Огляд каталогу
- 777 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 777 результатів
Перегляньте кухні у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 777 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 313,338 відгуків та оцінок.
“Чудова затишна атмосфера, бездоганне обслуговування, смачні страви. Рекомендую для сімейного відпочинку або ланчів з експертами”
“Гарний заклад у центрі Харкова. П’ять поверхів з окремими залами та навіть кінотеатром. Фондю та десерти топ. Обслуговування не дуже швидке, але в цілому враження від відвідування цього кафе позитивні.”
“Заходив на вечерю в Parma, спробував равіолі з рікоттою. Дуже смачно. Затишна літня тераса. Рекомендую”
“Прекрасне місце, люблю сюди зайти на обід. Дуже смачно та тихо.”
“Львівська майстерня шоколаду - це любовна любов! Смачно все за доступними цінами. На вході вже можна побачити неймовірну красу. На столах стоять квіточки. Замовила молочний гарячий шоколад - це смачно (але дуже солодко, особисто як для мене) Панкейки 10/10 Чоловік замовив каву (яку досить таки довго несли) Замовили з собою 2 тортики (які теж довго несли) А так все дуже смачно”
“Чудовий заклад мексиканської кухні. Невеликий бар, в якому дуже смачно готують. Можна спробувати бурріто, кесадилью, чілі кон карне, тако тощо. Хороші коктейлі і пиво: смачне ІРА та АРА. Дуже приємні офіціанти. Через те, що заклад не дуже великий, обслуговують швидко. Найголовніше, звісно, що смачно, але видно, що люди люблять свою справу і вкладаються в атмосферу закладу. Грає чудова музика, інтер'єр також цікавий. Є спеціальні пропозиції та акції, що прив'язані до днів тижня. Загалом, за смачною, екзотичною та поживною їжею - сюди!”
“Зручно розташовано, через дорогу зупинка. В ТЦ є великий асортимент різних корисних магазинів, чудовий супермаркет, кінотеатр та ресторан. Ціни дещо вище, ніж в інших магазинах.”
“У перші в житті попалися хороші майстри, вже близько 6 телефонів здавав у ремонт, все зароблено чітко, дякую вам величезне.”
“Чудове місце з чудовими цінами! Після попередніх ресторанних розчарувань, цей затишний італієць залікував мої гастрономічні рани. Дуже смачна кухня (навіть якщо порівняти зі стравами в Італії) і гарне обслуговування. Офіціанти уважні, атмосфера спокійна. Не дуже велике меню, але краще робити менше та краще”
“Замовляємо піцу лише тут!!! Мій чоловік приїхав з-за кордону, для нього важко підібрати їжу, але з усієї України (за три роки) , лише тут йому сподобалась піца! Завжди швидко, завжди свіжа з пилу-жару!”
“Скуштували нові страви з хурмою, яку я обожнюю, можу сказати, це кулінарна ейфорія, респект шефу”
“Дуже гарний заклад! Відпочивали у вас і залишилися повністю задоволені. Атмосфера затишна, усе чисто й охайно. Окремо хочемо подякувати офіціанту Івану — привітний, уважний та швидко реагував на всі прохання. Обов’язково завітаємо ще!”
“Прочитав багато відгуків, погані відгуки тільки у жіночої статі - таке почуття що вони тільки приїхали з Японії, ну або на батьківщині суші побували - всі ска майстри з приготування, суші реально смачні, мені сподобалося, СВОЇ ЛЮДИ - все робите правильно) продовжуйте в тому ж дусі, дякую”
“Офігенна піца! Кохаю всім серцем! Навіть друзі на цей район спеціально приїжджають, щоб поїсти чудову піцу!”
“Це прекрасне місце для того, щоб супер смачно поїсти і насолодитись неповторним інтер’єром. А також послухати дивовижних українських пісень. Всім раджу”
“Було дуже смачно та затишно. Їжу подавали швидко. Дуже радує, що додали ще й грузинські страви до меню, міні хінкалі з сиром покорили мое серце. Обов'язково буду повертатися знову. Дуже дякую команді амато!!!”
“Працюють пізно у ночі. Навіть можна поїсти крем-супу у 3 часа ночі.”
