Огляд каталогу
- 404 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 404 результатів
Перегляньте кафе вечеря у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 404 результатів у Харкові. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 205,858 відгуків та оцінок.
“Все дуже зрозуміло, магазин спрямованості Субару та Хонда, в наявності багато запчастин”
“Дивовижний морквяний торт, приємне обслуговування, затишна атмосфера”
“Як що кортить покурити кальян то "mundstuk" Саме тещо вам потрібно.привітний обслуговуючий персонал,та приемні ціни для вашого гаманця.”
“Офігенна піца! Кохаю всім серцем! Навіть друзі на цей район спеціально приїжджають, щоб поїсти чудову піцу!”
“Дуже приємний заклад І для свята з діточками І для романтичної вечері І для атмосферного сніданку) Зручний дитячий майданчик Смачно і душевно Будемо повертатися ще)))”
“У нас була родинна вечеря на вісім дорослих, дуже смачна кухня. Рулети з баклажанів і теплий салат з телятини з грушою рекомендую. На десерт нам запропонували морозиво фірмове,а також фрукти. У нас була гостина офіціантка Юлія,велике їй дякуємо. А також була зала де ми були самі. Рекомендуємо усім.”
“Не вперше тут їжу. Дуже смачна їжа. Щоправда не вся. Не пам'ятаю, як називається штука у лаваші, але дуже смачно!”
“Відзначали наше весілля!! Все було чудово!! Дуже смачно, гості залишились задоволеними, їжі навіть багато залишилося. Персонал - просто чарівні бджілки! Їх було практично не видно, але все вчасно змінювалося і забиралося. Для квітів швидко знайшли безліч ваз, і при від'їзді їх дбайливо упакували для перевезення!! Відділений зал, включаючи кімнату для куріння і туалет, це виявилося дуже важливо. Про їжу, окремо, вона просто чудово смачна!! Гості та ми з чоловіком залишилися задоволені. Адміністратор Яна дуже якісно та вміло підказала з кількістю та вибором їжі. Дякуємо Вам за чудовий вечір!!!!! Сподіваюся, ми повернемося, але вже з іншого приводу. !!! Прекрасне місце”
“Макдональдсу реклама не потрібна. Приємно вразили термінали самообслуговування, з допомогою яких можна сформувати замовлення. Це дуже зручно, тому що економить час і дає можливість самому зробити вибір.”
“Затишна місцинка, місця небагато, чай смачний, тістечка подають з акуратними тризубими виделками, не холодно, персонал привітний.”
“Всередині чисто, пахне борщем, що аж захотілося пообідати, хоча заїхали на каву і щоб дитина побігала та розімялася. Місце хороше - рекомендую. Ціни адекватні!”
“Смажений короп, це щось. Дуже смачний.”
“Все було дуже смачно!!! Сподобалось і дорослим і дітям)))). (Навіть не зовсім чистий графин не засмутив...) Премію - персаналу кухні!!!”
“1 березня 2018 відзначали День народження 18 років. Все дуже сподобалося! Привітна господиня! Спасибі! Чудова офіціантка! Чудова кухня! Шикарна відмасфера! Взагалі прекрасне місце для відпочинку! Дякую! Дякую! Хочемо ще до Вас!”
“Смачна піца, тепла затишна атмосфера”
“Залишались тут з нд. на пн. В нд. людей ДУЖЕ багато, та до обіду треба було полежати на траві, але близько 15 люди почали виїзджати і знайшлись вільні шезлонги. Хоч і багато людей але все прибрано, вода чиста. Персонал працює швидко без затримок, всі дуже привітні. В пн. людей не дуже багато, але сервіс не страждає від цього. Їли там сніданки, все смачно та недорого, 2 омлети з беконом, млинці з м'ясом, неймовірні сирники з полуничним джемом і 2 кави 760 грн Очікували чогось жахливого судячи по відгукам, але приємно вражені. Приїдемо ще, дорога з центру міста зайняла 25 хв.”
“В цьому пабі є вибір крафтового литовського пива.”
“Дуже класне місце і дуже смачна піца. Рекомендую!”
“У перші пишу відгук. НУ прям, хочеться написати!) Вчора відзначали з друзями корпоратив. Залишилися дуже задоволені атмосферою. Адміністратор Наталя все організувала дуже швидко. Змінила всі наші побажання та примхи по меню. не знаю імені Ді джея. Але мені здавалося, що він був з нами на одній хвилі, він прямий вгадував наш настрій!”
“Дуже затишна атмосфера та гарна розслаблююча музика. Потрапила сюди випадково на бізнес-ланч. Смачно та недорого. Раджу. Була у суді, погода жахлива. Поїла і попросилася посидіти трохи, поїзд пізно. Дуже люб'язно погодились. Ніхто не виганяв і не підганяв, увійшли до становища. Дуже приємний персонал та відмінне враження від закладу. Якщо ще в цих краях, обов'язково зайду. Дякую власникам)”
“Відзначали весілля у кафе "Христина" 02.10.2021, все було просто чудово. Тетяна Григорівна допомагала у складанні меню та порекомендувала дуже хорошу ведучу. Столи були повні їжі, гості були ситі та задоволені. Великий просторий зал. Також велике спасибі персоналу, дуже швидко реагували на всі прохання, завжди посміхалися і були дуже привітні. Рекомендуємо цей заклад усім, Ви залишитеся задоволені”
“Найсмачніша шаурма та піца. Завжди чисто, дуже ввічливий та приємний персонал. Дівчина Світлана завжди щиро усміхається. Регулярно йду зі смачним замовленням та відмінним настроєм. Дякую”
“Чудовий літній майданчик в парку, дуже смачне крафтове пиво, смачна, типова для пабу кухня, приємне обслуговування. Прямо на вулиці великий екран з трансляцію футболу. Поруч з баром є дитячий майданчик. Ідеальне місце щоб посидіти з сім'єю чи друзями”
“Дуже теплий заклад, з смачною кухнею і гарним вибором напоїв. Рекомендую тут сідати, лимонади та бургери. Наступного разу спробую тут десерти. Також окремо хочу відзначити гарну командну роботу адміністраторів та офіціантів. Ви поки молодці - повернусь до вас 100%”
“Був у цьому буфеті в Харкові - залишився задоволений. Смачні страви, приємні ціни й швидке обслуговування. Атмосфера проста й затишна, все по-домашньому. Обов’язково зайду ще раз, коли буду поруч!!!”
“Дуже смачні страви. Любимо ходити сім’єю на піцу. Найулюбленіші овочеві та морська піца. Дякую за смачні враження.”
“Затишне місце з неймовірно гарним літнім майданчиком. Суші дуже смачні, персонал привітний, атмосфера приємна і комфортна.”
“Відмінне обслуговування, смачна кухня, приємні ціни.”
“Смачна їжа, великий вибір напоїв. Приємна атмосфера. Єдине, підкачала подача страв - замовляли одночасно, але спочатку принесли основне блюдо, а навздогін закуску. Власне, на те вона і закуска, що хотілося скоротати час до основного блюда. Проблема не критична - можна виправити, тому знижувати оцінку не буду :-) Рекомендую”
“Затишна атмосфера, приємні ціни, приємне обслуговування. Смачно, дешево, приємно”