Огляд каталогу
- 202 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 82% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 202 результатів
Перегляньте любов у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 202 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 21,733 відгуків та оцінок.
“У наш непростий час, що стрімко розвивається, сказати що це корисні і пізнавальні книги - це не сказати нічого! Інформація, закладена в цих книгах, допоможе розібратися будь-якій людині не тільки з процесами в глобальному сенсі, але й застосувати отримані знання у повсякденних взаєминах людини з суспільством! Дозволить перестати бути баранами яких під веселі пісеньки та тупі гасла ведуть на забій! Друзі - підвищуйте свій рівень знань на благо своєї сім'ї, держави та світу в цілому!”
Beauty Quenn працює як салон краси у Харків. Доступні манікюр та педикюр; працюють уважно й без зайвого пафосу.
“Беру вже не в перший раз ,дуже смачний мед, великий вибір ,та привітний персонал .”
“Тверда п'ятірочка - з хімії, натиску, комфорту, наявності закритих боксів. З нюансів - готівка, але це не мінус, а саме нюанс”
“Приємний персонал, гарна та смачна кава, смачна їжа”
“Шоколадний з вишневою просоченням і Червоний оксамит від Галини - one love !!! Тричі замовляли двоярусні тортики, оформлення - чудово, смак - незабутньо, неможливо зупинитися, коли пробуєш перший шматочок. Смак насичений, немає нудотно солодкого післясмаку, як буває з солодощами, супер просочені коржі тануть у роті, а крем - ммммм, словами не описати :)) А який незвичайної краси оформлення у цих тортів, справжній шедевр! Спасибі величезне Галині, ми з Вами і з Вашої смачною випічкою навіки!”
“П’ю каву вже рік. Дуже подобається різноманіття смаків. І чудова ціна.”
“Найкращі пиріжки у всьому Харкові. Завжди свіжі, і чесно багато начинки, якої до речі, пристойний вибір (мій особистий фаворит - з сиром :) На момент написання вартість пиріжка становить 6-7 гривень. Крім вищеописаних пирогів також можна придбати хліб місцевого виробництва, також дуже смачний, як і мед. Всім рекомендую, та й постійна в пару чоловік черга (віконце з боку скверу) говорить сама за себе.”
“Чудове місце, смачна кава та позитивно налаштований персонал. Завжди заходжу туди, якщо є змога. Моя оцінка відмінно)))”
“Замовила Оперу. Дитині і нам сподобалось! Дуже смачно, якісно, натурально, по-домашньому! Замовлятиму ще!”
“Андрій дуже добра і чуйна людина, любить та розуміє тваринок. Вперше в житті довелось розлучитися з моїм Кексиком (це той-пінчер, маленький але з норовливим характером) аж на три тижні. Дуже переймалася. Але забрала додому здорового і радісного песика. Звісно, скучив за хозяйкою але видно, що йому було добре.”
“Музей просто дивовижний, цікаві сучасні інсталяції, привітні працівники і завжди креативні заходи. Мабуть найкращий музей Харкова.”
“Кафе просто СУПЕР! Кухня, обслуговування на найвищому рівні починаючи від сервірування столу до подачі страв! До гостей ставлення як до найдорожчих і близьких людей. . . .”
“Все на вищому рівні, рекомендую!”
“Найкраща мийка самообслуговування, як постійний клієнт рекомендую.”
“Сьогодні брали айс какао та блакитну лагуну - все дуже гарно збалансовано за смаками та кількістю льоду. Дуже смачно та гарний об'єм! Привітна дівчина :) дякуємо! Обов'язково завітаємо ще!”
“Чудова пекарня! Познайомилася з їхніми тортами завдяки розіграшам у мережі інстаграм. Отримала торт Йогуртовий, це бомба, дуже ніжна, легка і мега смачна. Поки стояла в черзі, розглянула, що є величезний вибір солодкої випічки, пиріжки, булочки, кренделі і т.д., є тістечка, більший вибір хліба, не пробувала, але судячи з того, що о 19 годині з усього асортименту залишився один буханець, то можна зробити висновок, що популярністю користується. З мінусів немає інформації про КБЖУ. Адепти підрахунку калорій нервують)) Однозначно рекомендую!”
“Звісно, це не перше моє побачення з 1654, але сьогодні, як завжди - залишились дуже задоволені. Борщ із салом — просто любов. Солона вівсянка — топчик, однозначно повернуся на неї ще раз. Обслуговування приємне й уважне, без зайвої нав’язливості. Є нижній зал (більш безпечний) Є невеличка крамничка з мерчем. Персонал в приємно рожевій уніформі❤️ Є нюанси, які варто врахувати: – Паркування — справжній квест, бо це центр міста. – Умов для людей на кріслах колісних, на жаль, немає (виправте мене, будь ласка, якщо помиляюся) тому за сервіс 4 – І ще маленька порада: якщо берете місце біля вікна на високих стільцях — готуйтеся до того, що над головою буде дмухати кондиціонер. Ми перемістилися, щоб не змерзнути. Бо без нього було б задушно) А загалом — приємне місце з цікавим меню. Дякуємо! (Фото їжі традиційно забула зробити - надто смачно))”
“Дуже затишний, приємний та гарний заклад. Тепле обслуговування, ввічливий персонал та смачні, оригінальні страви.”
“Завжди дуже чемні працівниці. Шукала, рекомендувала, розказувала, це була остання крапля, от і написала відгук. Дякую за вашу роботу та турботу.”
“Чудовий готель, відмінний персонал, їжа дуже смачна! Однозначно рекомендую!”
“Затишно і зручно , смачна кава і десерти”
“Лікарка Маріна вже 7 років дбає про нашого улюбленця ,який для нас справжній член сімʼї. Вона завжди уважна і турботлива. Ми надзвичайно вдячні за її професіоналізм і тепле серце!”
“Двічі замовляли міжкімнатні двері Глорія і Гармонія (ПВХ ДеЛюкс), одну в грудні 2019 року, а 30 січня 2020 року ще двоє дверей. У четвер замовили, у вівторок забрали. Ніяких затримок. Вдруге замовляли взагалі по телефону. Уважні співробітники, допомагали порадами, завантажити і закріпити двері на авто. Ціни прийнятні. Якщо виникне необхідність ще придбати двері, будемо знову сюди звертатися. Порадимо салон знайомим.”
“Чудова кухня, неймовірні устриці, гребінці, соус біск і той, що до гребінців!!! Те неймовірне місце у Харкові, де можна спробувати не тільки креветки і лосось. Смачно, атмосферно: акваріуми, рибки, скат”
“Замовив, забрав, поїв. Спасибі, було смачно)”
“Відмінне місце для проведення заходів, велика гарна територія, смачна кухня, декоратор чарівниця нам дуже сподобалося!!!”
“Ціни супер.. авто стеля новою поштою 1700 грн, автолюксом 140.. для великогабаритних вантажів краще перевізника поки не знайшов”