Огляд каталогу
- 114 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 114 результатів
Перегляньте кухар у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 114 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 44,436 відгуків та оцінок.
“Дуже гарне місце. Провели передноворічний корпоратив. Тільки наша компанія, класна атмосфера, гарна кухня, пристойний стіл.”
“Затишне місце з неймовірно гарним літнім майданчиком. Суші дуже смачні, персонал привітний, атмосфера приємна і комфортна.”
“Приємна атмосфера , для просто відпочинку так і для "сімейного" свята , та і з компанією можна залетіти ) Обслуговування класне , дівчата завжди прівітні , кухня на висоті , пиво і алкоголь що приємно завжди , ну просто супер .”
“Дякую величезне персоналу тру прайс за комфортну атмосферу, доброзичливість, увагу та смачнющі страви! Все неймовірне, як завжди! Ви -супер!❤️”
“Дуже смачні суші, приготовлені з найсвіжіших інгредієнтів. Рекомендую”
“Швидко,смачно і гарне обслуговування !!!!! Найсмачніша картопля фрі”
“Філадельфія у кунжуті дуже сподобався. Лосось свіжий, кунжут додає цікавого смаку. Тільки от соусів було замало, довелося ділити на всі роли. Але самі роли — супер, ще буду замовляти!”
“Супер магазинчик, гарний асортимент з класним та цінами та культурний продавець!”
“Відмінне, дуже затишне місце в самому центрі міста, цікавий інтер'єр, можна пограти на гітарі та чудово, по домашньому провести час.”
“По сельски уютно , доступно, вкусно.”
“Неймовірне місце. Місце памʼяті і веселощів. Не згадаю вже скільки років це вважається сімейним кафе. Як завжди смачно!”
“Затишне місце на проспекті Гагаріна. Навпроти туалет знаходиться поруч вокзал і вихід до зупинок на автобуси та трамваї. !!!”
“Клієнтоорієнтованість, але за 20-30 хвилин до закриття, починають все прибирати з прилавка”
“Вітаю! Обожнюю цей ресторан. Все дуже смачно, мені, як пошановувачці східної кухні, було дуже смачно: лагман ідеальний, каре ягня, чебуреки, салати і звичайно узвар. Все топчик! Мій відвертий рекомендасьон ❤️”
“Це взагалі інше місце! І це чудова новина, коли в нашому місті відкриваються нові заклади, хоч і зі старою назвою, але інше за ідеєю та рівнем. Приємна атмосфера, привітний персонал, все розказали та показали. Великий вибір страв на будь-який смак. Навіть зал без паління, що дуже приємно, коли можна насолоджуватись відвідуванням. Рекомендую!”
“Дуже атмосферне місце для любителів пива та відпочинку компанією. Просторий зал, приємний інтер'єр.”
“Дуже весело, як для мене, дуже гарна, танцювальная музика.Вiдпочили на всi 100%. Iжа смачна, коктейлi краше не замовляти, бо спиртного тим паче елiтного Ви в них не вiдчуэте, а так все дуже непогано!”
“Здорово, що на літньому майданчику ресторану-караоке "Болеро" дозволено відпочивати та проводити час зі своїми вихованцями. Бетта – усіх зачарувала!”
“Нормальний заклад, смачна кухня, навіть футбол можна подивитися”
“Ціна-якість супер. Обслуговування на висоті. Можна прийти зі своїм алкоголем, простора зала. Кальянщик Сергій молодець, з шербету зробив гідний кальян. Святкували у друга День Народження, дуже сподобався прийом. Караоке-менеджер не залишає поза увагою.”
“Чудове місце. Номер чистий, охайний. Душова кабіна чиста і без грибка. Гарний вид з вікна, так як навколо ліс. Привітний персонал. Парковка безкоштовна та охороняється, а персонал несе відповідальність за автомобілі, що там знаходяться. Атмосферний заклад з єдиним мінусом: надто дорога кава.”
“Неймовірна атмосфера, так круто коли напої тобі привозить паровоз, навіть у дорослому віці) P.S. Подібний заклад є у Празі.”
“Досить смачно. Порції великі. Офіціанти привітні. Ціни середні.”
“12.09.2023 відмічали день народження мами у ресторані Корона. Все дуже сподобалось. Їжа смачна (медові крильця - заслуговують окремої похвали). Гарний інтер'єр з дуже зручними диванчиками та кріслами, у внутрішньому дворі ресторану є літня тераса зі ставком в якому плавають рибки, все сприяє відпочинку і гарному настрою. Музика приємна, ненав'язлива, не гучна, вона надавала фон для спілкування. Адміністратор Тетяна дуже ввічлива та привітна, гарний сервіс та чесний розрахунок! Все сподобалось, всім рекомендую!”
“Супер атмосферне місце, але місця нажаль не так багато, темне пиво - файненьке”
“Гарна піцерія. Смачна піца: відмінно підібрані склади начинок, мінімум тесту, вдалий соус. Крім того заклад має спокійний, милий і затишний інтер'єр. Приємно провести час.”
“Замовляли сет самовивозом. Приготували дуже швидко. Привітний персонал та смачні роли. Думаю, що будемо користуватися послугами знову!”