реанімації та й ще в шкарпетках і там за нею наглядали сіделки ( за не малі грощі) то рідних особливо в палату не пускають. І все це ми вже виявили у дома. Рана була дуже погана. По рекомендації лікаря лікували чим тільки можна, перелік робити не буду бо не хватить і три сторінки. Короче до йшло до того, що уже вилізла кістка бо пролежень був на кісточки вижче стопи ( вибачте за подробиці) зʼявився запах нога вся посиніла. У нас звичайно був шок. Лікували ж по рекомендації лікаря. І нам прийшлося визвати хірурга до дому. На наше прохання прийшла молоденька дівчинка. Ну правду кажучи я думала чим вона нам може допомогти. Після «великих» знатоків лікарів, Але вона обробила рану, почистила всі некрозні тканини і принесла з собою мазь яку наклала на рану після операції . Мазь вона звісно залишила нам . Но що це була за мазь я тоді і гадки не мала. Але уже на другий день після повʼязки з цією маззю рана стала на багато краще. Края рани стали не фіолетові а ніжно рожеві ( нас лікарка попередила якщо так буде то все йде в кращу сторону . Потім мамин стан різко погіршився , стали відмовляти внутрішні органи. Постійно в підгузках та на підгузникових пилюшках , завжди мокра , начали з’явився рани від того що постійно мокро. Знову пробували усі спеціальні керма, мазі, (судо- крем, цинкова мазь, дорогі дитячі крема під підгузники) все це до одного місця.Потім добавилися пролежні під пахвами . Ну що казати та сторона яка була паралізована вона просто стала отмирати. І ми від відчаю просто взяли цю мазь яку потім уже поїхали купили самі а коли я узнала, що вона не з аптеки то у мене уже не було сумнівів, що вона стерильна і головне вона працює. Ми брали цю мазь і мазали всі міста і на диво по загоювалися усі рани навіть ті що постійно були мокрими і вже кроваво - гнійні. Я це все не для реклами. Не дай Боже комусь перенести такі муки коли ти бачиш як мучаться твоя рідна людина а ти не можеш не чим їй допомогти. І хочя ми знали , що мама скоро піде і , що їй дуже важко і боляче. То ходь трошки заспокоювало те, що хоть ці кляті рани її не так турбують. Тому рекомендую якщо комусь потрібно. Реально мазь допомагає.”
“Чудова школа з професійними викладачами. Завжди гадала, що вивчення мов мені не дано. Але виявляється просто потрібно знайти якісну послугу. Дуже дружня атмосфера, затишний офіс і всі умови для того, щоб поринути у середу. Урок триває дві години, чого не зустрічала раніше в інших школах. Виходячи після уроків, починаєш думати англійською мовою. З упевненістю рекомендую всім, хто хоче вивчити англійську.”
“Дуже задоволені роботою закладу Медична Зірка Харківська.Хоча ми проживаємо у Люботині,але вибрали сімейного лікаря саме тут,і не шкодуємо. Дуже вдячні нашому сімейному лікарю Засид Ольга Василівна,,а також медсестра Юля,також адміністратор Інна. Ввічливе відношення,немає черги,коли приїхали здавати аналізи по електронним направленням.Тут же можна зразу зробити і УЗД,якщо завчасно записатись..Дуже зручно,гарна атмосфера. Лікар чуйно та поважно ставиться до пацієнтів,що почуваєш себе людиною. На минулому тижні нам прийшлося везти родичку у державний лікарський заклад- там все по іншому- черги,незрозуміло,що, куди, цілий день прийшлось витратити та купу нервів. Тому,ми вдячні,що є Медична Зірка,,за нею - майбутнє!!! Нехай процвітає Харків та уся наша незламна Україна!!! Разом до перемоги!!! Нехай Господь вас береже,усіх,хто хоче жити по- новому!!!!”
“Доброго дня) Потрапила за численними порадами від друзів. І тепер сама сміливо раджу! Клініка з професійним обладнанням та досвідченими фахівцями, які люблять свою справу! Якщо плобувати зубки, то до Наталі Миколаївни підліковані зубки не відрізнити від здорових. А якщо вже виривати зубки мудрості - до Дмитра Олександровича, все загоїлося, як нічого й не було. Так само робила КТ щелепи у помічниці Олександри, розумничка, все зробили швидко, детально проконсультувала і вказала які зубки лікувати в першу чергу. Рекомендую, професіонали своєї справи, індивідуальний підхід, все безболісно, а це не мало важливо, ось прямий зовсім не відчуваєш болю. Обстановка на прийомі приємна, відчуваєш турботу, ніби ти малюк, а не дорослий. Дякую! Здоров'я Вам!”
“Спасибі працівниці цієї лабораторії. Швидка, доброзичлива, дуже уважна. Результати отримала швидко. Велике дякую!”
“День добрий. Ходжу десь 2 місяці, були болі у плечі. Зараз пройшло. Із плюсів: - Прийом доктора був безкоштовний та досить змістовний. Усе розповів так показав на фото - Обладнання у залі доглянуте та чисте - Багато акцій на заняття - Зручне місце у центрі міста - Є генератор та інтернет Із мінусів: - Туалет хоча і чистий але як на мене потребує оновлення - Потрібен термінал для зручної оплати - Паперові картки треба змінити на електронні Ходжу з донькою 2 місяці”
“Найкращій вибір,найкращій консультант Юлія! Приїхала з сином і обом купили окуляри. Ще повернемося ,бо Юля гарно допомогла❤️❤️❤️”
“Встановлювала імпланти у Давидова Олександра Олександровича і залишилася дуже задоволена. Все пройшло швидко та безболісно. Сама будучи лікарем, я прискіпливо ставлюся до вибору фахівців, тому можу сказати, що Олександр - справжній професіонал. Окремо хочу відзначити, що він — дуже приємна у спілкуванні людина, тож на прийомі почуваєшся максимально комфортно та спокійно.”
Ендодонтія під мікроскопом, збереження складних зубів; стерильність і злагоджена робота команди.
Дитяча стоматологія з уважною діагностикою; без стресу та підтримка на шляху до красивої усмішки.
“Гарне місце для відпочинку, але купатися заборонено, хоча декого це не зупиняє!”
“Не раз зверталася і достеменно знаю, як співробітники, та й сама Олена цінують своїх клієнтів! Вони не просто організують ваше свято, вони стануть святом! Від першого дзвінка до них і до останньої хвилини урочистостей! Не треба буде ні про що переживати, все буде зроблено за вас, залишається лише насолоджуватися! Крім того, вони завжди пам'ятають про наші особисті свята, завжди вносять свою нотку в подію і якийсь приємний сюрприз! Рекомендую від щирого серця!”
“Тут завжди роблять так, як обіцяють.”