Огляд каталогу
- 546 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 74% З фото
Знайдено 546 результатів
Перегляньте лікарня у Харкові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 546 результатів у Харкові. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 45,206 відгуків та оцінок.
“5ЦКЛ це найліпша лікарня. Я вже 3 роки по сезонно лікуюсь в кардіологічному відділенні і не можу натішитися які тут працюють хороші спеціалісти в лікарню їли приповзаєш а виходиш як нова копійка, метсестри дуже уважні ввічливі і з розумінням, санітарки в них все чисто і в порядку. А на Ольгу Олексію знайдеш. ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБО !!!”
“Копитько Сергій Миколайович супер!!! Рекомендую!!”
“Напишу цей відгук про Гордієнко Ірині Вікторовне❤️❤️❤️ На жаль в наш час слово професіонал годі й до всіх фахівцям застосувати, а слово "людина" навіть не до всіх професіоналів. Ірина Вікторівна це і Професіонал і Людина. Так, саме так. Лікар який знає вашу проблему і любить дітей. Знає як з ними поводитися і як з ними поводитися. Спеціаліст який вселяє довіру, після прийому залишається відчуття "я все зможу". А головне вона підніме трубку коли її потребують, чи не відмахнеться від вашої проблеми або біди. Дякую за те що Ви есть❤️❤️❤️”
“Швидкий запис до лікаря. Аналізи, все в одному місці. Лікування допомогло. Можу рекомендувати”
“Дівчатка, з впевненістю рекомендую лікаря-мамолога Чернецького Валентина Владиславовича. Реально професіонал у своїй справі, на прийомі все чітко, зрозуміло, без зайвої води і непотрібних призначень. Операція та післяопераційний період пройшли досить комфортно, навіть безболісно. Сам лікар надзвичайно приємний, уважний, пожартує де треба, підтримає, що якось і не так страшно вже стає. Для мене дуже важливий пункт довіри лікарю. Валентине Владиславовичу, дякую за Вас у нашому Ха!”
“Хочу подякувати лікарям клініки, професіонали своєї справи. Окремо ще вдячна Тимофію Михайловичу за те, що вже не один рік він стежить щоб моє ❤️ працювало правильно.”
“Оперувалася у Чередниченко Яни Валеріївни і залишилася дуже задоволена. Щиро дякую лікарю та всій команді за професіоналізм, уважність і турботу. Операція пройшла успішно, все було на найвищому рівні — від першої консультації до післяопераційного догляду. Почуваюся добре і дуже задоволена результатом. Рекомендую всім, хто шукає кваліфіковану допомогу та людяне ставлення!”
“Робив передні два напівзруйновані зуби в Пальмірі (точніше, один з них переробляв після неякісної роботи стоматолога іншої клініки). Дуже залишився задоволеним роботою Максима Ігоровича. Велике спасибі, дуже грамотно і зрозуміло провів консультацію, після чого не менш якісно виконав свою роботу. Тепер із усіх зубних питань тільки до нього!”
“Чудовий центр. Зробили обстеження швидко та якісно. Із клієнтами працюють дуже уважно. Донецьк – це Донецьк. Україна – на заході, а Росія – на сході. От і все...”
“Якісне лікування, уважне й доброзичливе обслуговування, часом навіть на українську переходять ;)”
“Ходимо на Узи вже давно, дуже фаховий спеціаліст.”
“Добре, що в нашому місті Красноград відкрили лабораторію ЄвроМед!! Ви коли-небудь здавали аналізи із задоволенням? Я ні….Медсестра, яка брала аналіз була уважною, морально підтримувала, виявилася дуже професійною. Дякую за професійних працівників! Дякую і бажаю успіхів і здоров’я!”
“Гарний центр, привітний персонал та детальний висновок лікаря. Результати можна отримати різними способами, дуже актуально якщо ви не місцеві”
“Професійний підхід лікарів і персоналу радує. Те, що і має бути - здорові і хворі діти на різний вхід, доказова медицина, привітний персонал і відсутність "боязні лікарів". Раджу дітям і дорослим!”
“Хочу відмітити уважне ставлення тренерів, усі чудові професіонали! Спокійну, врівноважену робочу атмосферу )) уважну адміністраторку ✨”
“Хочу відмітити уважне ставлення тренерів, усі чудові професіонали! Спокійну, врівноважену робочу атмосферу )) уважну адміністраторку ✨”
“Хочу подякувати центру за вашу роботу, емпатійність та уважність. Звернулася до центру з проблемою себореї, ходила по всіх дерматологах але марно, все безрезультатно. Мені взагалі було дуже соромно, йти на прийом. Але дівчата дуже привітно мене зустріли, оточили увагою, як би то я прийшла в салон краси. Дуже уважна лікарка Сербіна Інеса Михайлівна, одразу відчувається що це професіонал, все розпитала, детально пояснила, призначила здати аналізи, лікувальний шампунь , маску для волосся і процедуру пілінг шкіри голови. Це просто неймовірна приємна процедура, шкіра голови чиста, волосся блищить і виглядає здоровим та доглянутим. Окремо хочу відмітити спеціалістку Катерину Олегівну яка її проводила, вона у вас просто чарівниця, і що саме для мене було головне ніякого внутрішнього дискомфорту що до своєї проблеми я взагалі не відчула.”
“Проходила чекап в ДокАрт. Це чудовий варіант при мінімальних часових витратах дізнатись загальну картину про стан свого здоровʼя. Взаємодія з усіма лікарями була приємною та корисною. Рекомендую!”
“Народжувала з акушер-гінекологом Василевською Ольгою Анатолівною, спостерігалась також у неї. Був кесарів розтин, я знала, що в надійних руках, тому навіть не накручувала, що щось піде не так. Це професіонал свого діла, завжди є відповіді на всі-всі запитання, підтримка, і нічого зайвого. Дуже-дуже вдячна!”
“Спокійна атмосфера, немає відчуття больнички від якої нагоняється тільки страх. Уважні лікарі. Проходила чекап, і декілька процедур. Все пройшло на рівні. Відчувається справжня турбота про пацієнтів”
“Хороша амбулаторія.Все робилося вовремя.Персонал відмінний, взагалі питань немає”
“Лікувався тут. Все чудово, ціни демократичні, якісне лікування”