Огляд каталогу
- 777 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 777 результатів
Перегляньте кухні у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 777 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 313,338 відгуків та оцінок.
“Люблю це затишне вишукане місце за особливу атмосферу, бездоганну естетику і смак. Повертаюсь знову і знову. Є як класичні, так в дуже цікаві страви, непогана винна карта, хороші коктейлі. Кілька залів з різними інтерʼєрами, обʼєднаними одним стилем і великою увагою до деталей. Дуже приємна літня тераса в парковій зоні.”
“Хороша ситна шаурма. Трохи сухуваті краї, але загальний ансамбль смаку гармонійний і досить: і соусу, і курки, і овочів. Що стосується самого закладу та інтер'єру, то все чистенько, просторо та світло, що робить час очікування приготування (близько 15 хвилин) приємним. Плюсом можна назвати наявність туалету, яким співробітники привітно дозволяють скористатися відвідувачам. До речі, поки ми чекали людей, 10 зайшли і зробили замовлення.”
“Філадельфія у кунжуті дуже сподобався. Лосось свіжий, кунжут додає цікавого смаку. Тільки от соусів було замало, довелося ділити на всі роли. Але самі роли — супер, ще буду замовляти!”
“Супер магазинчик, гарний асортимент з класним та цінами та культурний продавець!”
“Я навчався в цій школі і отримав права. Щодо викладання теорії, то я вже був готовий до складання екзамену, тому нічого особливо нового для себе не знайшов. Але це тому, що я самостійно перед цим готувався майже півроку. А взагалі викладач стараєтья, єдине що дійсно викладання ведеться російською, а екзамен необхідно складати українською. Треба над цим працювати. А от щодо практичної підготовки, то тут все дійсно дуже добре. Основну частину я провів з інструктором Яном Сергійовичем. Дуже гарний спеціаліст, дійсно вчить не боятися машини і дороги, дуже доступно все пояснює. Також брав заняття з Сергієм Віталійовичем (тому що у Яна було все зайнято у розкладі). Сергій теж дуже гарний інструктор, терплячий, може повторити стільки разів, скільки потрібно і без нервів. Мені сподобалося працювати з обома ними, нарікань у мене немає. І взагалі, коли я складав іспит, то під час очікування в черзі у розмовах з іншими "кандидатами у водії" був здивований і кількістю занять і їх тривалістю саме у "Зеленій хвилі". Багато хто розповідав, що в інших школах проводять не всі заняття і по тривалості вони коротші, ніж тут. Отже, школу можу рекомендувати, бо дійсно почув відгуки про інші”
“буфет як і всюди по цій мережі, але в даному випадку - дуже маленька зала, тіснувато!”
“Орендували альтанку на День Народження. Всі класи, відмінне співвідношення ціна-якість. Дуже добрі враження. Обов'язково ще відпочинемо у цьому приємному закладі!”
“Хачапурі тут просто щось неймовірне. Настільки смачні, що хочеться замовити ще й додому. Дуже смачні перепілки , шашлик- це їх короне блюдо.”
“Сподобалася кухня, дуже затишно, без напруження від обслуговуючого персоналу. Була вперше. Супер!”
“Принятнi цiни, добра подача, ввiчливий персонал, блюда смачнi напоi теж достойнi. Менi подобаеться.”
“Смачна піца за прийнятною ціною. А що ще потрібно?”
“Смачна кава, пила v60, кава мʼяка, солодка, доволі швидко приготувала. Бариста дуже приємна, ввічлива, зорієнтувала і допомогла з вибором. Ставлю лайк”
“Живемо поруч, часто буваю тут з дітьми, подобається)))”
“ЗДОРОСТІ)) БУВ ЗІ СВОЄЦЬ ДІВЧЕНКОЮ ВЕТА ЗВИЧАТЬ)ДОБРО НЕ БУДЕМО ПРО ПОГАТО) ТАК КОРОТШЕ ВАЙБІК Є ПІЦА НУ НОРМ ТИПУ НАРОДНО ЖИВОТИ НЕ ПІДЗРИВАЛИСЬ, ЛЮБИ, ДІТЕЦЬ ПРЯМ В ЦЬОМУ ТУАЛЕТІ ЯК ТО ТАК)))”
“Гарний прозорий зал, літом є столики на вулиці Швидко готують Смачна піца”
“Мені це місце здається дуже романтичним. Літній майданчик тут чудовий, проспект Науки завжди приємно споглядати. Подобається кухня, подача та офіціанти: на мою українську відповідають українською. Взагалі, один з найкращих закладів мережі в Україні: маю змогу порівняти з закладами у Дніпрі та у Черкасах. До речі, з усіх закладів з японською кухнею у Харкові саме тут готують найкращі супи!”
“Чисто, смачно, затишно, привітний персонал”
“Готують з душею, смачно і недорого. Шаурма просто найкраща в місті, дуже смачні бублики з куркою. Рекомендую. Хлопці завжди йдуть назустріч клієнту, соуси свого приготування, рекомендую. Але шаурма просто Топчик, особливо сподобалася царська з гострим соусом, наївся до відвалу будучи дуже голодним. Є супчики вельми хороші, лагман і шурпа. Загалом прекрасне місце для обіду або вечері. У залі цікавий інтер'єр, є столики на літньому майданчику.”
“Просимо Вас відкритись. Ви наше улюблене гастрономічне місце.”
“Люблю це затишне вишукане місце за особливу атмосферу, бездоганну естетику і смак. Повертаюсь знову і знову. Є як класичні, так в дуже цікаві страви, непогана винна карта, хороші коктейлі. Кілька залів з різними інтерʼєрами, обʼєднаними одним стилем і великою увагою до деталей. Дуже приємна літня тераса в парковій зоні.”
“Відмінна якість, все на висоті, тканина, фурнітура, якість збоку є навіть гарантійний талон, який закріплений в дивані. Персонал у цеху дуже доброзичливий та з легкістю згладив не велику конфліктну ситуацію що виникла через терміни, але всупереч всьому я отримав у призначений день та час мій диван. Дуже задоволений, рекомендую.”
“Дуже гарний асортимент та смачне пиво. Персонал молодці Саша та Ліда все підкажуть, ввічливо спілкуються. Завжди приходжу. Молодці, дякую!!!!!!”
“Все було чудово ❤️ Їжа дуже смачна і коктейлі просто пушка Персонал дуже привітний, добрий та наповнює цей заклад своєю харизмою ❤️”
“Затишне чудове місце для відпочинку. Персонал привітний, чисто. Їжа та напої смачні, виглядають дуже гарно. Рекомендую!”
“Суперабл! Місця вистачить для компанії 8-10 осіб. У парилці вільно помістяться 6 людей, а якщо потіснитися – більше. Глибина басейну 2+ метри. Вода у басейні холодна. Є окремий душ та санвузол. Велика простора кімната-передбанник. Скрізь тепло. Шкіряні крісла та диван. Лойс! 8.5 лейкоцитів із 11! . Чому я сюди раніше не ходив? [=”
“India Palace являє собою не спробу відтворити індійську кухню а дійсно індійський ресторан. Тут чудові десерти (навіть ради традиційного індійського чаю та десертів можна сюди приходити) а також солодкий та солений йогуртовий напиток”
“Як завжди - смачне фондю, ситні салати і пасти. Для жіночих посиденьок ідеальний варіант.”
“Просто неймовірно!Все чудово привітний персонал, чудові ціни!”