Огляд каталогу
- 725 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 725 результатів
Перегляньте кав'ярня у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 725 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 100,664 відгуків та оцінок.
“Чудове кафе, дуже смачний бургер, чай і рол! Сподіваюся потрапити ще раз, коли буде батат в меню.”
“Були в кафе із сумного приводу, але все дуже сподобалося. Так тепло й душевно було, наче вдома. Кухня просто чудова! Неймовірно смачна скумбрія на грилі і взагалі все було дуже смачно і по-домашньому. Процвітання Вам та більше позитивних заходів. Обов'язково повернемося до Вас.”
“Магазин з якісними товарами і компетентним обслуговуючим персоналом . І допоможуть, і порадять.”
“Відмінне місце де можна випити чашечку смачної ароматної кави і з'їсти ситний, а найголовніше корисний біф рол або бургер за адекватну ціну!”
“Дуже приємне відношення до війскових,гарний сервіс,вкусна їжа.Велике дякую.майор Коваленко”
“Вітання железнобітонному Харькову від нескореного Херсону. Дякую усім команді "Кавоманії" за компетентність, за великий вибір смаків та швидке замовлення... Замовляв і буду замовляти каву. Дуже дуже смачна і всім рекомендую.”
“Дуже смачний латте та медовик, приємне обслуговування та місце! Дякую!”
“Обожнюю цей заклад, особливо подорозі на роботу. Завжди швидко. якісне обслуговування. Привітний персонал, який підіймає настрій на весь день та, звісно, смачна кава. Що може бути краще?”
“Відмінна кав'ярня, маленька, але дуже затишна. Музика приємна) Особливо хочеться відзначити обслуговування та випічку. Дуже доброзичливі бариста та свіжі смачні синобони залишили найкращі враження))”
“смачнющааааа кава і десерти!!!! рекомендую всім, особливо дякую Тетяні!!!! чарівна дівчина, що робить неймовірну смачну каву!!!!”
“Люблю цю кав'ярню, завжди заради неї їжджу на інший кінець міста. Шалено смачна кава і ескімо шоколадне. Відкрийте будь ласка на Салтівці кав'ярню Datis”
“Смачна кава та дуже приємна атмосфера”
“Затишне місце, приємний персонал та смачна кава. Дякуємо!:)”
“Одне з небагатьох місць з правильною кавою. Сміливо можу рекомендувати”
“Кофейня понравилась.Обстановка душевная.Бариста Марго приятная девушка,которая хорошо разбирается в кофе и смогла предложить вкусный кофе.Рекомендую.”
“Дуже смачна кава і смаколики до неї. Баристи завжди усміхнені, можуть підтримати розмову. Каву роблять швидко і дуже смачно. Рекомендую завітати!”
“Дуже затишне місце з чудовою кавою”
“Для хлопців із Фонду "Допомога та Щастя" було організовано три екскурсії. Екскурсоводи – Катерина та Анастасія – знавці своєї справи. Дякуємо їм велике за пізнавальні, веселі та смачні екскурсії.”
“Дуже приємна ціна 2 години 130 грн”
“Найсмачніший шашлик, який я їв останній 30 років. Супер.”
“Смачная кава та приємна атмосфера.”
“Обожнюю цю кав'ярню! Смачна кава,неймовірні десерти! Веселі,привітні бариста!!! Кірюша - сонце!!!!! Готова їхати до Харкова,саме через вас!”
“Гарна кав'ярня, зайшли випадково дорогою за кавою і не пошкодували. Ціни нижчі ніж у середньому по місту. Середній латте 25, лимонад 35, пончик 21. Обслуговування гарне. Зручне розташування.”
“Чисто, комфортно, затишно, привітні дівчата, домашня атмосфера.”
“дуже затишно та дуже смачна кава. якщо ви не знаєте чого хочете, то бариста допоможе вам))) великий асортимент десертів”
“10/10. Усі супер. Ходжу сюди майже два роки. Інтер'єр дуже стильний. Спокійні кольори. Кава чудова. Дуже смачно. І бариста на висоті. Зараз з'явилося нове натуральне морозиво, так само є пп печиво, цукерки та пастила без цукру. Є і пиріг з вишнею, арахісовим і ще начебто чізкейк. З'явилися свіжі квіти на столах і барній стійці, що додає затишку і якоїсь легкості. Вам сподобається!”
“Все чудово, молодці. Багато відгуків написано що обслуговування на московській мові, але це не зовсім так. Дівчата спілкуються рідною мовою якщо з ними також спілкуватися українською. Тому я особисто питань до них з цього приводу немаю.”
“Дуже смачно, і їжа, і гарячі сезонні напої. І обслуговування теж супер.”
“Найбомзніший светр! В окрузі немає місця де хоча б у половину такою ж гарною кавою пригостять. Баристи Влада і Слава готують найкращий капуч, а також вправно справляються з величезними напливами покупців з ранку, що є вкрай важливим для спізнювань. Заходжу майже кожен будній день, так хлопці пам'ятають що замовлятиму і номер моєї картки лояльності, приємно неймовірно. Дуже не вистачає цього на вихідних))”
“Останнім часом зачастив у цю кав'ярню. Сам не гурман, тому не можу сказати наскільки хороша кава у порівнянні з іншими закладами та загальними нормами, але флет-уайт для мене завжди готують смачну і саме таку яку я люблю. Місце дуже затишне для роботи чи навчання. Атмосфера робоча і сприяє тому, щоб займатися чимось корисним і цікавим. Класне місце для зустрічей з друзями та коворкінгу. Дуже приємний персонал і дуже хороший плейлист. Окреме спасибі тим, хто вибирає музику.”