Огляд каталогу
- 689 Всього бізнесів
- 3.5 Середній рейтинг
- 82% З відгуками
- 74% З фото
Знайдено 689 результатів
Перегляньте затишок у у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 689 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.5/5 на основі 112,004 відгуків та оцінок.
“Відмінний сервіс. КТ черепа зробили за пару хвилин, ще хвилин 15 необхідно було зачекати на результати (фас і профіль на фотопапері + диск з повними даними). Є можливість надіслати результати по e-mail. На ресепшені 3 дивани, кулер та стіл з розмальовками та кольоровими олівцями. Є де посидіти та чим розважити маленьких дітей :)”
“Професійно, швидко,якісно. Приїду ще. Рекомендую всім.”
Компетентні лікарі у камерній клініці; якісна чистка та лікування карієсу з чіткими поясненнями.
Апельсин — салон краси у Харків. Послуги: перукарські та нігтьові послуги. Охайність інструментів і ввічливе ставлення — звична практика.
“Гарний продуктовий магазин. Чудовий вибір продуктів, привітні продавці. Тут можна набрати питну воду. Відмінний вибір спиртних напоїв та солодкого. Завжди свіжий хліб”
“Є всі необхідні товари від народження.”
“Найкращий какао. Багато незвичайних авторських напоїв, наприклад, кава зі Швеппсом (смачно!). Ходимо з чоловіком щодня!”
“Дуже професіональні хлопці. Задоволений їх роботою”
“Гарна піцерія. Асортимент невеликий, але достатній. Піца смачна, з тонким тістом, різні варіанти начинок. Ціни демократичні, співвідношення ціна-якість дуже привабливе. Можна поїсти у піцерії, можна замовити на винос. Сам зал піцерії дуже маленький. Одночасно може розміститися не більше двох-трьох невеличких компаній. В літку додатково працює літній майданчик.”
“Приємний інтер'єр та смачна кава”
“Відмінний заклад відзначали там день народження. Доволі скромно та без пафосу. Дуже ввічливий персонал, дуже смачний шашлик. Спиртне можна із собою. Ціни дуже потішили. Безперечно рекомендуватиму кафе друзям і самі прийдемо сюди ще не раз.”
“Гарне кафе. Привітні та позитивні продавці. Їжа смачна, але булки не завжди м'які. На даний момент мене все влаштовує, і я буваю там майже кожен день. Інтер'єр шикарний, картини, полички та пилу немає! Єдине що - більше місця, Дивани це неймовірно, було б чудово, якщо замість стільців скрізь були дивани;) Дякую вам за вашу роботу!”
“Компанія Аромат, виробництва, парфумерія. Завантажуюсь тут неодноразово, добрий нормальний колектив. Є їдальня, душ. Я завжди із задоволенням сюди приїжджаю.”
“Затишне та смачне місце! Раджу!!”
“Дуже швидке та приємне обслуговування. Ніколи нема черг.”
“Через 9 днів після покупки телефону звернувся до відділу ЦИТРУС з проханням поверненням коштів за телефон. Мені в цьому було відмовлено. Чітко і обгрунтованої відмови не отримав. Сказали пишіть заяву на керівника, Вам відповідь буде надо. Причина нібито відмови... це нібито"" міні царапини на задній кришкі корпуса телефону, які вони виявили за допомогою телефону) котрі вони сфотографували на камеру та цим мотивують. Однак....де вказано що саме мобільний тедефон адміністратора є гарантом визначення пошкодження телефону????... на іншому відділі згодилися повернути, однак через те, що моє звернення на повернення товару зареєстрували в відідлі де я спочатку звернувся, інший відділ не зміг цього зробити через те, що відкрита заявка на повернення іншим відділом... і саме цікаво те, що такі маніпуляційні дії з телефонм не прповодив другий відділ... Будьте обережні . А особливо коли купуєте новий телефон, зверніть увагу на задню кришки..можливо у Вас теж чийсь телефон( якщо виходити з їхньої точки зору)... бо вони запевняють що з упаковки він повинен бути ІДЕАЛЬНИЙ!!!!”
“Знайшла все, що мені було потрібно. Консультанти розумники(!) добре знають свій товар! Широкий асортимент товару.”
“А нам дуже подобається! Салати, якраз, дуже смачні! Цезар та салат з курячою печінкою завжди замовляємо! Смачний шашлик! Приємне місце. І цілком ввічливі офіціанти! Посуд брудний я ніколи не помічала. Новорічний корпоратив, до речі, збираємось замовити у Вас!”
“величезний пивний репертуар на будь-який смак. до кухні питань нема. все суперсмачно. адекватні ціни (як для центра).”
“Хочу подякувати менеджерові Ірині за професійну та уважну консультацію. Допомогла укомплектувати потрібний мені світильник. Товар вже отримала, він повністю відповідає очікуванням. Дуже дякую і взагалі рекомендую цей магазин”
“Номер замовлення - Bingo !!! :)”
“Продегустували з дружиною пиво та закуски у новому закладі. Є фірмова GreenBeer - легка, світла, для початку посиденьок :). Хмелевус – дуже сподобалося. Напівтемне, нефільтроване. Однозначно рекомендую продегустувати. Також є Bud, Stella, Hoegaarden - це з масового пива та асортимент заводів Пінта та Кремінна. У закусках все від піци, крилець, ковбасок до горішків, насіння та джерків. Дуже сподобалися ароматні курячі хрусткі кульки (meatball). Називаються попкорн, на мою думку. :) Хитова закуска до пива! Приємний заклад є ще, що покращувати, але ходити однозначно будемо.”
“Дуже затишно, незважаючи на розташування. Смачне пиво, ввічлива та позитивна офіціантка, запропонувала плед. Порції закусок більші, нормальні ціни, готують швидко, бувають акції. Піцу можна зібрати самому. Сміливо рекомендую!”
“Відмінне місце, де можна насолодитися класичним кавовим напоєм і не тільки, в спеку можуть порадувати холодну каву. Асортимент їжі та випічки для такого маленького місця просто зашкалює. Дуже зручно, що працює цілодобово, двері відчинені в будь-який час, можна провести час за приємним спілкуванням з баристом.”
“М'ясо завжди свіже, гарний магазин біля будинку”
“Вибір гарний завжди в Будинку Меблів”
“Все клас,: кафе, фіто = чайна, масажні процедури, 4 сауни дві з них з відкритими зимовими басеїнами, лазня як у старі добрі часи, більярд, ціни дозволені, співробітники ввічливі, та гостинні, чистота та порядок! БРАВО !!! КЛАСНИЙ ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС РАДУ НАВІДЯТИ”