Огляд каталогу
- 1,912 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 1912 результатів
Перегляньте кухня у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,912 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 656,307 відгуків та оцінок.
“Достойне місце. Непогана кухня. Затишна атмосфера. Уважний персонал. Рекомендую для проведення заходів.”
“Смачна кава, наполеон як вдома )) привітний персонал, рекомендую!!!”
“Чудова пекарня зі свіжим хлібом пірошками та чудовою піцою”
“Якість вища за ціну, рекомендую!!!”
“Звісно, це не перше моє побачення з 1654, але сьогодні, як завжди - залишились дуже задоволені. Борщ із салом — просто любов. Солона вівсянка — топчик, однозначно повернуся на неї ще раз. Обслуговування приємне й уважне, без зайвої нав’язливості. Є нижній зал (більш безпечний) Є невеличка крамничка з мерчем. Персонал в приємно рожевій уніформі❤️ Є нюанси, які варто врахувати: – Паркування — справжній квест, бо це центр міста. – Умов для людей на кріслах колісних, на жаль, немає (виправте мене, будь ласка, якщо помиляюся) тому за сервіс 4 – І ще маленька порада: якщо берете місце біля вікна на високих стільцях — готуйтеся до того, що над головою буде дмухати кондиціонер. Ми перемістилися, щоб не змерзнути. Бо без нього було б задушно) А загалом — приємне місце з цікавим меню. Дякуємо! (Фото їжі традиційно забула зробити - надто смачно))”
“Дуже затишний, приємний та гарний заклад. Тепле обслуговування, ввічливий персонал та смачні, оригінальні страви.”
“Чудове атмосферне місце з дуже привітним персоналом❤️ є місця на вулиці, столики біля бару, та кімната з вікнами у тихій двір. Завжди приходжу за міні сирничками з джемом, просто обожнюю їх!”
“Супер приємне місце з гарною кавою, тістечками і легкими стравами. Можна і з ноутом попрацювати.”
“Гарний заклад Тепла та приємна атмосфера Затишно та смачно”
“Чудова атмосфера. Смачне пиво та їжа) Підходить для компаній.”
“Часто куштуємо в закладі та іноді замовляємо доставку, бургери дддуже смачні, цікаві начинки та поєднання смаків.”
“Замовляли меблі для всього будинку: кухня, санвузли, передпокій, спальня, гардероб. Починали з Painterest, щоб визначитися з тим, що ми хочемо, далі вже залучали дизайнера, який робив специфікацію за розмірами. Усі розміри перевіряли ще раз і спірні моменти обговорювали. Робили все по черзі, але ціною та термінами залишилися задоволені, та й якістю теж. Були дрібні косяки та недоробки, всі люди.., але всі ці моменти були виправлені в процесі. Плюс хлопці бралися робити досить складні речі з нашими не зовсім рівними стінами, і в них вийшло. Єдине, варто пам'ятати, що меблі, як і ремонт, потребують вашої участі. Загалом, у результаті ми отримували саме те, що й хотіли, тож можу рекомендувати хлопців.”
“Дякую за кухню мрії! Все зробили чітко, як ми хотіли! Окрема величезна подяка Андрію Палію, який виїхав до нас на заміри у НЕДІЛЮ (!!!) та грамотно все нам порадив та розпланував. Ціни – адекватні, нижчі, ніж в інших конторах, куди ми зверталися раніше. Виготовили за два тижні, як і обіцяли. Рекомендую!”
“Дуже гарний заклад, гарне обслуговування і смачна їжа. М’ясо дуже сподобалось, вино офіціант порадила - теж топ. Окремо хочу відмітити тартар з телятини - супер.”
“Замовляли меблі в компанії Aldi, хочемо подякувати хлопцям за якісний та професійний підхід. Олександр проводив виміри, і проект - дуже уважний, пропонував технологічно правильні рішення, які практично виправдалися. Артур збирав меблі, молодець, дуже акуратно, швидко, дбайливо підходив до всіх зазорів, кутів, тому що після будівельників не всі стіни ідеально рівні, меблі ставали бездоганно. Спасибі хлопці, вашу компанію готові рекомендувати успіхів Вам!”
“Новий заклад, приємно здивував авторським дизайном та затишною атмосферою. Якість блюд на висоті. Єдине побажання - зробити можливість замовляти напої порціонно, а не від 1 л. Обслуговування ввічливе, привітне, хоча трохи прошу додати української, коли клієнт звертається саме цією мовою)) . Бажаю успіхів!”
“Тут приємно знаходитися. І кава тут смачна. І зручні крісла, і вікна, й освітлення... Й десертів багато. І дівчата, які послуговуються українською. І квіти... І ще, що не мало важливо, чистий прибраний туалет з гігієнічними засобами. Не всюди так.”
“Великий асортимент товару. Варто відвідати.”
“Крута фотостудія, різні локації + кімната візаж”
“Дуже смачно готують! Піца неперевершена, звісно з декількох порівнянь якісних закладів. Привітні люди, швидке обслуговування. Можна рекомендувати усім хто любить такий тип їжи )”
“Дуже смачно і ціни приємні. За 4 повноцінних страви та 3 келихи вина 1000 грн.”
“Ідеальні суші, свіжа рибка, замовлення все вчасно! Дуже дякую за такий високий рівень!”
“Довго шукав, багато пробував, і нарешті знайшов нормальні роли у Харкові. Риба свіжа, нормальними шматочками акуратно нарізана, роли хорошого розміру. Подивимося, що буде далі)”
“Дуже гарне місце. Смачна піца. Ціни помірні. Великий вибір італійських блюд.”
“Проводив свій день народження, все сподобалося – гарна кухня та класна робота офіціантів. Обов'язково ще сюди повернуся. Рекомендую.”
“Дитині принесли спеціальне меню – це плюс.”
“Користуємося доставкою, смачно та гарні ціни. Був неприємний момент, коли піцу привезли зовсім не таку, як була на картинці. З'ясувалося, що персонал не до кінця закінчив із оформленням та у запарі віддав. На другий день нам привезли виправлений варіант. Дуже тішить, що керівництво стежить за якістю та відкрите до пропозицій.”
“Дуже смачно! Як страви, так і напої. Якісне обслуговування.”
“Всё просто супер. Сервіс, атмосфера, їжа. Все розраховано на будь-який смак і вік. Ввічливість, яка притягує. Всюди гарно, затишно, охайно, ввічливо, доброзичливий персонал.”
“Приходили з сестрою відсвяткувати день народження. Дуже сподобалась атмосфера, там дуже приємно сидіти спілкуватися, музика була чудова і не сильно гучна. Їжа була смачна і дуже красиво виглядала. Обслуговуванням було на найвищому рівні. І ціни були приємні. Сестру привітали з днем народження і подарували тортик від закладу. Рекомендую відвідати цей заклад, тут все супер)”