Огляд каталогу
- 53 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 94% З фото
Знайдено 53 результатів
Перегляньте караоке в у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 53 результатів у Харкові. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 50,232 відгуків та оцінок.
“Все прекрасно, сервіс на висоті. Більше ніж очікувала. Замовляли кухонний стіл. Швидко зібрали та доставили, думали прийдеться чекати набагато довше так, як інші компанію роблять довгу доставку, але не ця. Менеджер дуже вічливий, вислухав всі побажання та все виконав. Супер організація. Будемо ще замовляти меблі в дитячу кімнату.”
“Бізнес-ланчі біля вокзалу, в самому центрі за прийнятною ціною, смачні, в прохолоді, а не в розпеченому місті - просто чудово!”
“Затишне місце на проспекті Гагаріна. Навпроти туалет знаходиться поруч вокзал і вихід до зупинок на автобуси та трамваї. !!!”
“Часто замовляємо бургери тут. За смаком та наповненням завжди відмінні. Поєднання інгредієнтів та баланс смаку відмінно витримані. Також приємним бонусом є акції, якими ми успішно користуємось. Упаковка замовлення завжди акуратна, все підписано. Доставляють завжди гарячим. Дуже ввічлива та приємна менеджер, яка приймає замовлення. Для нас зробили кільця цибулі окремо на наше прохання. Загалом були дуже смачні, але кляр для них краще робити не такий розсипчастий. Їжу в самому закладі не куштували, але за доставку бургерів – тверда 5!”
“Дуже гарне місце Гарний та привітливий персонал, окрема подяка бармену Владу за спілкування та за пояснення меню! Бургер Ван Хельсинг дуже смачний! Рекомендую на 100%, дуже атмосферне місце!”
“Дуже весело, як для мене, дуже гарна, танцювальная музика.Вiдпочили на всi 100%. Iжа смачна, коктейлi краше не замовляти, бо спиртного тим паче елiтного Ви в них не вiдчуэте, а так все дуже непогано!”
“12.09.2023 відмічали день народження мами у ресторані Корона. Все дуже сподобалось. Їжа смачна (медові крильця - заслуговують окремої похвали). Гарний інтер'єр з дуже зручними диванчиками та кріслами, у внутрішньому дворі ресторану є літня тераса зі ставком в якому плавають рибки, все сприяє відпочинку і гарному настрою. Музика приємна, ненав'язлива, не гучна, вона надавала фон для спілкування. Адміністратор Тетяна дуже ввічлива та привітна, гарний сервіс та чесний розрахунок! Все сподобалось, всім рекомендую!”
“12 жовтня 2025 року святкували ювілей чоловіку. Хочу подякувати персоналу ресторану "МІСТЕРІЯ", а саме адміністратору Дмитру. Дмитро-фахівець у своїй справі. Порекомендував які страви будуть доречні до свята, запевнив що порції не будуть маленькими і всім гостям їжі буде достатньо. Страви на стіл подавались вчасно, все гарно оформлене, зі смаком. Кожне блюдо було неперевершене. М'ясо було м'якеньке, тануло в роті. Салати -супер і за смаковими якостями і за оформленням. Дякуємо шеф-повару і його команді!!! Ви - кращі!!!! Окрема щира подяка офіціантам Олександрі та Йозефу: робили свою справу на вищому рівні. Врівноважені, ввічливі молоді люди. На столах мінявся посуд і прибори. Все подавалось, прибиралось і замінювалось естетично, професійно. Ресторан "МІСТЕРІЯ" - рекомендую.”
“Все дуже сподобалось , смачна їжа та багато місця”
“Дуже смачно. Окрошку з рибою пробувала вперше, і дуже сподобалося. Роль був смачним, як і очікувала. Вино додало пікантності. Відвідаю ще! Дякую працівникам!”
“Приїхала додому в Харків на декілька днів та вирішила зустрітися з дорогою мені людиною. Замовили смачні коктейлі та суши сет запечений. Дякую,все було смачно та з душею.Відмічу роботу офіціантки,що нас обслуговувала-дуже привітна,уважна та приємна дівчина. Прийдемо до вас ще!”
“Я такого місця не пам'ятаю, щоб я там побував, але все добре, було б погано, запам'ятав)”
“Замовляли м'ясо, стейки. Все дуже смачно, людей мало, офіціантка працювала добре.”
“Відмінний сімейний ресторан, чудова кухня, чуйний персонал. Все круто) Величезний банкетний зал.”
“Відмінне кафе, розташоване на 2Ом поверсі автомийки Perfect. Поки машина купається можна попити кави або сік. Працівники мийки люб'язно повідомляють про кафе.”
“Неймовірно круте кафе, дуже офігенна атмосфера. Присутня караоке, димні кальяни і дивовижно смачна піца. І кажуть, це ще не все. Коротше кажучи, рекомендую сюди всім сходити (особливо студентам ХАІ)”
“Зробив замовлення зранку - на наступний день забрав мийку в Києві. Все дуже гарно запаковано, наявна інструкція і всі необхідні болти та конфірмати. За 30 хв можна зібрати самому. Товщина металу цілком достатня для користування. За таку ціну (900 грн) мийка дуже хорошої якості!! Однозначно рекомендую!”
“Єдине місце, де можна перекусити і попити каву в цьому районі, яке я знайшов :)”