Огляд каталогу
- 316 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 316 результатів
Перегляньте закуска у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 316 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 113,236 відгуків та оцінок.
“Відмінна кухня, відмінне обслуговування та осудні ціни. Наголошували корпоратив, навіть не всі доїли. М'яса вибір великий, та й решти.”
“Орендували альтанку на День Народження. Всі класи, відмінне співвідношення ціна-якість. Дуже добрі враження. Обов'язково ще відпочинемо у цьому приємному закладі!”
“Принятнi цiни, добра подача, ввiчливий персонал, блюда смачнi напоi теж достойнi. Менi подобаеться.”
“Замовив дві піци карбонара та чотири сири, випадково сплутав адреси і приїхав отримувати замовлення у ТРК УКРАЇНА замість ботанічного саду(( Та дівчатка звьязались миттєво з ботанічним садом та запропонували безкоштовну доставку, або зробити нові у ТРК . Дякуємо за повагу до клієнтів та смачну піцу!!! ))) Вибачте за те шо сплутав ресторани, не ображайтесь)))”
“Все добре, як власне і на всіх АЗС цієї мережі.”
“Все було чудово ❤️ Їжа дуже смачна і коктейлі просто пушка Персонал дуже привітний, добрий та наповнює цей заклад своєю харизмою ❤️”
“Суперабл! Місця вистачить для компанії 8-10 осіб. У парилці вільно помістяться 6 людей, а якщо потіснитися – більше. Глибина басейну 2+ метри. Вода у басейні холодна. Є окремий душ та санвузол. Велика простора кімната-передбанник. Скрізь тепло. Шкіряні крісла та диван. Лойс! 8.5 лейкоцитів із 11! . Чому я сюди раніше не ходив? [=”
“Гарне місце для святкування сімейних свят.”
“Дуже смачна кухня, добре зустрічатися як маленькою, так і великою компанією. Є кілька залів та столики на вулиці. Приємне обслуговування! Дуже смачний шашлик, хашлама, окрошка, салати та багато іншого. Часто зустрічаємось у цьому закладі з друзями та завжди задоволені!”
“Прекрасний персонал , через що в цьому закладі дуже гарно проводити час . Я відпочивав на вулиці ,це зручно зроблено (хоча зазвичай у таких закладах якраз навпаки).Дуже рекомендую”
“Дуже смачно. Приємна атмосфера. Дівчата дякую вам!”
“Файно є. Є що поїсти, попити (коктейль в лампочці спробуйте). Кальян, приставка, настолки. Можна гарно провести час з друзями!”
“Хороше та атмосферне місце - можна гарно провести час і смачно поїсти”
“Мені дуже подобається ця кав'ярня, смачні страви, доброзичливий персонал та приємні офіціантки! Сьогодні вперше скуштувала чізкейк з гарбузом та фісташками, це щось неймовірне, смачніше чізкейку ще не куштувала!”
“Можна купити їжі дорогою додому. Великий вибір випічки, лаваші, хачапурі та ін.”
“Дуже смачний шашлик обслуговування на висоті вчасна доставка добрі ціни і всі продавці чемні и люб'язно обслуговують дякую вам за все будьте такі завжди ♥️”
“У цій місцевості, на краю географії, не знаю краще та душевніше закладу. Все чудово – смачно, недорого, затишно. Велике спасибі всьому персоналу. Рекомендую всім, особливо хто хоче поринути в атмосферу 70-80-х.”
“Гарне кафе. Привітні та позитивні продавці. Їжа смачна, але булки не завжди м'які. На даний момент мене все влаштовує, і я буваю там майже кожен день. Інтер'єр шикарний, картини, полички та пилу немає! Єдине що - більше місця, Дивани це неймовірно, було б чудово, якщо замість стільців скрізь були дивани;) Дякую вам за вашу роботу!”
“Клієнтоорієнтованість, але за 20-30 хвилин до закриття, починають все прибирати з прилавка”
“Часто замовляємо бургери тут. За смаком та наповненням завжди відмінні. Поєднання інгредієнтів та баланс смаку відмінно витримані. Також приємним бонусом є акції, якими ми успішно користуємось. Упаковка замовлення завжди акуратна, все підписано. Доставляють завжди гарячим. Дуже ввічлива та приємна менеджер, яка приймає замовлення. Для нас зробили кільця цибулі окремо на наше прохання. Загалом були дуже смачні, але кляр для них краще робити не такий розсипчастий. Їжу в самому закладі не куштували, але за доставку бургерів – тверда 5!”
“А нам дуже подобається! Салати, якраз, дуже смачні! Цезар та салат з курячою печінкою завжди замовляємо! Смачний шашлик! Приємне місце. І цілком ввічливі офіціанти! Посуд брудний я ніколи не помічала. Новорічний корпоратив, до речі, збираємось замовити у Вас!”
“величезний пивний репертуар на будь-який смак. до кухні питань нема. все суперсмачно. адекватні ціни (як для центра).”
“Нормальний заклад, смачна кухня, навіть футбол можна подивитися”
“Доволі непогане місце з цікавим дизайном”
“Дуже затишно, незважаючи на розташування. Смачне пиво, ввічлива та позитивна офіціантка, запропонувала плед. Порції закусок більші, нормальні ціни, готують швидко, бувають акції. Піцу можна зібрати самому. Сміливо рекомендую!”
“Великий асортимент продукції, привітний персонал, смачна і не дорога кава”
“І кава прекрасна і смачна! Почекати рогатого або маршрутель і попити каву з печивом - саме те! Є термінал оплати карткою.”
“М'ясо завжди свіже, гарний магазин біля будинку”