Огляд каталогу
- 546 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 74% З фото
Знайдено 546 результатів
Перегляньте лікарня у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 546 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 45,206 відгуків та оцінок.
“Приємно вражена цією лікарнею, швидко і якісно надали мені всю необхідну інформацію.”
“Гарний обслуговування, чисто і перебувати поруч.”
“Велике спасибі Микола Івановичу за його професіоналізм і працю.”
“Я є пацієнтом доктора Батиренка Юлії. Лікар уважна, акуратна, вміє слухати і завжди "лікує", а не тягне час. До речі і моя дочка, 16 років, також є її пацієнткою. У центрі затишно, чисто, комфортно. Почуваєшся затишно в їхній атмосфері. Оцінку ставлю 5+, хоча за новою системою всі 12!”
“Вже багато років лікуємося в стоматології всією родиною. Хочу подякувати лікарю Ганні Анатоліївні за великий професіоналізм, уважність і чуйність. Лікар завжди все зрозуміло пояснює, кожному пацієнту приділяється багато часу і уваги. Тепер візити до стоматолога не викликають жодного страху, адже лікування проходить абсолютно безболісно і якісно, з використанням сучасного обладнання і методик. Особливо хочу відзначити індивідуальний підхід: лікар детально пояснює кожен етап роботи і дає рекомендації щодо подальшого догляду. Тут я відчуваю, що про моє здоров'я справді дбають. Рекомендую стоматологію усім, хто шукає кваліфікованого та доброзичливого спеціаліста. Щиро дякую за вашу працю!”
“Дуже доброзичлива ситуація, докладно все розповіли і пояснили про мою проблему. Нове обладнання та сучасний підхід! Консультацією залишилася задоволена!”
“Чудові лікарі! Всі щеплення тільки там робимо, уважність та професіоналізм педіатрів на висоті. Та ще можно отримати консультацію та поради. Все супер!”
“Натрапили на цю клініку через ці відгуки і не пошкодували. Звичайно, ніхто вам не дасть гарантії, що все вийде з першого разу, але вам реально озвучать і ваші шанси і реальну вартість всього комплексу. У нас народилася дочка із другої спроби. Клініка орієнтована на результат, а не на масовість. Дякую Володимиру Івановичу за професіоналізм та високий ступінь чуття!”
“Дуже гарний центр. Велика дяка лікарю Мосунову Сергію Володимировичу. Нижчого зайвого, все чітко та посуті)) Дуже вічливі дівчата адміністратори.”
“Хочу висловити велику подяку всьому колективу центру. Дуже професійне відношення до справи, людяність, увага, толерантність . Зичу здоров’я та багато вдячних пацієнтів. Рекомендую всім , хто хоче бути здоровим звертатись до центру ❤️”
“Швидко. Професійно. Якісно. Дуже задоволений.”
“Рекомендую гінекологічну клініку "Юнона" на всі 100%! Коли шукала гінекологічні послуги, не могла підібрати собі відповідного лікаря, а через мої хронічні захворювання (ерозія, ендометріоз), необхідні гінекологічні обстеження потрібні досить часто. Ось близько року вже я стала спостерігатися у лікаря-гінеколога Риженка Ю. В. і дуже їй вдячна за допомогу. Клініка "Юнона" дуже сподобалася теплою, домашньою атмосферою з "чаєм та плюшками" і, що найголовніше, дуже кваліфікованими фахівцями. За час відвідувань я встигла познайомитися, напевно, з усіма лікарями – коли робили УЗД, ставили крапельницю чи здавала аналізи. І в будь-яких ситуаціях була надана найкраща допомога з чудовим комфортом) Я вперше сиділа на кріслі, де для ніг не крижані металеві підставки, а м'які шкіряні подушечки-чохли. Все нове обладнання, це приємно. Гінеколог ввічлива, робить все, щоб пацієнту було зручно. Бажаю всьому колективу клініки успіхів, процвітання та подяки клієнтів!”
“Дуже сучасна крута клініка! Ми з Києва, лікуємось тут!! Син у 5 класі відбив підлогу зуба (Найбільш центральний зубик). Наростили, зараз синові 30 років, а зуб не відвалився, лише після багатьох років ще трохи наростили, тому, що хлопець виріс і зуби теж. Респект лікарям за професіоналізм! Завдяки клініці ПОЛІСТОМ ПЛЮС у нас у родині "культ" здорових зубів”
“Вітаю, шановні мешканці нашої громади. Послугами даної клініки особисто я користуюся більше трьох років. Тут дійсно процюють професіональні та досвідчені фахівці, люди в білих халатах, що роблять наше життя, не дивлячись ні на що, дійсно повноцінним. Я повністю довіряю таким людям, які насправді можуть зробити вашу посмісмішку чарівною! Особисто я пломбувала, видаляла, реставрувала свої зуби саме в цій клініці. За своє життя бачила багатьох стоматологів, але саме тут знайшла свого – неперевершену та чарівну юну стоматологиню Юлію Сергіївну, лікаря, не побоюся цього слова, від Бога. Після рук саме цієї лікарки мені приємно посміхнутися самій собі, колегам, які також користуються її послугами, дітям, яких я навчаю в нашій громаді. Щиро дякую Вам, Юліє Сергіївно, за небайдужість, професіоналізм та індивідуальний підхід до кожного клієнта! Раджу всім відвідати дану клініку та впевнитися в правдивості моїх слів на власному досвіді. Щиро вдячна усім працівникам! Обслуговування на вищому рівні!”
“Дуже дякую експерту Марині за хорошу організацію роботи і гарне лікування. До наступної зустрічі.”
“Лікар Литвиненко І.Ф. дуже уважна та приємна,все докладно розповіла,повернусь ще через декілька тижнів .Дякую”
“Дуже рекомендую Петрюка Олександра Петровича - чудовий доктор, професійний, уважний і розуміючий. Дуже допоміг мені і продовжує допомагати.”