Огляд каталогу
- 404 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 404 результатів
Перегляньте кафе вечеря у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 404 результатів у Харкові. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 205,858 відгуків та оцінок.
“Демократичному тапіру, тотемнії тваринці харківського осередку партії Демократична Сокира, сподобалося ця кав'ярня”
“Дуже гарне місце, та обслуговування. Але такий мінус, що можна замовити мʼясну, або рибну «тарілку» Але обрати щось конкретне, і менше за обʼємом-ні(”
“Обожнюємо ресторан “Купава” — ідеальне місце для літнього обіду. Смачна кухня, гарний краєвид і завжди приємна атмосфера. Любимо повертатись!”
“Фантастичне місце. Оргономіка бомба, місць море, але все влаштовано що дуже затишно, їжа смачна, рядом річка та дуже багато місця для ігр з дітьми, всім рекомендую”
“Все було дуже смачно,їжа тепла і смачна,офіціанти привітні, басейн теплий,все чисто) Відпочинок на всі 100%”
“Вибір кавових напоїв вражає, тут є все!”
“Непогана шаурма, але буває і смачнішою”
“Дуже смачна піца. Буфет - один з найсмачнішх закладів Харкова. Рекомендую.”
“Дуже приємне місце для бюджетного та смачного бранчу. Саме на цій точці атмосфера спокійна й затишна. Персонал швидко обслуговує. Страви смачні, порції адекватні, а ціни — повністю виправдані. Рекомендую для тих, хто шукає якість без переплат.”
“Чудове атмосферою та аутентичною смакотою азійської кухні місце.”
“Маленьке, але дуже затишне місце. Більше за кав'ярню, але поїсти тут теж можна. Дуже смачний хот дог І холодна кава з апельсиновим соком чудова. Є доступ до інету, можна посидіти з ноутбуком. Є столик на вулиці для курців або охочим подихати свіжим повітрям. Загалом дуже пристойний заклад.”
“Чудове та затишне місце, де можна здійснити свої мрії, приймає в свої обійми, як рідний дім. Теплі, охайні кімнати, ароматна постіль, чиста ванна кімната, рушники, привітний персонал, ціна відповідає якості. Вечеря дуже смачна, запам'яталася надовго..дякуємо за доброту та затишок!”
“Дуже приємний милий персонал ☺️ Завдяки дівчині на барі, цей важкий вівторок - здався запашною п'ятницею❤️ Кава смачна. Ціни в середньому, як і скрізь у хороших кав'ярнях – маленький фільтр 40 грн, трубочка зі згущеним молоком 50 грн. Випічка смачна. Затишна спокійна атмосфера. Рекомендую заглянути:)”
“Цікавий заклад на ХТЗ і від метро недалеко, були там перший раз. Замовляли бургер, картоплю фрі та ще декілька смаколиків. Все дуууже смачно. Обслуговування теж без питань, швидко приготували. Раджу відвідати”
“Дуже приємно, що Харків має таке кафе. Меню різноманітне. Ціна доступна. Гарне обслуговування. Якщо бувають якісь недоліки, без проблем і конфліктів виправляють. Постійно відвідуємо це місце з задоволенням. Дуже дякую.”
“Як завжди смачна піца, завжди беремо курка з грибами, дуже смачна та ситна. Вартість та ситість точно збігається. Ввічливий персонал, швидка робота та чистота. Дякую за вашу атмосферу у залі. Хотілося би більше місць де можно було посидіти. Чекаємо Ваш заклад на Південному вокзалі! Дякую Вам!”
“Добрі сніданки,які можна замовити до 12:0 години.Сирники смачні(3 шт на порцію),десерти теж,а ще курочка Masala пряна,сподобалася.Бургери виглядають дуже апетитно,треба спробувати). Обслуговування нормальне. Всередині 3 зали,відрізняються одна від одної ,але тематика однакова,комфортне місце. Зовні є невеличка зона зі столами,але якщо вітерець,то все летить на підлогу,немає тентів. Ціни середні. Знайти заклад легко по червоній телефонній будці.Раджу)”
“Чудове місце, де вас смачно нагодують. Різноманіття салатів, страв з м‘яса та риби. Дбайливі офіціанти додадуть приємних вражень від відвідування цього закладу.”
“Діти намба ван. Разів 30 точно їв, готують за 15 хвилин і ще за 10 приносять їжу під двері. Будь-яка форма оплати, завжди тепла їжа. Молода команда, всі бадьорі та ввічливі. Ключові заклади міста можуть позаздрити такій команді. Дякую вам за все. Додайте в меню страви більш зожні, тому що на бургерах довго не простягнеш. І весь район буде вашим. Кухаря зожного порекомендую. Дякуємо за даблчизбургери та +7кг, ви найкращі)”
“Гарний заклад у центрі Харкова. П’ять поверхів з окремими залами та навіть кінотеатром. Фондю та десерти топ. Обслуговування не дуже швидке, але в цілому враження від відвідування цього кафе позитивні.”
“Замовляв піцу через болт. Піца залікова, всім рекомендую. Тонке тісто і начинка 10 із 10. Quattro formagio з грушею це просто відвал головки. У піці з хамоном та білими грибами є і те, й інше, а не просто назва. Дуже смачно та органічно. Піца на фото – особливості велодоставки. ))”
“Заходив на вечерю в Parma, спробував равіолі з рікоттою. Дуже смачно. Затишна літня тераса. Рекомендую”
“Сьогодні зі дітьми по обіді зайшли до закладу. Настрою в мене не було, але атмосфера дуже гарна. Вирішили сісти в приміщенні, але можна і на вулиці. Інтер'єр такий лавандовий, дуже гарний. Є місце, де сидіти чи грати дітям. Мої діти почитали комікси.)) Спробували сирні кульки, французький хот-дог та піцу з ананасами. Сподобалось все! Наостанок замовила капучіно із собою- пінка те, що треба!”
“Затишне кафе. Усередині два невеликі зали для сімейного відпочинку, на вулиці літній майданчик. Кухня смачна, ціни низькі.”
“Два невеличкі зали. Інтер'єр невибагливий. Смачна кухня.”
“Дуже рекомендую цей заклад. Швидко, смачно. Ціна виправдовує якість. Атмосфера приємна, в залі затишно. Була проїздом у Харкові, відкрила для себе це чудове місце. Офіціанти-приємні та вічливі, допоможуть з вибором страви або напою, якщо буде треба. Буду у Харкові, обов'язково ще спробую нові страви у цьому закладі.”
“Приємне кафе все дуже швидко. Єдине неприємне - холодильник занадто галасливий, періодично гуде.”
“Львівська майстерня шоколаду - це любовна любов! Смачно все за доступними цінами. На вході вже можна побачити неймовірну красу. На столах стоять квіточки. Замовила молочний гарячий шоколад - це смачно (але дуже солодко, особисто як для мене) Панкейки 10/10 Чоловік замовив каву (яку досить таки довго несли) Замовили з собою 2 тортики (які теж довго несли) А так все дуже смачно”
“Дуже смачні кава та солодощі. Стильний інтер'єр. Ввічливий персонал.”