Огляд каталогу
- 53 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 53 результатів
Перегляньте зона foodestablishment у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 53 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 16,768 відгуків та оцінок.
“Дуже смачно за дуже приємними цінами)Персонал привітний та компетентний!Рекомендую!”
“Смачна кава та дуже приємне обслуговування. Тут панує своя атмосфера))”
“Кав'ярня маленька, але головне, це якість кави та те, як її приготують. І навіть якщо у меню чогось нема, наприклад дитячого лате, то баріста знайде вихід. Важко тільки знайти суму кав'ярню. Потрібен вказівник при дорозі))) Я півроку ходила і не помічала кав'ярню. До кави я прискіплива дуже. Тому впевнено можу порадити цю кав'ярню. Це вам не кава з кулінічів))”
“Гарна кав'ярня, зайшли випадково дорогою за кавою і не пошкодували. Ціни нижчі ніж у середньому по місту. Середній латте 25, лимонад 35, пончик 21. Обслуговування гарне. Зручне розташування.”
“Не була в Глорії років 20,і проходячи мимо зайшла,нічо не змінилось, інтер'єр бажає Відновлення,аж кричить,но морозиво,також не змінилось,дуже смачно і класна порція”
“Чудове місце. Дуже смачно. Обслуговування на найвищому рівні. Дякую вам. І головне продовжуйте працювати в таких важких умовах.”
“Навкруги тиша, тільки іноді цю тишу порушують пелікани та дикі качки, які несподівано з'являються на горизонті та радують відвідувачів)”
“Класна кав'ярня, персонал милий і привітний, кава просто супер, одна з найсмачніших в Ха, гарне місце розташування, не задоволеною ще не йшла звідти)”
“Дуже приємне місце для бюджетного та смачного бранчу. Саме на цій точці атмосфера спокійна й затишна. Персонал швидко обслуговує. Страви смачні, порції адекватні, а ціни — повністю виправдані. Рекомендую для тих, хто шукає якість без переплат.”
“Сьогодні зі дітьми по обіді зайшли до закладу. Настрою в мене не було, але атмосфера дуже гарна. Вирішили сісти в приміщенні, але можна і на вулиці. Інтер'єр такий лавандовий, дуже гарний. Є місце, де сидіти чи грати дітям. Мої діти почитали комікси.)) Спробували сирні кульки, французький хот-дог та піцу з ананасами. Сподобалось все! Наостанок замовила капучіно із собою- пінка те, що треба!”
“Провели чудовий вечір, офіціант Кирило дуже гарно нас обслуговував, зробив наш вечір чудовим, його робота принесла нам дуже гарні ємоціі та враження, зробив наш вечір незабутнім, його знання кухні ресторану та бару дозволили нам зануритися в глибину гастрономічного задоволення. Я рекомендую всім прийти у цей заклад, та обслуговуватись у цьому закладу, Ви отримаєте неймовірне задоволення, работа офіціантів та адміністратора Олени на висоті. Я дуже задоволена та раджу всім прийти у цей заклад щоб провести гарно свій вечір, дуже дякую всем за обслуговування та атмосферу!))”
“Відмінний пиво маркет. Два літри купили. Один у подарунок”
“Маленька кав'ярня з чудовою кавою різних видів! Африканський капучіно - щось неймовірне!))) Дуже смачно та приємно! Дякую! Рекомендую!”
“Смачно та швидко, хороше обслуговування, зручно, що заклад цілодобовий”
“Приємна атмосфера , для просто відпочинку так і для "сімейного" свята , та і з компанією можна залетіти ) Обслуговування класне , дівчата завжди прівітні , кухня на висоті , пиво і алкоголь що приємно завжди , ну просто супер .”
“Бургери були супер! Соковиті, великі, ситні Картопля та соус теж на 10/10. Кальян зробили легкий як ми просили Загалом досвід відвідування дуже гарний)”
“Дуже сподобався сніданок, ситно й смачно.!!”
“Дуже смачно ,все свіже ,але беремо з собою Дівчата дуже ввічливі ☺️”
“Робив на цьому СТО развал сходження. О 8.30 зателефонував та був записаний вже на 10 годину. Майстер знає своє діло, спочатку перевірив ходову та вирівняв тиск у шинах. На території СТО є кафе з кавою та їжею. 20 хвилин і вже забрав авто. Все зробили якісно. Майстер ввічливий та спеціаліст у своїй справі.”
“Чисто, уютно, замечательная летняя площадка, кухня хорошая, санузлы чистые, современные”
“12.09.2023 відмічали день народження мами у ресторані Корона. Все дуже сподобалось. Їжа смачна (медові крильця - заслуговують окремої похвали). Гарний інтер'єр з дуже зручними диванчиками та кріслами, у внутрішньому дворі ресторану є літня тераса зі ставком в якому плавають рибки, все сприяє відпочинку і гарному настрою. Музика приємна, ненав'язлива, не гучна, вона надавала фон для спілкування. Адміністратор Тетяна дуже ввічлива та привітна, гарний сервіс та чесний розрахунок! Все сподобалось, всім рекомендую!”
“Дуже смачна та оригінальна піца з чорного тіста (використовують чорнило каракатиці). Ще є такі ж самі бургери. Швидка доставка. Замовляла три "імуно" піци по акції. Оформлення коробок цікаве, можна пограти у морський бій. Якщо збереш 8 сюрпризів (коробок від піци), обіцяють піцу в подарунок. Мені все дуже сподобалося:)”
“Гарна піцерія. Смачна піца: відмінно підібрані склади начинок, мінімум тесту, вдалий соус. Крім того заклад має спокійний, милий і затишний інтер'єр. Приємно провести час.”
“Формат Бістро. Смачно та недорого!”
“Завжди ідеальна чистота, смачно, прекрасне обслуговування. Все на висоті”
“Перша кав'ярня міста де готують справжню каву по-східному.”
“Добре місце щоб посидіти покурити кальян, персонал хороший вітальний,можна з друзями приходити і курити кальян і пограти на ps4, рекомендую”
“Дякую за теплий прийом та смачний шашлик!”