Огляд каталогу
- 1,588 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 78% З відгуками
- 68% З фото
Знайдено 1588 результатів
Перегляньте досвід у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,588 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 126,540 відгуків та оцінок.
“Дуже дякую спеціалістам ОПТИКА 5 Зірок! Швидко і чітко провели діагностику і корегування,ретельно були підібрані лінзи та оправа.Робота була виконана якісно та дуже гарно,зробили за 3 дні.Дужє щиро дякую офтальмологу Ірині Іванівні за її чуйне та добре ставлення до клієнтів! Бажаю вашій компанії добра та процвітання! Хай Господь Бог оберігає Вас!Всього Вам найкращого! З повагою до Вас,військовослужбовець НГУ 3 ОШБр. ,,Спартан" м.Харків. ,,ТАМП" ✊”
“Сподобався салон – оперативно записують, прийшла трохи раніше – одразу прийняли. Майстер працювала швидко та якісно. Єдине, чого не вистачило – так це товариськість та привітність з боку майстра. Все гаразд, але в мовчанні. Але це суто моя думка. На загальну оцінку це не вплинуло.”
“Дякую за чудовий сервіс! На MacBook була розлита кава на клавіатуру, думала що доведеться міняти на нову, дуже переживала! Подруга порекомендувала звернутися до Admin Service. Дякуємо величезним хлопцям, вони швидко полагодили і після ремонту він працює ідеально!!!!!!!!!!!”
“Хороша автошкола з кращими інструкторами, я вдячна своєму Інструктору Станіславу (машина біла KIA RIO) за моі здобуті знання і його вміння пояснити та навчити за досить короткий термін.Дякую вам”
“Отримала дуже позитивний досвід навчання з теорії в школі Форсаж, а саме у інструктора, Дмитра Олександровича. Навчалась онлай, дуже зручно, пояснював дуже доступно, за що дуже вдячна йому. Іспит склала з першого разу, без помилок.”
“Ремонт знаходиться у підвалі на лівому торці будинку. Заміна підошви на туфлях (балетках) коштувала 250 грн. Виконали оперативно. Чи не єдиний ремонт взуття на районі виручили.”
“Займайся спортом, буде здоров'я.”
“Працюю у службі таксі. І все б нічого, але занадто багато грошей йде не бензин. За рекомендацією друга вирішив встановити газонобалонне обладнання. Облазивши безліч інтернет-ресурсів і прочитавши велику кількість відгуків, зупинив свій вибір на магазині KOSTA GAS. І не пошкодував. Тут встановлюють якісне італійське обладнання. Зв'язавшись з менеджером, обговорили всі нюанси по роботі та вартості. Наступного дня пригнав свою Тойоту Камрі. Хлопці виконали всю роботу швидко та якісно. Рекомендую”
“Тільки позитивні слова на адресу керівництва, дякую за аргументований та осудний сервіс. Обслуговувався вже кілька разів, після останнього візиту чистив клапан егр рено 1,5 диз, на мій запит зробили фото до і після. Це круто! Ще раз дякую”
“Школа чудова. Компетентні тренери, які знають свою справу, і з усією душею і відповідальністю ставляться до предметів, що викладаються, можуть знайти підхід до кожної дитини, завжди дадуть відповідь на всі запитання батьків, і все підкажуть! Ми ходимо на стрілянину до тренера Андрія Важова, чудовий тренер! Мій син у захваті від тренувань, і щоразу із задоволенням йде до школи, тому рекомендую однозначно.”
“Шоколадний з вишневою просоченням і Червоний оксамит від Галини - one love !!! Тричі замовляли двоярусні тортики, оформлення - чудово, смак - незабутньо, неможливо зупинитися, коли пробуєш перший шматочок. Смак насичений, немає нудотно солодкого післясмаку, як буває з солодощами, супер просочені коржі тануть у роті, а крем - ммммм, словами не описати :)) А який незвичайної краси оформлення у цих тортів, справжній шедевр! Спасибі величезне Галині, ми з Вами і з Вашої смачною випічкою навіки!”
“Знаю Олександра ще з 2016 року. Рекомендую як дуже уважного та професійного лікаря, який реально допомагає.”
“Мала нагоду бути у цьому закладі багато разів, коштувати різні страви, напої та кальяни, а також обслуговував різний персонал. Мені було дуже смачно та комфортно, тому сміливо можу рекомендувати даний заклад для того, щоб приємно провести час”
“Відправляла годинник гармін фенікс 5с на ремонт, замінили екран, чекала менше місяця через доставку екрану, все добре полагодили, дякую)”
“Досить просторо та затишно. Ремонт приємний для ока. Погодинна оренда тільки для тебе / твоєї компанії, але понад 6 осіб може бути мало місця. Порадувала відсутність рожевого ліжка та дзеркала на стелі, досить сімейне місце, яке можна відвідати з метою саме попаритися. Банщик приємний і ввічливий, дякую!”
