Огляд каталогу
- 132 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 132 результатів
Перегляньте доставка кави у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 132 результатів у Харкові. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 61,799 відгуків та оцінок.
“Величезна подяка,персоналу кафе"Кавказькі страви",а саме адміністратору Наталії Володимирівні,нашій офіціантці Нелі,і чоловікові,який готує ну дуже смачний шашлик, а риба сьомга на мангалі ,взагалі без слів,дуже смачна.Дякую за приємно проведений час в вашому кафе 30.06.2024 З повагою до вас Людмила.”
“Діти намба ван. Разів 30 точно їв, готують за 15 хвилин і ще за 10 приносять їжу під двері. Будь-яка форма оплати, завжди тепла їжа. Молода команда, всі бадьорі та ввічливі. Ключові заклади міста можуть позаздрити такій команді. Дякую вам за все. Додайте в меню страви більш зожні, тому що на бургерах довго не простягнеш. І весь район буде вашим. Кухаря зожного порекомендую. Дякуємо за даблчизбургери та +7кг, ви найкращі)”
“Замовляв піцу через болт. Піца залікова, всім рекомендую. Тонке тісто і начинка 10 із 10. Quattro formagio з грушею це просто відвал головки. У піці з хамоном та білими грибами є і те, й інше, а не просто назва. Дуже смачно та органічно. Піца на фото – особливості велодоставки. ))”
“Заходив на вечерю в Parma, спробував равіолі з рікоттою. Дуже смачно. Затишна літня тераса. Рекомендую”
“Сьогодні зі дітьми по обіді зайшли до закладу. Настрою в мене не було, але атмосфера дуже гарна. Вирішили сісти в приміщенні, але можна і на вулиці. Інтер'єр такий лавандовий, дуже гарний. Є місце, де сидіти чи грати дітям. Мої діти почитали комікси.)) Спробували сирні кульки, французький хот-дог та піцу з ананасами. Сподобалось все! Наостанок замовила капучіно із собою- пінка те, що треба!”
“Неодноразово замовляв та продовжую замовляти роли в цьому місці. Якість продуктів та сервіс на висоті. Бренд шефу окремий респект за таку роботу”
“Дуже смачна кава, і приємна ціна”
“Відвідували даний заклад з подругою, залишилися лише теплі та яскраві враження. Смачні напої. Привітливе обслуговування, особливо сподобався хлопець бариста: не дивлячись на велику кількість відвідувачів швидко та якісно приготував замовлення. Планую частіше заходити в гості.”
“якщо потрібен великий вибір імпортних продуктів, то вам сюди. але робити покупки на кожен день тут буде дорого. а ось відділ кулінарії - моя повага”
“Макдональдсу реклама не потрібна. Приємно вразили термінали самообслуговування, з допомогою яких можна сформувати замовлення. Це дуже зручно, тому що економить час і дає можливість самому зробити вибір.”
“Випадково потрапили до кафе , і пообідали смачним комплексним пістним обідом. Швидко, смачно і недорого. Рекомендую.”
“Приємний персонал, ввічливе обслуговування. Супер! :)”
“Основне приміщення доволі невелике, зате у дворику в підвалі є друга зала з великою кількістю місць. Але як правило, беру тут їжу з собою. Локація дуже зручна, роблять все доволі швидко, хоча коли багато людей краще замовляти завчасно. Їжа смачна, завжди відповідає очікуванням.”
“Постійним 2 м клієнткам подобається*) буваємо у Вашому закладі кожен день! Спасибі за смачні піцци,какао,каву!”
“Дуже смачно! Зручне розташування. Завжди привітний персонал.”
“Мене дуже здивувало гарне обслуговування, я на дієті (багато чого не можна), замовила страву з дитячого меню (мені ще й на пару зробили котлети). Все смачно, раджу вам.”
“Відмінне обслуговування, смачна кухня, приємні ціни.”
“Смачна їжа, великий вибір напоїв. Приємна атмосфера. Єдине, підкачала подача страв - замовляли одночасно, але спочатку принесли основне блюдо, а навздогін закуску. Власне, на те вона і закуска, що хотілося скоротати час до основного блюда. Проблема не критична - можна виправити, тому знижувати оцінку не буду :-) Рекомендую”
“Дуже сподобалося! Їжа дуже смачна, порції не маленькі, красиво оформлено:) Планую перепробувати усі страви! Я замовляла локшину із солодкої картоплі, маленьку порцію м'яса в гострому соусі та маленьку порцію морозива. За вартістю обійшлося 350 грн.”
“Чудова атмосфера і смачна кухня.”
“Чудове кафе. Ставлю авансом 5, хоча у салаті Цезар було недостатньо соусу, а тирамісу було занадто солодким.”
“Дуже сподобався сніданок, ситно й смачно.!!”
“Супер магазинчик, гарний асортимент з класним та цінами та культурний продавець!”
“Вперше була в караоке, приємно вражена, пісні на будь-якій мові можна замовити, але караоке-менеджер обслуговує на Українській і про це не треба просити)) Дуже гарний звук і атмосфера. Дякую, Вітальня за це. Повернусь ще з друзями і вам рекомендую завітати)”
“Кухня пристойна , індійка супер ! Швидкість приготування і обслуговування приємно порадувала . Чудова панорама на Харків”
“Нещодавно замовляли банкет на ювілей на невелику кількість гостей. Заклад не дуже великий але й не маленький. Є досить велика зала, ще є веранда, що опалюються. Дуже свіжий ремонт, що цілком влаштовує та приваблює. Дуже сподобалась кухня. Сподобались всі страви, що замовляли. Замовляли і салати і м'ясні гарячі страви. По цінах напевно десь середній рівень, не дешево але й не супер дорого. Дуже вдячні адміністраторам за гарно організований вечір.”
“Гарне місце для святкування сімейних свят.”
“Гарне місце для сімейного відпочинку, відпочинку з компанією.”
“Мені дуже подобається ця кав'ярня, смачні страви, доброзичливий персонал та приємні офіціантки! Сьогодні вперше скуштувала чізкейк з гарбузом та фісташками, це щось неймовірне, смачніше чізкейку ще не куштувала!”
“Супер магазин!!! Низькі ціни, великий вибір.”