Огляд каталогу
- 33 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 94% З фото
Знайдено 33 результатів
Перегляньте зона internetcafe у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 33 результатів у Харкові. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 11,763 відгуків та оцінок.
“Дуже смачно за дуже приємними цінами)Персонал привітний та компетентний!Рекомендую!”
“Смачна кава та дуже приємне обслуговування. Тут панує своя атмосфера))”
“Кав'ярня маленька, але головне, це якість кави та те, як її приготують. І навіть якщо у меню чогось нема, наприклад дитячого лате, то баріста знайде вихід. Важко тільки знайти суму кав'ярню. Потрібен вказівник при дорозі))) Я півроку ходила і не помічала кав'ярню. До кави я прискіплива дуже. Тому впевнено можу порадити цю кав'ярню. Це вам не кава з кулінічів))”
“Гарна кав'ярня, зайшли випадково дорогою за кавою і не пошкодували. Ціни нижчі ніж у середньому по місту. Середній латте 25, лимонад 35, пончик 21. Обслуговування гарне. Зручне розташування.”
“Не була в Глорії років 20,і проходячи мимо зайшла,нічо не змінилось, інтер'єр бажає Відновлення,аж кричить,но морозиво,також не змінилось,дуже смачно і класна порція”
“Чудове місце. Дуже смачно. Обслуговування на найвищому рівні. Дякую вам. І головне продовжуйте працювати в таких важких умовах.”
“Класна кав'ярня, персонал милий і привітний, кава просто супер, одна з найсмачніших в Ха, гарне місце розташування, не задоволеною ще не йшла звідти)”
“Дуже приємне місце для бюджетного та смачного бранчу. Саме на цій точці атмосфера спокійна й затишна. Персонал швидко обслуговує. Страви смачні, порції адекватні, а ціни — повністю виправдані. Рекомендую для тих, хто шукає якість без переплат.”
“Сьогодні зі дітьми по обіді зайшли до закладу. Настрою в мене не було, але атмосфера дуже гарна. Вирішили сісти в приміщенні, але можна і на вулиці. Інтер'єр такий лавандовий, дуже гарний. Є місце, де сидіти чи грати дітям. Мої діти почитали комікси.)) Спробували сирні кульки, французький хот-дог та піцу з ананасами. Сподобалось все! Наостанок замовила капучіно із собою- пінка те, що треба!”
“Маленька кав'ярня з чудовою кавою різних видів! Африканський капучіно - щось неймовірне!))) Дуже смачно та приємно! Дякую! Рекомендую!”
“Смачно та швидко, хороше обслуговування, зручно, що заклад цілодобовий”
“Бургери були супер! Соковиті, великі, ситні Картопля та соус теж на 10/10. Кальян зробили легкий як ми просили Загалом досвід відвідування дуже гарний)”
“Дуже сподобався сніданок, ситно й смачно.!!”
“Дуже смачно ,все свіже ,але беремо з собою Дівчата дуже ввічливі ☺️”
“Робив на цьому СТО развал сходження. О 8.30 зателефонував та був записаний вже на 10 годину. Майстер знає своє діло, спочатку перевірив ходову та вирівняв тиск у шинах. На території СТО є кафе з кавою та їжею. 20 хвилин і вже забрав авто. Все зробили якісно. Майстер ввічливий та спеціаліст у своїй справі.”
“Чисто, уютно, замечательная летняя площадка, кухня хорошая, санузлы чистые, современные”
“Завжди ідеальна чистота, смачно, прекрасне обслуговування. Все на висоті”
“Перша кав'ярня міста де готують справжню каву по-східному.”
“Добре місце щоб посидіти покурити кальян, персонал хороший вітальний,можна з друзями приходити і курити кальян і пограти на ps4, рекомендую”
“Дякую за теплий прийом та смачний шашлик!”
“Дуже смачна кава! Приємний барист: швидко працює, а головне - якісно Рекомендую))”
“Сподобався заклад, дуже затишне кафе із кількома залами. Готують смачно, гарне меню, є з чого вибрати, і найприємніше ціни. Ціни тут справді демократичні, і що приємно можна підібрати меню на будь-який бюджет. Обстановка - спокійна та утихомирююча. Діти після кафе залишились задоволеними.”
“Смачна кава з прийнятною ціною)”
“Чисте приміщення, швидке та ввічливе обслуговування. Звичайно ж, рекомендую :) PS Ті, хто скаржиться на малу кількість начинки, не розуміють специфіки страви: тонке тісто більше начинки не втримає в собі, чебурек лусне. Кому хочеться більше м'яса, тому більше підійдуть біляші чи пиріжки. А для любителів чебуреків – якраз.”
“Бариста привітна, кава смачна, обслуговування швидке. Рекомендую.”
“Красиво огляд весь міста Харкова, на даху Держпрому.”
“В районі кола 27 тролейбуса не так вже й багато місць, де можна перекусити. Особливо взимку, в холоди та снігопади. Кулиничі на колі якраз те місце, куди приємно зайти. Хороший асортимент, приємні люди за прилавком. Словом-рекомендую.”
“Ввічливе, веселе обслуговування. Гарна музика, відмінний кіт завжди заходить в гості)”
“Дуже смачно, хороша атмосфера, ремонт, чисто, приємний персонал! Раджу”