“Стильний інтер'єр, дійсно смачна кухня.”
“Не вперше тут їжу. Дуже смачна їжа. Щоправда не вся. Не пам'ятаю, як називається штука у лаваші, але дуже смачно!”
“Офіціант Поліна, неймовірна дівчина, прекрасне обслуговування! На оптимізмі. Подарувала гарний настрій, змусила посміхатись! Вимагаю премію цій неймовірній дівчинкі!❤️ місце затишне, для тихих милих бесід, гарна кухня, круті напої. Повний рекомендасьйон!”
“Чудова кухня, неймовірні устриці, гребінці, соус біск і той, що до гребінців!!! Те неймовірне місце у Харкові, де можна спробувати не тільки креветки і лосось. Смачно, атмосферно: акваріуми, рибки, скат”
“Дуже затишний сучасний модний інтер'єр, увага до деталей, смачна кухня, уважне обслуговування, приємні ціни. Повний метч. Дякую!”
“Дуже смачна їжа, рекомендуємо. Доступні ціни. Все було супер!!”
“Все дуже смачно, все сподобалось.Бараняча нога особливо смачна, хачапурі 4сири - неймовірно!”
“Це саме той випадок Коли не просто смачно, а й шалено атмосферно... все у стилі будівництва. Столики бронь каски, блюда на лопаті, та з відрами... Дуже цікаві подачі. Рекомендую це місце. Є дитяча велика зона.”
“Жили у відрядженні недалеко від цього чудового і затишного місця. Були багато де але зробили висновок обідати і вечеряти тільки у Шоті-Парк. Розташування мега круте.Можна сісти у залі або на красивій терасі. Персонал дуже дружній і компетентний Знає чого хоче клієнт,без напрягу,дуже виховані і толерантні.Як колишній співробітник сервісу хочу відмітити,що саме так треба себе поводити для гідних чайових.Браво! Страви також без зауважень.Будь це українська чи грузинська кухня.Був перед цим у славнозвісному по рейтингу "Барашку",то він і поруч не стояв.Дорогий інтер'єр не переможе дух команди і професіоналізм. Борщ просто ульоттттт.Кубдарі так і хочеться проковтнути. Дякую за атмосферу і настрій в цей нелегкий і темний час. Слава Україні!!!!!”
“Все було дуже смачно, гарне обслуговування.”
“Дуже смачно, не дорого, величезні порції. Дуже сподобалася їжа, привітний персонал та доступні ціни за великі порції, вибір також достатньо великий і швидко готується.”
“Про Авангард багато писали в чаті ЖК, думки розділилися, вирішили спочатку подивитися якість робіт і поспілкуватися, потім визначитися. Принагідно шукали інформацію в інтернеті, знайшли багато страшного на харківфорумі, але не про Авангард, тому на ньому і зупинилися) Ремонт ми робили повільно, в міру надходження грошей, розтягли задоволення, так би мовити. Підхід дуже сподобався, є відповідальний менеджер, усі питання до нього, немає ось цього ”туди зателефонуйте, там спитайте, чи не моє питання, я не в курсі” тощо. За кожен вид роботи відповідає окремий виконроб, погоджує всі дрібниці перед початком, дає рекомендації, дуже зручно, враховуючи, що від проекту ми відмовилися (хотіли заощадити, в грошах вийшло, але часу на погодження витрачено дуже багато, встигли подружитися з командою))) доплат у нас ніяких не було, крім штукатурки за шари, але по-перше, попереджали, що так може бути, а по-друге, ми дуже багато часу в квартирі проводили, дивилися, як роблять, і самі бачили ці не надто рівні стіни, тут справедливо. Разом рік ремонту і ми задоволені якістю, і людським ставленням, і чесністю, і допомогою. Однозначно рекомендую”
“Зупинялась у готелі "Україна" в місті Лохвиця — дуже приємне враження! Номер чистий, охайний, з усім необхідним для комфортного перебування. Персонал уважний і доброзичливий, завжди готовий допомогти. Приємно здивувало, що попри доступну ціну, сервіс на гідному рівні. Гарне розташування — все поруч. Спокійна атмосфера і затишок зробили відпочинок справді приємним. Рекомендую!”