Огляд каталогу
- 559 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 559 результатів
Перегляньте зустріч у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 559 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 133,496 відгуків та оцінок.
“Нещодавно замовляли банкет на ювілей на невелику кількість гостей. Заклад не дуже великий але й не маленький. Є досить велика зала, ще є веранда, що опалюються. Дуже свіжий ремонт, що цілком влаштовує та приваблює. Дуже сподобалась кухня. Сподобались всі страви, що замовляли. Замовляли і салати і м'ясні гарячі страви. По цінах напевно десь середній рівень, не дешево але й не супер дорого. Дуже вдячні адміністраторам за гарно організований вечір.”
“Чистий просторий номер. Трошки дещо застарілий ремонт. Але дуже чисто і охайно. Велика подяка хлопцю, який був на рецепції і пізно о 24.00 нас зустрів- було виконано побажання застелити диван постілью, бо з нами було 2є дітей. Сподобалося наявність сніданку. Все чудово. Дякую!”
“Гарне місце для святкування сімейних свят.”
“Дуже сподобалося, кухня смачна, обслуговування на вищому рівні. Завітаємо ще”
“Як завжди - смачне фондю, ситні салати і пасти. Для жіночих посиденьок ідеальний варіант.”
“Піца дуже прикольна та насичена так би мовити)”
“Просто неймовірно!Все чудово привітний персонал, чудові ціни!”
“Гарний магазин з великим вибором спортивного товару і не тільки! Ціни приємно здивували можно обрати на любий смак за твоїм гаманцем !Консультанти завжди допоможуть у виборі якщо ти розгубився!”
“Дуже смачна кухня, добре зустрічатися як маленькою, так і великою компанією. Є кілька залів та столики на вулиці. Приємне обслуговування! Дуже смачний шашлик, хашлама, окрошка, салати та багато іншого. Часто зустрічаємось у цьому закладі з друзями та завжди задоволені!”
“"Острів Тиші" — це саме те, що мені було потрібно після напруженого тижня. Жодних гучних розмов, лише спокій і м'яка музика. Це місце, де можна нарешті зібратися з думками і насолодитися моментом. Мій розум сказав "дякую!"”
“Дуже смачно. Приємна атмосфера. Дівчата дякую вам!”
“Дуже смачно ,все свіже ,але беремо з собою Дівчата дуже ввічливі ☺️”
“Смачна кава, креативний дизайн”
“Дуже задоволений, приємна атмосфера, уважний та компетентний персонал, дуже смачні бургери!”
“Залишав свого Лабра на 10 днів поки ездл у відпустку. Пес кайфонул що не хотів їхати від хлопців! Ще й дві команди вивчив хоча я оплатив пансіон без дресирування !! Дякуємо”
“Хороший магазин, приятные вещи. Хотя да, немного дороговато, но точно не дороже, чем в Караване или Дафи в аналогичных бутиках.”
“Дуже тепла атмосфера, гарне ставлення. Вела мою вагітність Олена Борисівна Лашина - гарний спеціаліст і людина, все було на вищому рівні. Дякую. Також дуже вдячна терапевту Марині Миколаївні та й в цілому всім працівникам цього закладу за чуйність та людяність.”
“Дуже смачно. В закладі чисто та затишно. Спостерігається корпоративна любов до автомобілів марки Міні. Раджу спробувати - шаурма чудова!”
“Замовляємо з доставкою додому шашлик та багато чого іншого саме тут вже впродовж декількох років, бо смачно, вчасно, привітно! Дякую команді закладу!”
“Супер магазин!!! Низькі ціни, великий вибір.”
“Розкішна студія. Можна працювати як із природним світлом, так і зі штучним. Багато локацій. Зручне розташування.”
“Завжди смачна кава, а також смачні солодощі. Є як стаціонарна кав'ярня, так і острівець на виході з "Метро". Ціни не низькі, але і якість напоїв та смакот відповідна. Особливо тішать молочні коктейлі. Рекомендую!”
“Дуже сподобалось це кафе, обслуговування швидке, страви смачні, офіціантка Кудлач Анастасія була дуже милою та привітною!)) Обовʼязково повернемось ще!)”
“Бізнес-ланчі біля вокзалу, в самому центрі за прийнятною ціною, смачні, в прохолоді, а не в розпеченому місті - просто чудово!”
“Хороше місце, затишно, великі порції та дуже демократичні ціни. Дуже ввічливий і дбайливий персонал:) був там вперше з Друзям за їхньою порадою-сподобалося) інакше б з Олексіївки не їхав”
“Дешева та смачна піца, великий вибір крафтового пива.”
“27.02.24 Відвідав знамениту піцерію "Good Time" у Харкові, і враження просто приголомшливі! Ця піцерія стала для мене відкриттям і справжнім гастрономічним задоволенням. Піца тут - на найвищому рівні: тонке-товсте тісто, свіжі інгредієнти і вдалі поєднання смаків. Обслуговування на висоті, доброзичливий персонал, усміхнений і світлий. Рекомендую "Good Time" усім поціновувачам смачної та якісної піци, це місце точно відповідає своїй репутації!”
“Дуже затишне кафе. Гарне меню та смачна кухня. Окреме дякую персоналу за відмінне обслуговування. Адміністратор допоміг зі складанням меню. Все було на найвищому рівні.”
“Сподобались бариен та офіціант, добре пиво”