Огляд каталогу
- 78 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 94% З фото
Знайдено 78 результатів
Перегляньте караоке бар у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 78 результатів у Харкові. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 66,869 відгуків та оцінок.
“Страви просто чудові, особливо паста та десерти — смакують неймовірно.”
“Смачне власне пиво, адекватні ціни та акція - "метр" пива імениннику.”
“Є і смачна кухня і ввічливий персонал. Караоке на висоті. Інтер'єр достойний. Нам було весело. Окремо дякую бармену Валері, Мілі за караоке.”
“Бургери були супер! Соковиті, великі, ситні Картопля та соус теж на 10/10. Кальян зробили легкий як ми просили Загалом досвід відвідування дуже гарний)”
“Гарні коктейлі "Щасливий кролік" і кальян, зручні крісла і незвичний дизайн”
“Справді кльовейше місце з сутінково-модерновою атмосферою, зручними диванчиками, міцними столами та чіловою музикою. Кухня топ, ми брали бургери - котлета соковита з класними соусами, картопля хрумка і гаряча. Здоровенний але все рівно зручно їсти. Точно треба відвідати заклад знов… …А який тут шеф кухар вогняний, ви не уявляєте)”
“Дуже хороший обслуговуючий персонал”
“Відзначали весільний банкет у цьому кафе. Адміністратор Світлана - людина з характером я б сказала (напевно це властиво всім адміністраторам), але людина вона порядна і чуйна, нас не підвели і виправдали всі очікування))) Кафе затишне, з верандою, що виходить в окремий дворик, у вартість обслуговування увійшло караоке, яке порадувало гостей. У залі кондиціонер. Ціни демократичні. Кухня загалом усім сподобалася. Особливо зацінили страву "сулугуні з горіхом" із солодким соусом та "жульєн у лаваші". Дякую за приємно проведений час!”
“Вперше була в караоке, приємно вражена, пісні на будь-якій мові можна замовити, але караоке-менеджер обслуговує на Українській і про це не треба просити)) Дуже гарний звук і атмосфера. Дякую, Вітальня за це. Повернусь ще з друзями і вам рекомендую завітати)”
“Це дуже круте місце) 19.01.19 У мене був найважливіший день у моєму житті "Весілля". Замовляли ресторан за два місяці до дати заходу) Банкетний зал Pavo, був уже останнім у списку з рекомендованих закладів м. Харкова, де я тільки не була, щоб вибрати саме те місце, в якому я зможу почуватися комфортно, може хтось зі мною не погодиться, але вибір упав саме на цей Ресторан. Хороші місце, Ірис, Шампань, Фіолет, Столиця, Панорама, Наша Дача, Компас, Сім-сім (за цей ресторан окремий коментар треба залишити, кухня так пахне, бе, я думала за той час що я розмовляла з адміністратором я помру) ще була, Бакку, Алібі, то я Фіолете (грубіянка), в панорамі нам не дозволили замовляти свого ведучого, в Бакку була умова що чек повинен бути трохи більше нашого бюджету, компас не зміг нам надати ресторан, запропонував тільки караоке зал, ті хто там були напевно зрозуміють що це трохи не весільна атмосфера, Місто - ну і колір той у якому все добре але адміністратор якщо я не помиляюся Алла, я їй зателефонувала і вона не змогла дати мені ту інформацію, яка мені потрібна була при цьому ще і сказала мені що в день дзвінка я не могла подивитися на ресторан так як її не було на робочому місці. Вообщем мені все було негаразд. І тут щось пішло немає так, з олексіївки о 20:00 вирішила я поїхати в останнє місце що було у списку "Банкетний зал Pavo" нас зустрів адміністратор Станіслав (дуже приємна людина), після побаченого в залі що нам надали, моя фразою звучала так "я хочу тільки цей ресторан" нам представники золотий зал нещасних 40 людей. Хол - це великий чистий у чорно-сірих тонах з крутою величезною орхідеєю (вона з боку гардеробу), з привітним Хостесом, так зустрічають своїх гостей у цьому закладі. Охорона, якщо я не помиляюся, то їх було 3 людини. Креативно оформлені сходинки з підсвічуванням на другий поверх, тому що у нас на весіллі були діти віком 12,11,4 та 3 роки, хочу відзначити вбиральні. Дуже зручне розташування, чисто, у санвузлах багато місця. На 19-те число ми були не одні в концерт Холлі, на першому поверсі було 250 чоловік, і це нітрохи не надало нам дискомфорту. Адміністратор чудова дівчина Катерина, Катя це людина з нереальним терпінням, за місяць до весілля я просто виносила їй мозок, вибачте будь ласка)))) Катя, адміністратор, зробила все так як просили, розстановка столів, фото зона там де просили, дж і ведучий теж там де просили, до. Взагалі Банкетний зал Pavo я не те що рекомендую, моя воля, я б силою змушувала всіх користуватися послугами саме цього закладу! Окрему подяку шеф-кухареві, він і його команда Боги, все було наскільки смачно, що просто не передати словами) Окрему подяку хочу висловити дівчаткам, які нас обслуговували, сервіс у вас крутий ( був один промах, але щось страшного) замовляли ресторан з 17:00 поїхали близько 1 години ночі. Втім, я можу ще купу всього писати, але скажу тільки одне, якщо комусь цікава моя думка, то я наполегливо рекомендую саме цей заклад Victory Hall, Банкетний зал Pavo, вул. Карпатська, 95 у місті Харкові!!! А ще мені було дуже круто отримувати привітання не тільки від своїх гостей, а й гостей з першого поверсі ще + 250 привітань та компліментів на весілля, ну що ще може бути крутішим! Банкетний зал Pavo в день мого весілля ви зробили все на 120%, дякую ВАМ ВЕЛИЧЕЗНЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!”
