Огляд каталогу
- 114 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 114 результатів
Перегляньте кухар у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 114 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 44,436 відгуків та оцінок.
“Єдиний нормальний кави на французькому бульварі”
“Гарне місце, обожнюю теплий салат з курячою печінкою.”
“Страви, які не залишають байдужим.”
“Щоб позбутися головного болю, де замовити вікна, якої вони мають бути якості, наскільки надійно їх поставлять і в принципі про репутацію та сервіс компанії, рекомендую всім замовляти вікна у цієї компанії. Причини 1) від моменту замовлення до установки пройшло менше тижня 2) надоперативна та надвічлива комунікація 3) філігранна робота майстрів-установників: не пошкоджена штукатурка навколо вікна та відсутність будь-якого сміття після встановлення, менше 2х годин роботи, чари!!! 4) про якість Rehau варто писати?”
“Замовляли в Радіусі дві шафи купе, і дзеркало з підсвічуванням. Усі побажання були вислухані та виконані на 100%, якістю задоволені. Рекомендуємо!”
“Смачно. Домашня атмосфера, затишно. Йдуть назустріч. Дуже дуже смачне пиво хмєлєвус.”
“Все дуже смачно та якісно, тепер ми ваші клієнти ❤️”
“Прекрасний магазин, підхід і речі-в яких наші діти завжди залишаються унікальними! речі, пошиті з турботою і любов'ю до дитинства і кожній дитині!”
“замовляла повний ремонт балкона в цій фірмі: від зварювання каркасу до внутрішнього оздоблення. виконали роботу якісно та чітко в обумовлений термін, досить швидко. якщо потрібні непитущі зварювальники (що за власним досвідом, виявилося, у нас у місті, на жаль, рідкістю) пунктуальність та порядність – то Вам сюди! окремо порадував індивідуальний підхід з урахуванням усіх побажань та нюансів. дякую, хлопці! процвітання вашому бізнесу і більше хороших клієнтів”
“Лариса добрий продавець, з великим стажем роботи. До того ж, проконсультує, підкаже. У них великий обсяг товару, з чого вибрати, є термінал, що в наш час необхідно.”
“Дуже сподобалося, наголошували ювілей мамі. Діджею окрема подяка, створює чудову атмосферу, витримує паузи між їжею та танцями та ставить музику відповідну контингенту і лише веселеньку. Бабусі та діти повеселіли! Їжа смачна, але атмосфера найцінніша у цьому закладі”
“Заказали вчера сет " Император" на самовывоз. Очень внимательный сотрудник Tokidon обсудил все нюансы заказа со мной в insta. Быстро сделали. Суши были свежими и вкусными. Мое мнение,что за такую низкую стоимость суши отличные. Буду заказывать еще. Спасибо за хорошую работу!!!”
“Чудове кафе біля траси, поїсти тут з дороги саме воно. Кухня супер!”
“Ех, пам'ятаю були часи, далекий 2005-2007, як по дорозі до школи ми підходили до віконця і брали піцу ... Аромат тієї піци запам'ятав на все життя, де я тільки не був і не жив - смачніше за цю міні-піцу більше ніколи не зустрічав..☺️”
“Сьогодні вперше завітала до магазину "Кулиничі" — і залишилася дуже задоволена! Обслуговування на найвищому рівні: продавчиня була ввічлива, уважна, все швидко, з посмішкою і доброзичливістю. Дуже приємна атмосфера, хочеться повертатися ще. Випічка свіжа, ароматна й смачна — видно, що все зроблено з любов’ю та турботою. Особливо сподобалася булочка з маком — просто смакота! Дякую за чудовий сервіс і якість! Рекомендую всім!”
“Господи 6 офігенних продукцій із 5! Однозначно ще скуплюсь”
“Не знаю, чим викликані деякі бурхливі негативні коментарі раніше, дуже милі бабусі-продавці, ввічливі, видно, що стараються і роблять на совість) Столики протирають, всередині затишно, є де присісти. В асортименті, крім слоек і булочок, також є основні страви, які можна взяти з собою на роботу / навчання. У загальному і цілому, враження позитивні :)”
“Доставка суші мені зайшла! Все було смачно рекомендую”
“Місце де можна смачно і бюджетно поїсти. Звісно, страви на любителя, але вибрати є з чого.”
“Доставка затрималася на 15 хвилин, але це неважливо, тому що роли свіжі, дуже смачні, сир те, що треба, і риба гарної якості. Замовляла мережі і раніше тут, і замовлятиму і далі. Всім рекомендую!”
“Дуже смачно. Все свіже і дуже швидко приготували.”
“Завжди замовляв піцу тут дуже смачно приємне звернення до клієнтів завжди там купуватиму піцу і до речі дізнався що там є від привату +бонуссплюс+ і це дуже великий плюс”
“Рекомендувала хоч раз би скоштувати :) Сподобалося те, що реально багато сиру і начинки. Упаковано сильно :D Доставка, як доставка, попередили про дві години, здається навіть не помітила як пройшов час, було швидко. На смак важко сказати, бо для мене щось було не то, але у той самий час хлопцю дуже сподобалося, окрім бортиків, вони не зайшли))) Сподобався клієнтський сервіс, усі свої побажання написала у зворотньому зв'язку, одразу ж відповіли, тож вважаю, що заслуговують 5 зірок)”
“Ідеальне місце для весілля, шикарний банкетний зал і дуже гарна локація для виїзної церемонії.”