“Дякую за швидку та якісну роботу!”
“Відмінна школа! Найголовніше це індивідуальний підхід та професійне викладання. Коли прийшла на заняття, починала практично з нуля, а зараз уже можу підтримати будь-яку розмову англійською.”
“Хочу виразити неймовірну вдячність школі "American English Center" і порекомендувати саме її всім охочим освоїти англійську мову. Якщо ви шукаєте школу з висококваліфікованими спеціалістами, цікавими різноплановими заняттями і, що найголовніше, з гнучким графіком, то вам саме сюди. Два місяці назад, коли я вперше вирішила записатись сюди на курс, я й подумати не могла, що моя стерильна база знань може оновлюватись такими швидкими темпами. Дійсно, тут дуже зручно і доступно подають матеріал. А якщо ти щось не зрозумів чи пропустив, то є можливість окремо попрацювати з репетитором. Меньше слів, більше діла) Я записуюсь на наступний курс і вас агітую до цього. А школі "American English Center" хочу побажати десятки тисяч вдячних учнів і процвітання їхньої справи))”
“Ввічливий консультант. Гарні подушки, напірник з кантом. Придбали у співвідношенні 30 пух та 70 пір'я. Залишилися задоволені своїм придбанням. Дякуємо.”
“Отримав свій вельчик на наступний день після оформлення(реактивна скорість). Все супер, хороша консультація і підтримка. Рекомендую.”
“Найсмачніша піца у Харкові !!!!”
“Один з улюблених закладів нашого міста! Обожнюю просто все: і дизайн закладу, і шикарні вина, і обслуговування! Ви просто супер! Продовжуйте, будь ласка, вашу справу ♥️”
“Доброго дня. Хочу залишити відгук про СТО «АЗР Південний». Послугами СТО АЗР я користуюсь приблизно ще з 2015 року. За цей досить тривалий час практично жодного разу не було ніяких проблем чи непорозумінь. Особисто мені СТО АЗР подобається за його якість, швидкість надання послуг та комунікабельність. Адміністрація даного СТО завжди йде на зустріч, входить в положення клієнта та всіляко намагається допомогти. Так, за весь цей час мені неодноразово приходилось терміново в найкоротший термін ремонтувати автомобіль та жодного разу при зверненні мені не відмовили! В завершенні хочу порекомендувати СТО «АЗР-Південний» кожному власнику авто. На мою думку це найкраще співвідношення ціни та якості, а також високий рівень сервісу!!!”
Салон краси "La Mour" — салон краси. Стрижки та фарбування, манікюр та масаж доступні без метушні; у роботі тримаються якості та простоти.
“Завжди уважне ставлення, що вичерпують відповіді на всі питання. Я з ними давно, і сім'ю перевела сюди. По УЗД у лікарів були питання, тому на УЗД віддаю перевагу іншому місці. А ось лікарі терапевти-кардіологи та ендокринологи мені до душі. Ну і сама клініка – для мене дуже важлива чистота та ввічливість, а вони тут є.”
“Самий кращий ресторан, що довелось нам відвідати, саме той випадок, коли варто змінити маршрут, щоб поїсти тут. Все на вищому рівні, від офіціантів, до страв. Єдине доведеться чекати замовлення довгенько, але воно того варте.”
“Користуюсь цим шиномонтажем не перший рік. Команда звичайно за цей час змінилася, але хлопці виконують свою роботу якісно, чесно, сумлінно та швидко. Весь спектр послуг з ремонту шин та дисків. Причому все це за прийнятні гроші. Тут можна бути впевненим, що Вам не нав'яжуть чогось зайвого та непотрібного аби зрубати бабок. Щоправда, у всіх цих плюсів, як наслідок, є істотний недолік для автомобілістів у період сезонного перебування - черги. Буває по 10-12 машин (черга жива). Але все це почнеться через тиждень, а поки що більш-менш вільно. Тож не витрачайте часу.”
“Чудові хлопці. Знають свою працю. Звертаємось не вперше. Все легко, доступно та за розумною ціною.”
“Гарно помили авто, мені сподобалось обовʼязково приїду ще”
“Школа для изучения языка «в долгую». Считаю, что это классно. Не выучил за месяц, и за месяц забыл, а погружаешь себя в среду языка 2 раза в неделю по 2 часа. Учу английский и испанский. Что круто, так это то, что всё построено вокруг говорения. «Разговорится» на иностранном языке очень легко. Грамматика на уроках отрабатывается в беседе, а не заучиванием правил. Для меня большой плюс, что нет домашних заданий, на которые всё равно не хватает временить . Ещё из плюсов, доброжелательная атмосфера на уроке, уютные классы, заинтересованность преподавателей. Из минусов, прежде чем попасть в школу я не могла дозвониться или дописаться до школы около недели. Но, не немного настойчивости - и всё получилось. И я считаю, мне очень повезло, что я тогда проявила эту настойчивость, а не ушла искать быстрого ответа в другом месте.”