Огляд каталогу
- 1,912 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 1912 результатів
Перегляньте кухня у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,912 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 656,307 відгуків та оцінок.
“Гарний заклад. Є лазня, готель. Літній майданчик. Банкетна зала. Святкували відкриття салону краси. Стіл 350 грн з особи. Нам дуже сподобалося. Чисто. Затишно. Смачно. Гарна кухня. Чи не дорого. Ціни доступні. Не далеко від траси.”
“Класне місце! Смачно, атмосфера як удома! Завжди приємно перебувати та святкувати особливі дати!”
“Переночувати, люба справа! Сон у зрубі, в лісі, для транзитного мандрівника ..., Прямо дуже добре. Вранці як будильник щебечуть птахи. День задався! Вкрай рекомендую!”
“Зупинилися повечеряти. Дуже гарний заклад - затишний, красиво оформлений в українському стилі, з унікальним інтер'єром та розписами. Привітні господині та смачна їжа домашнього приготування, в тому числі запашний хліб власної випічки. Порції великі, а ціни доступні. Всім радимо завітати та насолодитися стравами і атмосферою :)”
“Ходимо щодня, як на роботу, і кожного разу приємно. Персонал усміхнений, кава стабільно рятує, хот-доги зберігають віру в людство. Але, шановні, зупиніться - стільки нових пропозицій, акцій, бургерів… Ми прийшли по паливо, а вийшли з комплексним обідом на трьох) і питанням до себе: «Де моє стоп-слово?». ОККО, ви прекрасні, але дайте шанс заощадити!”
“Дуже гарне місце, та обслуговування. Але такий мінус, що можна замовити мʼясну, або рибну «тарілку» Але обрати щось конкретне, і менше за обʼємом-ні(”
“Наче біля шляху заклад, але досить затишне місце вдалось зробити та комфортне. Холодник (окрошка) з лососем і печеня з овочами були смачні та за лічені хвилини приготовлені та подані. Рекомендую”
“Проходжу лікування в санаторії вже не вперший раз.Рекомендую.Дуже якісне і професійне лікування.Сучасна технічна база.Уважний і професійний персонал.Індівідуальний підхід до кожного клієнта.Ціни-абсолютно адекватні.Номера чисті.сучасні.в номері просторий зручний балкон ,кондіціонер.плазма.вай фай.чиста та зручна ванна кімната.що дуже важливо для людей с захворюваннями опорного аппарату..Зручні ліжка .В номері є все для комфортного проживання.Сам корпус вражає своєю приємною обствновкою.Теріторія :зелена чиста ухожена теріторія санаторія.Є парковка для авто.Скажу честно :якщо я б обрала поїхати в Турцію або в Березовий гай.То зараз я однозгачно обираю БЕРЕЗОВИЙ ГАЙ.Якщо Ви полюбляєте спокій .тишу і кофорт.то Вам треба звернути увагу на це місце.Що до інфраструктури:Це невеличке селище.поруч магазини.ліс.озеро.спорт майданчик. Харчування-страви смачні.сбалансовані.Абсолютно достатні.І окрема подяка дівчатам з кухні за їх увагу.Приїзджаю сюди.як до своїх родичів.Тут тебе дійсно раді бачити.❤️”
“Навкруги тиша, тільки іноді цю тишу порушують пелікани та дикі качки, які несподівано з'являються на горизонті та радують відвідувачів)”
“Рестаран времено на ремонте.ну скоро откроеца все здолати від душі і для людей, є готель, Хазяйка дуже парядочний людина, завжди йде всім на зустріч, кожного вислухає, і допоможе вирішити вапрос будь-хто, всім раджу відвідують це место.ЛЮДМІЛА ІВАНІВНА дуже добре ГОТЕЛЬ ,”
“Смачно. Затишно. Бомбезний персонал. При нагоді, завжди зупиняємось пообідати. Рекомендую.”
“Дякую за своєчасну доставку замовлення! Суші - просто шедевр творчості та смаку!!! Мама залишилася дуже задоволена!!!”
“Парк мені дуже сподобався і я дуже радію,що з кожним роком він стає кращим. Велика вдячність всім,хто до цього причетний!”
“Ми з чоловіком наречені, тому до покупки ліжка поставилися особливо ретельно. За відгуками знайшли цей інтернет-магазин і вибрали там ліжко Версаль і до неї ж ортопедичний матрац. ціна порадувала, набагато нижча, ніж у нас у місті. Навіть з урахуванням доставки вийшло досить вигідно. Меблі гарної якості, спати на цьому ліжку одне задоволення. дякую магазину.”
“Спробувавши роли тут, більше не хочеться десь замовляти. Вони, звичайно, значних розмірів, але саме за рахунок цього можна відчути всю начинку, якої дуже багато. Однозначно замовлятиму тільки тут! Ми залишилися дуже задоволені!) Окреме дякую ШЕФУ!”
“Обожнюємо ресторан “Купава” — ідеальне місце для літнього обіду. Смачна кухня, гарний краєвид і завжди приємна атмосфера. Любимо повертатись!”
“Приємне місце! Чисто, смачно! Свіжа їжа, і приємний, уважний персонал”
“Фантастичне місце. Оргономіка бомба, місць море, але все влаштовано що дуже затишно, їжа смачна, рядом річка та дуже багато місця для ігр з дітьми, всім рекомендую”
“Поїхали у вихідний дослідити це місце на базі Малинівки. Маршрут на сайті докладний, але ми згорнули не там і ледве дісталися. Але це того варте. Дуже тихе місце у сосново-листяному лісі. Чи не фанат риби, але судак з овочами у фользі був відмінний. Приємний лимонад із м'ятою. Десерти середні, кава не дуже, але це не їхній профіль - це ж еко-ресторан.”
“Все було дуже смачно,їжа тепла і смачна,офіціанти привітні, басейн теплий,все чисто) Відпочинок на всі 100%”
“Як же ж мені не вистачало в Києві такого смаку бургерів...)) Вони неймовірні- ананас на грилі в поєднанні з соковитою телятиною та овочами, то просто казка. Картопля з соусом власного приготування - взагалі окрема тема. Власник закладу не залишає без уваги жодного клієнта. Персонал доброзичливий. Ціни помірні. Бажаю закладу процвітання!”
“Дуже красивий ресторан дуже багато вчора людей було”
“Вибір кавових напоїв вражає, тут є все!”
“Всім добрий день! Сьогодні нам з дочкою випала можливість відвідати цей чудовий заклад (їдальня 1). Приміщення невелике, напевно, тому і атмосфера затишна, хоча інтер'єр на "4". Вибір страв досить великий, все виглядає дуже апетитно !!! І, о диво, дійсно, на перевірку виявилося смачненько (брали сьомгу і пюрешку). Спасибі адміністрації і персоналу за прекрасне обслуговування !!!”
“Був поруч, вантажаться машини рудь”
“Відзначали ювілей весілля, все дуже сподобалося, гарне місце просторо. Для заходу є все і мангал, і холодильник. Для дітей батут, дуже нас врятував, щоб відволікти дітей від телефонів))) Ми залишилися дуже задоволені, замовлятимемо ще)”
“Дуже душевне місце з хорошим і завжди позитивним персоналом, навіть не дивлячись на велику завантаженість бармени Ліна і Діана завжди посміхаються і бажають приємного апетиту. Навіть вночі нагодують і подарують гарний настрій. Хотілося б відзначити нічних працівників-Богдана і Маргариту тому навіть в пізній час нагодують швидко і смачно.”
“Непогана шаурма, але буває і смачнішою”