Огляд каталогу
- 561 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 561 результатів
Перегляньте заклад їжі у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 561 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 193,122 відгуків та оцінок.
“Дуже смачно готують. Можна замовити їжу на виніс, а можуть і доставити. Прекрасне місце, де можна добре провести вечір.”
"7йсклад" – це сучасний фуд-корт, розташований у Харкові. Заклад має зручне розташування у центрі міста, безпосередньо біля виходу з метро. Це приємне та стильне місце, що вирізняється невимушеною атмосферою. Простір організований як зелена зона, що приваблює молодіжну аудиторію.
“Як завжди смачна піца, завжди беремо курка з грибами, дуже смачна та ситна. Вартість та ситість точно збігається. Ввічливий персонал, швидка робота та чистота. Дякую за вашу атмосферу у залі. Хотілося би більше місць де можно було посидіти. Чекаємо Ваш заклад на Південному вокзалі! Дякую Вам!”
“Давно хотіла замовити у вас і нарешті зірки зійшлись. Наша історія з суші вже досить тривала - перепробували все що можна в Харкові. Дочка-підліток досить вибаглива в цьому питанні. Але навіть вона сказала: "Мам, це найсмачніші суші в моєму житті!". Я з нею повністю згодна, бо отримала задоволення від кожного шматочка. Ми замовили філадельфію з лососем, макі з угрем, запечені з крабом (були теплі) і ще кілька видів. Здається, будемо тепер замовляти лише у вас. Безкоштовна доставка до квартири) ДЯКУЄМО!”
“Чудова затишна атмосфера, бездоганне обслуговування, смачні страви. Рекомендую для сімейного відпочинку або ланчів з експертами”
“Діти намба ван. Разів 30 точно їв, готують за 15 хвилин і ще за 10 приносять їжу під двері. Будь-яка форма оплати, завжди тепла їжа. Молода команда, всі бадьорі та ввічливі. Ключові заклади міста можуть позаздрити такій команді. Дякую вам за все. Додайте в меню страви більш зожні, тому що на бургерах довго не простягнеш. І весь район буде вашим. Кухаря зожного порекомендую. Дякуємо за даблчизбургери та +7кг, ви найкращі)”
“Гарний заклад у центрі Харкова. П’ять поверхів з окремими залами та навіть кінотеатром. Фондю та десерти топ. Обслуговування не дуже швидке, але в цілому враження від відвідування цього кафе позитивні.”
“Замовляв піцу через болт. Піца залікова, всім рекомендую. Тонке тісто і начинка 10 із 10. Quattro formagio з грушею це просто відвал головки. У піці з хамоном та білими грибами є і те, й інше, а не просто назва. Дуже смачно та органічно. Піца на фото – особливості велодоставки. ))”
“Дуже смачно, асортимент невеликий - лише 5 чи 6 блюд. А ще дуже тісно. Був у день відкриття, повна зала молоді. Приміщення маленьке, тому на приватну розмову не розраховуйте. В цілому, круто. Персонал привітний. Можна сісти перед кухарями та дивитися, як готується ваша їжа.”