“Суперабл! Місця вистачить для компанії 8-10 осіб. У парилці вільно помістяться 6 людей, а якщо потіснитися – більше. Глибина басейну 2+ метри. Вода у басейні холодна. Є окремий душ та санвузол. Велика простора кімната-передбанник. Скрізь тепло. Шкіряні крісла та диван. Лойс! 8.5 лейкоцитів із 11! . Чому я сюди раніше не ходив? [=”
“Гарне місце для сімейного відпочинку, відпочинку з компанією.”
“Файно є. Є що поїсти, попити (коктейль в лампочці спробуйте). Кальян, приставка, настолки. Можна гарно провести час з друзями!”
“Не в перший раз буваю у данному закладі. Дуже гарна кухня. Добрий і смачний кальян. Уважний персонал до деталей. Один з науютніших Мундштуків і добра музика. Гарно збиратися великою компанією, є настільні ігри. Рекомендую даний заклад до відвідування.”
“Завжди ,як приїжджаємо у Харків, відвідуємо . Не фанати кальяну.караоке. Але подобається атмосфера. Дінамика. Експерименти з кухнею))”
“Були вчора у караоке Strikoza, і скажу вам це був чудовий вечір! Звук — вогонь, вибір пісень настільки величезний, що важко знайти свою улюблену. Але найголовніше – це команда. Персонал неймовірно доброзичливий та уважний, дають поради, і загалом створюють теплу атмосферу. Окреме спасибі за позитив та вміння створити настрій, навіть якщо ти прийшов уперше. Strikoza - це місце, де відпочинок перетворюється на справжнє свято. Велике вам дякую! Обов'язково повернусь і вже раджу всім друзям!”
“Бізнес-ланчі біля вокзалу, в самому центрі за прийнятною ціною, смачні, в прохолоді, а не в розпеченому місті - просто чудово!”
“Затишне місце на проспекті Гагаріна. Навпроти туалет знаходиться поруч вокзал і вихід до зупинок на автобуси та трамваї. !!!”
“Дуже крутий заклад зі смачними стравами і чудовою локацією в центрі міста. Тут подають найсмачніші реберця і коктейлі. Чудовий персонал, і круте караоке. Заклад рекомендую!”
“Часто замовляємо бургери тут. За смаком та наповненням завжди відмінні. Поєднання інгредієнтів та баланс смаку відмінно витримані. Також приємним бонусом є акції, якими ми успішно користуємось. Упаковка замовлення завжди акуратна, все підписано. Доставляють завжди гарячим. Дуже ввічлива та приємна менеджер, яка приймає замовлення. Для нас зробили кільця цибулі окремо на наше прохання. Загалом були дуже смачні, але кляр для них краще робити не такий розсипчастий. Їжу в самому закладі не куштували, але за доставку бургерів – тверда 5!”
“Це взагалі інше місце! І це чудова новина, коли в нашому місті відкриваються нові заклади, хоч і зі старою назвою, але інше за ідеєю та рівнем. Приємна атмосфера, привітний персонал, все розказали та показали. Великий вибір страв на будь-який смак. Навіть зал без паління, що дуже приємно, коли можна насолоджуватись відвідуванням. Рекомендую!”
“Дуже гарне місце Гарний та привітливий персонал, окрема подяка бармену Владу за спілкування та за пояснення меню! Бургер Ван Хельсинг дуже смачний! Рекомендую на 100%, дуже атмосферне місце!”
“Дуже весело, як для мене, дуже гарна, танцювальная музика.Вiдпочили на всi 100%. Iжа смачна, коктейлi краше не замовляти, бо спиртного тим паче елiтного Ви в них не вiдчуэте, а так все дуже непогано!”
“12.09.2023 відмічали день народження мами у ресторані Корона. Все дуже сподобалось. Їжа смачна (медові крильця - заслуговують окремої похвали). Гарний інтер'єр з дуже зручними диванчиками та кріслами, у внутрішньому дворі ресторану є літня тераса зі ставком в якому плавають рибки, все сприяє відпочинку і гарному настрою. Музика приємна, ненав'язлива, не гучна, вона надавала фон для спілкування. Адміністратор Тетяна дуже ввічлива та привітна, гарний сервіс та чесний розрахунок! Все сподобалось, всім рекомендую!”
“Чудовий готель! 5* дійсно, дуже смачна їжа, особиста - дуже привітна та корисна, чудове місце для проживання! На сьогоднішній день один з найкращих готелів, де я зупинився, і, безумовно, правильний вибір для проведення медового місяця;)”
“Все дуже сподобалось , смачна їжа та багато місця”
“Смачні бургери та наливки. Привітний персонал, зокрема офіціанти.”
“На вихідних відвідали ваш боулінг в ТРЦ Нікольськом були дуже позитивно вражені , все дуже сподобалось , обслуговування вічливих співробітників вразило ще більше , швидке реагування персоналу на будь яку вимогу . Були дуже раді відвідати ваш боулінг, отримали багато позитивних емоцій будемо тепер вашими постійними гостями.”