Огляд каталогу
- 200 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 74% З фото
Знайдено 200 результатів
Перегляньте дорослих у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 200 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 9,636 відгуків та оцінок.
“Класний басейн і тренер хороший”
“Круто, Класно! Прийдемо ще багато разів )))”
“Дітям дуже подобається, шкода що старші діти прагнуть все зламати, вже змалювали маркерами”
“Не дивлячись на погані відгуки нижче, я все ж таки вирішила піти в цю стоматологію і не пожалкувала. Не завжди можна спиратися на чужу думку. Лікарі справжні професіонали своєї справи, дуже ввічливі та компетентні, все стерильно , гарна атмосфера. В іншій клініці мені хотіли видалити та поставити імплант , а тут мені врятували мій зуб. Дуже дякую, колективу стоматології.”
“Для дітей та дорослих. Купуемо книжки та багато іншого!”
“Я навчалася в Present Simple 2 роки, зараз вже є випускницею і хочу порадити вам ці курси від щирого серця. Працює крута команда у цій школі та класно викладають матеріал. У мене була супер тичер, з якою я впевнена, вся наша група буде підтримувати контакт протягом багатьох років. Якщо ви хочете не просто полюбити, а й грамотно заговорити англійською, то вам однозначно сюди. Добра❤”
“Хочемо висловити подяку стоматологу Алісі Сергіївні! До лікаря приємно приходити на прийом. Тільки їй довіряємо здоров'я зубів. Аліса Сергіївна сумлінно та якісно виконує свою роботу. Справляється зі складними випадками. Дякую вам, лікарю!”
“Дуже сподобалось обслуговування , кваліфіковані спеціалісти . Були у ортодонта на лікуванні , задоволені результатом. Приємна , ввічлива лікарка.”
“Дуже нормальний!!))))) та крутий!”
“Кваліфікований центр! Завдяки фахівцям в особі психологів та співробітників центру мені представилася можливість змінити своє життя на краще. Завдяки роботі добрих та відгукових людей мої старання показали непоганий результат....у мене наповнилося багато сфер мого життя, такі як стосунки в сім'ї, бажання працювати, розвиватися та інші над якими я працюю по сьогодні. Велике спасибі всім хто приділяв мені увагу у тяжких етапах мого життя. Дякуємо за турботу та підтримку!!!!!”
“Хочу сказати велике дякую всьому персоналу , всі дуже привітні , роблять свою роботу якісно , дуже рада , що потрапила саме в цю клініку. Окреме дякую Денису Вадимовичу за рівні зуби Дуже задоволена усім”
“Хочу подякувати Бабаєву Ользі за професіоналізм, високу якість послуг та індивідуальний підхід. Була кілька разів цього лікаря, тепер не хочу навіть пробувати інші поліклініки. Дуже дбайлива, все розкаже, покаже, роз'яснить, завжди на зв'язку. Також велике спасибі стоматологу Надії за якісну лекцію з гігієни та догляду, а також за чудове чищення зубів!”
“Відвідую Ірину Олексіївну Богомолець (мамолог) вже 3 роки! Дуже уважна, чуйна та професійна лікар. Не дає непотрібних призначень, та ще й практикуючий мамолог (для мене це дуже важливо!) Від щирого серця рекомендую!”
Дитяча та доросла стоматологія з теплим ставленням; уважні фахівці й багаторічна довіра.
“Гарний клуб. Великий плюс - місячні абоніменти в яких немає нічого зайвого, багато місця, в кожну картку входить спа. Дівчатка адміністратори завжди з радістю відповідають на мої питання. Також брав первинний інструктаж с тренером, все топ ! Рекомендую :)”
“Років п'ять тому вперше звернулася до лікаря Олександра – і не пошкодувала. До цього гроші викидала просто на вітер – попередній стоматолог пломби на лінії посмішки робив так, що доводилося усміхатися без зубів. Олександр усе зробив гарно та якісно. Ще й нерв врятував у зубі, який хотіли видаляти. Ходжу на огляд раз на півроку для профілактики і вся родина тепер лікується лише в Олександра!”
“Дуже задоволена результатом та обладнанням компанії сто плюс медікал! Маю дуже гарні результати- пройшов сідничний нерв,пройшов варікоз! Спеціалісти в центрі дуже освічені,доброзичливі,завжди відстежують самопочуття клієнтів,дають своєчасні поради! Дуже вдячна! Користуються усі мої родичі,та мають дуже гарні результати!”
“12 жовтня 2025 року святкували ювілей чоловіку. Хочу подякувати персоналу ресторану "МІСТЕРІЯ", а саме адміністратору Дмитру. Дмитро-фахівець у своїй справі. Порекомендував які страви будуть доречні до свята, запевнив що порції не будуть маленькими і всім гостям їжі буде достатньо. Страви на стіл подавались вчасно, все гарно оформлене, зі смаком. Кожне блюдо було неперевершене. М'ясо було м'якеньке, тануло в роті. Салати -супер і за смаковими якостями і за оформленням. Дякуємо шеф-повару і його команді!!! Ви - кращі!!!! Окрема щира подяка офіціантам Олександрі та Йозефу: робили свою справу на вищому рівні. Врівноважені, ввічливі молоді люди. На столах мінявся посуд і прибори. Все подавалось, прибиралось і замінювалось естетично, професійно. Ресторан "МІСТЕРІЯ" - рекомендую.”
“Відмінна якість. Високий рівень обслуговування. Обов‘язково повернемося за шкільним одягом наступного року!”
“Звертався неодноразово. За якість виконаної роботи можна не переживати. Завжди все вчасно. Зручне розташування біля метро Масельського.”
Сімейний підхід і докладні рекомендації; акуратне лікування дорослих і дітей, зручно та привітно.
“Дуже симпатичні черепашки, завжди до них підходимо, якщо опиняємось на балу хризантем.”
“Досвідчені спеціалісти. Відповідальні.”
“Класний магазин є все за насосами”
“Чудова лікар! Дуже чуйна та справді зацікавлена допомогти. Вдячна за її допомогу. Ще й ліки призначала з урахуванням мого фінансового стану. Рекомендую))”
“привіт! я ходила на Хіп хоп танці роки два тому, якщо не три. Мені дуже сподобалося, тренер Дмитро Євгенович дуже добрий. всім раджу!!✰”