“Заходив на вечерю в Parma, спробував равіолі з рікоттою. Дуже смачно. Затишна літня тераса. Рекомендую”
“Неодноразово замовляв та продовжую замовляти роли в цьому місці. Якість продуктів та сервіс на висоті. Бренд шефу окремий респект за таку роботу”
“Оновлю відгук через 3 місяці. Інтер'єр простий. У залі грає китайський поп. Спробували суп Фо Бо, спрінг-роли з креветкою, свинину в солодкому соусі, моті та гезьза з креветками та мідіями. Фо Бо досить простакуватий, але смачно. Спрінг роли хороші, соус до них класно підходить. Свинина у солодкому соусі теж відмінна. Смажені - сухуваті, і смак начинки не такий яскравий. Моті - пісня. Штучка - 50 грн., але воно того варте. Дуже приємна та уважна жінка співробітник. Відвідавши це місце пару місяців тому, я написала відгук, в якому написала пару побажань, і всі вони були враховані (вішалка для одягу, більш уважний персонал, туалетний папір)”
“Чудове місце з чудовими цінами! Після попередніх ресторанних розчарувань, цей затишний італієць залікував мої гастрономічні рани. Дуже смачна кухня (навіть якщо порівняти зі стравами в Італії) і гарне обслуговування. Офіціанти уважні, атмосфера спокійна. Не дуже велике меню, але краще робити менше та краще”
“Мені дуже сподобалося! Швидке обслуговування, ціни на рівні буфету, дуже смачна "піца" на тоненькому коржі і, щонайкраще, стерильний інтер'єр. Якби трошки ближче до офісу, я б там снідав щодня”
“Скуштували нові страви з хурмою, яку я обожнюю, можу сказати, це кулінарна ейфорія, респект шефу”
“Дуже гарний заклад! Відпочивали у вас і залишилися повністю задоволені. Атмосфера затишна, усе чисто й охайно. Окремо хочемо подякувати офіціанту Івану — привітний, уважний та швидко реагував на всі прохання. Обов’язково завітаємо ще!”
“Офігенна піца! Кохаю всім серцем! Навіть друзі на цей район спеціально приїжджають, щоб поїсти чудову піцу!”
“Це найсмачніше і найкраще, що може з вами статися !) курячий кебаб і картопелька смажена з грибами це окрема любов ❤️”
“Провели чудовий вечір, офіціант Кирило дуже гарно нас обслуговував, зробив наш вечір чудовим, його робота принесла нам дуже гарні ємоціі та враження, зробив наш вечір незабутнім, його знання кухні ресторану та бару дозволили нам зануритися в глибину гастрономічного задоволення. Я рекомендую всім прийти у цей заклад, та обслуговуватись у цьому закладу, Ви отримаєте неймовірне задоволення, работа офіціантів та адміністратора Олени на висоті. Я дуже задоволена та раджу всім прийти у цей заклад щоб провести гарно свій вечір, дуже дякую всем за обслуговування та атмосферу!))”
“У нас була родинна вечеря на вісім дорослих, дуже смачна кухня. Рулети з баклажанів і теплий салат з телятини з грушою рекомендую. На десерт нам запропонували морозиво фірмове,а також фрукти. У нас була гостина офіціантка Юлія,велике їй дякуємо. А також була зала де ми були самі. Рекомендуємо усім.”
“Працюють пізно у ночі. Навіть можна поїсти крем-супу у 3 часа ночі.”
“Замовляли шашлик з ошійка і картоплю по-креольські. Як завжди - неперевершено, дуже смачно!!! Але. Сервіс оставляє бажати кращого. Забирали замовлення з собою. По телефону попередили, що розрахунок готівкою. Ніяких карток!! Мені довелося викликати таксі, давати гроші водієві і він забирав заказ. Це дуже незручно.”
“Гарний готель. Ціни нормальні. Атмосфера прекрасна. Персонал привітний. Номера чисті , красиві. Рекомендую.”
“Офіціант Поліна, неймовірна дівчина, прекрасне обслуговування! На оптимізмі. Подарувала гарний настрій, змусила посміхатись! Вимагаю премію цій неймовірній дівчинкі!❤️ місце затишне, для тихих милих бесід, гарна кухня, круті напої. Повний рекомендасьйон!”
“Дуже затишний сучасний модний інтер'єр, увага до деталей, смачна кухня, уважне обслуговування, приємні ціни. Повний метч. Дякую!”
“Приємний персонал, ввічливе обслуговування. Супер! :)”
“Будучи у відрядженні постійно тут обідав. Готують смачно, не дорого. З недоліків можна назвати відсутність банківського терміналу.”
“Смачна піца, тепла затишна атмосфера”
“Класне,атмосферне місце,смачні національні страви в авторському виконанні.Приязні молоді офіціанти і не гучна українська музика.Раджу бодай один раз завітати в ,,Трипіччя" і ви обов'язково повернетесь іще.”